search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Obavjestenja/Informations » Odlazim (jbg)
Odlazim
Legend3::DreeD DATUM: PETAK, 2010-07-09, 12:43:49 | PORUKA # 1




Robert Tandori
POSTOVA: 215

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
Dame,Gospodo, Bicarke ja idem iz Legendi..
Razlog pa kako kontam receno je da ce biti zajebavanja za vreme raspusta.
Pa koliko gledam nema nikog. Jedino ja i Antes online na xfire (Cone isto ali on ima Intel)
Ako budem trebao ja sam na xfire smile
Kobra ja cu milosu dati onih 5e.Samo da ga navatam posto renovira.
Cujemo se i Vidimo se ljudi bilo je extra s vama!!
 
Legend3::ConE DATUM: PETAK, 2010-07-09, 14:02:25 | PORUKA # 2




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
uf ja iz zaboravio legend3
ma kakva zajebancija to je nestalo sa prelaskom na 1,3 a sada potpuno sa ukidanjem cod2 server
msm da je ovo kraj po meni ali nezz
evo gledam sad ja i noem online znaci nista svak ima presnija posla od cod-a sto je ok

ae srećno tebi i odblokaj me sa xf-a da ti kampam na chatu biggrin

 
Legend3::AnteS DATUM: PETAK, 2010-07-09, 17:51:42 | PORUKA # 3




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Di češ Dreed, nemoj nas ostavljat...Aj ostani makar još par dana dok se ne vrati Kobra ili nešta.
Jbg i mene živcira što su svi kao u zemlju propali.
Ako ideš , sretno ti bilo u nastavku igre wink vidimo se preko nišana (neznam šta ču bez tebe u klanu hehe)
 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2010-07-09, 18:33:46 | PORUKA # 4




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Sretno druze....i meni je zao sto odlazis al' odavno si to najavljivao...razumijem te potpuno...al' jbg isto tako stoji i ono...."u nevolji se poznaju junaci" :DD nemoj pogresno da me razumijes...ti si ovom timu puno pruzio i ja sam ti zahvalan za to.....uvijek si dobrodosao ovdje.....

Zivio !!!

Added (2010-07-09, 18:33:46)
---------------------------------------------
Username ti je DreeD...ako budes zelio da posjecujes forum ...password isti ...

 
Legend3::DreeD DATUM: SUBOTA, 2010-07-10, 00:52:18 | PORUKA # 5




Robert Tandori
POSTOVA: 215

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
E i to antes sto kazes nema nikog svi u zemlju propali.
Ali ja sam pokusavao to je i Antes znao i njemu sam govorio da okuplja masu na server.
Ja sam jedno nedelju dana zvao ljude na server i to je dobro islo.
Ali kad smo ja i Antes prestali da zovemo masu nema nikog zivog.
Kobra ti kad si trebao da ides u Banja Luku trebao si lepo reci da je klan Neaktivan.
Mi bi ostali u njemu i nebi bilo ove zajebancije oko servera.
Ali kao sto sam reko ako nesto treba ja sam na xfire i u Novom Sadu biggrin
 
NoeM DATUM: SUBOTA, 2010-07-10, 05:08:02 | PORUKA # 6




Benjamin Barić
POSTOVA: 146

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Osijek-Croatia
Kako nema nikog pa mene mos je/bat prek xf x) ONLINE sam skrot x)

Legend3 :: NoeM
 
Legend3::RtZ DATUM: SUBOTA, 2010-07-10, 07:32:52 | PORUKA # 7




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
i ja .Cjele dane visim na xf biggrin
 
Legend3::DreeD DATUM: SUBOTA, 2010-07-10, 14:48:18 | PORUKA # 8




Robert Tandori
POSTOVA: 215

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
Ali jbg oduzilo se...Jedno smo pogresili...
Kobra ja kontam da smo pogresili u samom startu kada smo se odrekli rifile moda.
Ja mislim da smo trebali da uzmemo original cod2 server.
Pa lagano da kupujemo orginal cd-key-eve.
 
Legend3::KobrA DATUM: SUBOTA, 2010-07-10, 18:49:32 | PORUKA # 9




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ja sam i dalje za tu opciju...i uvijek cu biti.....a dovoljno je 5 ljudi da im org key da se napravi poseban tim koji bi igrao....ali mi ne mozemo ni toliko da skupimo...

Sto se tice tima i neaktivnosti.....zar aktivnost tima zavisi samo od mene...pa jbg ispade da ste svi nesposobni....da 20 igraca ne moze bez jednog.....to je po meni onda idiotizam...

A opet....i ako je tim neaktivan ili u krizi....nije fazon odma reci napustam tim jer su ovdje problemi...ispade da bjezite.....ja ponavljam...razumijem svakoga ko napusti tim...ali opet fazon ove ekipe je bila sama ekipa...ne igranje,rezultati i tako to....jbg zbog obaveza i jos nekih stvari nismo svi u mogucnosti redovno da igramo....ali cilj je bio samo da se druzina okupi.....zar nebi bio fazon da se i nakon 5-10-20 godina (lupam) namo,poznajemo i druzimo....da se prijateljst5vo odrzava....

Ja sam ovu ekipu pokrenuo sa jos par ljudi za koje znam da nikad ali nikad nece napustiti tim...jer nije bitan call of duty...vec ta druzina....ako tim oigra igramo i mi...ako je tim neaktivan povucemo se i mi i rokamo opet kad sve pocne...

Nebitno....nemoj me pogresno razumjeti...da te sad napadam ili sl......vec samo govorim uopteno...jer bilo je jos ovakvih slucajeva...i bice ih...ja samo zelim da svima dam do znanja sta je i kako je...i zasto tim postoji....ja se borim i boricu se da ovo traje dugo.....a trajace...igraci dolaze i odlaze...

 
Legend3::DreeD DATUM: SUBOTA, 2010-07-10, 20:04:38 | PORUKA # 10




Robert Tandori
POSTOVA: 215

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
E o tome sto pricas da se igra za zajebanciju i druzenje to izgleda vecina nije shvatila.
Ja sam oduvek igrao cod2 iz zajebancije i kad mi je scor u debelom minusu i kad ima citera
Nikad se nisam nervirao i besneo zbog glupe dece koja neznaju da igraju smile
Samo je problem sto nema nikog online od nas 20.
Gledam tu su Toxic , Cone , Noem sad je i Cheta poceo da se pojavljuje, Chawe malo ima malo ne
Antes je tu redovno...Antesa mogu da proglasim kao najredovnijeg clana Legendi.
I od ovih nabrojanih 6 budu online 2-3.Prvo je receno sad ce raspust i bice zajebavanja..
Proslo pola raspusta i nema nikog. Ja sam trpeo i trpeo to ali jbg nemogu vise....
Ja bi ostao u klanu ali nista me vise nedrzi vamo.. A i to za original mogli smo s bitangama da izvucemo nesto jeftinije ako budemo kupovali na veliko kupimo 5-6 cd-key za jeftinije pare msm 1 cd-key je 10e ali bi mogli da izvucemo za 0.7 po jednom..
 
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Obavjestenja/Informations » Odlazim (jbg)
Search: