search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Obavjestenja/Informations » Odlazim (jbg)
Odlazim
Legend3::HeadHunteR DATUM: ČETVRTAK, 2010-07-15, 11:21:41 | PORUKA # 31




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
ma da cu ja tebi glavonju... to vas onaj kobrica naucio je l'? xD

Ali ne stvarno.... krenemo ozb i sve ok, a onda skrenemo sputa u neku zescu sprdacinu.... nikad mi neecemo biti ozb... xD

 
Legend3::ConE DATUM: ČETVRTAK, 2010-07-15, 11:23:43 | PORUKA # 32




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
u taj je strava -.- ne boj se nacu ja nesto samo da pitam kobru prvo da ne bude kao ono za radio posto on voli da usere <_<
 
Legend3::AnteS DATUM: ČETVRTAK, 2010-07-15, 12:12:54 | PORUKA # 33




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Po meni je ovaj web dovoljan za nas... Bezveze je praviti novi forum i web jer na ovom forumu je srž i povijest našega klana.
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: ČETVRTAK, 2010-07-15, 12:48:06 | PORUKA # 34




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Svaka cast Antes.... razmislite o ovome...
 
Legend3::KobrA DATUM: ČETVRTAK, 2010-07-15, 21:31:23 | PORUKA # 35




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
ja isto tako mislim....tacno je da sam ja predlagao da se radi novi sajt jer nisam znao sve mogucnosti ovoga.......

Sada kad znam :)))) mislim da nema potrebe da se nesta novo radi...top sto je ucoz sajt nema nikakve veze.....99% sajtova su free web host tako da to nema nikakve veze...

Jos cu preko l;jeta doraditi ovaj sajt....a ako nekad bude potrebe za novim Cone bices prvi obavjesten :))))

 
Legend3::RtZ DATUM: ČETVRTAK, 2010-07-15, 21:53:27 | PORUKA # 36




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
antes tvoje rjeci me u srce takle evo poceo sam plakat cry .Ima tko maramicu? cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry

Added (2010-07-15, 21:51:05)
---------------------------------------------
kobric sry nece ovo vrtic da bude ovo ce biti vojna akademija(slicno na policijsku akademiju)
happy
Antes ozbiljno ono si dobro reko
P.S. jesi se ikad okusao u pjesnistvu?

Added (2010-07-15, 21:53:27)
---------------------------------------------
e samo da vam kazem nemojte mene vrjedat ja sam najmanji i najmladi jako sam emotivan .Jao opet sam poceo plakat cry cry cry

 
Legend3::ConE DATUM: PETAK, 2010-07-16, 01:23:57 | PORUKA # 37




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
ej toxic malo smanji postove jbt biggrin imas dole mali bublić EDIT pa tu upri i imas da izmjenis prethodnu poruku a ne ovako da mazes jednu na drugu
i jedan savjet ovako u 4 oka oni kobra ti je zesci seljak majmuncina balava samo za degeneka biggrin

e sad Kobra samo si rekao kad vide .tk bjeze tako kad vide ucoz bjezace takodje jer ce misliti da smo loware da nemamo webmastera u klanu
ozb govorim ali kako hocete jebo vas ucoz msm valja i on za pocetak ali kasnije mora nesto ozbiljnije na pravom hostu

 
Legend3::DreeD DATUM: PETAK, 2010-07-16, 01:39:36 | PORUKA # 38




Robert Tandori
POSTOVA: 215

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
pa kupi domen i nakaci ga na ovaj ucozov :P
zavisi sad koji oces.
msm bice www.legend3.com ali opet ce sajt biti na ucozu :P
 
Legend3::RtZ DATUM: PETAK, 2010-07-16, 10:49:08 | PORUKA # 39




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
pre mali mi je taj gumbić nemogu ga pogodit nikako biggrin .majke ti ko je radio ovaj web nemogu se snac ,par puta gledam majke ti di sam ja oso.
I jos nesto majke ti jesmo skrenili s teme tema je bila da dreed odlazi a mi poceli da prciamo o org-keyevima i i webu .a jesmo i mi ludaci biggrin
staces kupovat domenu koi ce ti k**** to ,uzoc je kako bi reko "zastario".i sada je dosao taj webspell.i kad bi imali novi web zasta bi nam sluzio za j***nje kao i ovaj ,sve je t0o isto.Bolje kupit server nego domenu.
 
Legend3::DreeD DATUM: PETAK, 2010-07-16, 11:33:37 | PORUKA # 40




Robert Tandori
POSTOVA: 215

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
ToxiC navikni se da se ide offtopic. biggrin dzabe je antes pravio ono xD
 
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Obavjestenja/Informations » Odlazim (jbg)
Search: