search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Obavjestenja/Informations » Odlazim (jbg)
Odlazim
Legend3::ConE DATUM: SUBOTA, 2010-07-10, 20:28:14 | PORUKA # 11




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
mislite igrati cb ? da sa low klanom imali bi najgori rank
a za org ne pada mi na pamet da kupujem org igricu staru 6 godina eeeeJ
 
Legend3::DreeD DATUM: NEDELJA, 2010-07-11, 00:34:12 | PORUKA # 12




Robert Tandori
POSTOVA: 215

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
COne ajde se ti jebi...samo mislis na warowe!!!!
Jebali vas warovi i cb. Ko da je cod2 napravljen samo za to da se igra.
Niko nezna ni zasto je ovaj klan napravljen.
 
Legend3::RtZ DATUM: NEDELJA, 2010-07-11, 07:53:46 | PORUKA # 13




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
Dreed meni se veoma svida tvoja ideja ja bi volio da se dogovorite s bitangama pa danam pordaju tako jedno 5-6 cd-keyova ja bi onda htjjeo kupit .A kobra to odlucuje ali ajde ti se njima vec pocni malo ulizivat u guzzu da nam daju malo jeftinije npr. 7 eura.Ikad bi to uspjelo mogli bi komotno polako prijeci na cb
-clan je napravljen za zajebanciju ali kad vec imamo neke dobre igrace zasto da neownamo malo?


POST IZMIJENIO Legend3::ToxiC - NEDELJA, 2010-07-11, 07:56:08
 
Legend3::ConE DATUM: NEDELJA, 2010-07-11, 11:12:10 | PORUKA # 14




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
a Dreed reci sta ces raditi sa org keyom nego igrati cb i sa org serverom
mislite mozda njega napuniti MOŽDA i ocete pa pogledaj kolko igraca ima org malo i onda je tesko napuniti org serve

toxic mi i nemamo te neke dobre igrace jer smo low
ali ako mislite nesto ozbiljnije onda trebate traziti prvo pro igrace

 
Legend3::DreeD DATUM: NEDELJA, 2010-07-11, 14:01:09 | PORUKA # 15




Robert Tandori
POSTOVA: 215

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
Evo kobra vidi primer coveka koji oce da napravi nesto od nicega.
Meni je pre da izadjem uvece s drustvom nego da sedim za kompom ceo dan i noc da igram cod2
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: NEDELJA, 2010-07-11, 14:25:31 | PORUKA # 16




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Dreed tebra, zao mi je sto ides al' jbg, to je tvoja odluka.... Srecno....

Sto se tice tih org keyeva, ne pada mi napamet da kupim jer je to po meni cisto bacanje para... da imam vise vremena, pa ajde i da razmislim... ali ja jebote nemogu na raspustu da pronadjem 1 do 2 sata vremena da odigram neku partiju CoDa... Takodje mislim da izmedju 1,0 i 1,3 verzije sada nema nikakve razlike jer su obe prepune citera.... Pa lik me na 1,3v opalio aimbotom po sred celepenke....

Ne znam jbg... Trebalo bi da se odradi neki sastanak, ali pitanje je da l' cu biti tu, jer u petak uvece idem na more i nema me jedno 15-ak dana, a ovaj tetreb od gujice Boga pitaj kad dolazi... Mozemo mi to i bez njega da odradimo, ali mislim da je bolje da ga sacekamo...

 
NoeM DATUM: PONEDELJAK, 2010-07-12, 08:25:25 | PORUKA # 17




Benjamin Barić
POSTOVA: 146

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Osijek-Croatia
Cone sta ti znas o CB u x) nemas pojma biggrin
Potpuno se sla\em s HH sta ce nam org kad tad bi negdi ljepo dobio ban i sta sam postigo moram da kupim novi i nemre to tak x)


Legend3 :: NoeM

POST IZMIJENIO Legend3::NoeM - PONEDELJAK, 2010-07-12, 08:27:26
 
Legend3::KobrA DATUM: PONEDELJAK, 2010-07-12, 17:44:43 | PORUKA # 18




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Slobondo vi...nemorate mene cekati...ako mozete skupite se i dogovorite.....pa cemo vidjeti sta i kako....

Prica o org cd-keyevima je posebna stvar....eto zasto cone ja bjezim od klinaca....samo znaju za cb i cl.....i raspali...bit igre je uzivanje i druzenje,bez citera i sl.....
Igras sa normalim likovima....

A ta prica da malo ljudi ima org takodje nije tacna......to samo govore oni koji nemaju org....

Dalje....ako vam se ne igra cod2 9meni se ne igra) imas i cod4,sad ce i cod7 uskoro...pa vi odaberite....
mani svejedno....ja ovamo cupam i pokusavam da nadjem nesta....da obezbijedim servere i sl.....ali pola mi ljudi kaze .tk domen :)))) vi ste neozbiljni.......moramo prvo neke sitne stvari da rijesimo.....ali to moramo svi zajedno...da se potrudimo i da ulozimo....

Cd-keyeva ima za 8-10 evra....i ako bi uzimali na veliko dobili bi popust...samo je poenta da nas se skupi bar 5-6-7 (za jednu igricu)....ja sledece godine cu vjerovatno u dom...tako da cu cijrele godine biti aktivan...

 
Legend3::RtZ DATUM: PONEDELJAK, 2010-07-12, 19:49:00 | PORUKA # 19




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
ja sam samo za to da se igra na orginal serverima samo zato sto tamo ima kud ikamo manje chitera nego na cracke,a sad vi admini se dogovorite i rjesite to jednom za svagdad wink
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PONEDELJAK, 2010-07-12, 20:51:05 | PORUKA # 20




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
O tom domenu i mogu da razmisljam jer je to neka razumna kinta... kao sto Cone rece ne zelim da bacam pare na org igricu staru Boga pitaj koliko.... nemam nista protiv da se skupe 5-6 igraca koja bi to ozbiljno igrala... sto se mene tice slobodno, nikakav problem... Ali citera nikad necemo moci da se spasemo gde god da odemo... to je napast od koje nemozes nikako da se odbranis...
 
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Obavjestenja/Informations » Odlazim (jbg)
Search: