search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Trazim kick za Rtza. (Pitam jel ga briga.)
Trazim kick za Rtza.
Legend3::QubiX DATUM: ČETVRTAK, 2010-12-16, 21:48:02 | PORUKA # 1




Ante Tustonjić
POSTOVA: 285

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Rtz, whina. Glup je. I ovaj nesluša.. Većina članova su hejteri slavnog Rtza. Tražio bi kick za gospodina doticnog aka BBB. Zamolio bih članove klana da potpišu.
 
Legend3::AnteS DATUM: ČETVRTAK, 2010-12-16, 21:54:38 | PORUKA # 2




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Nisam za kick , samo sankcije. Sry Rtz al nije uredu da stalno kickas momka sa ts.
 
Legend3::QubiX DATUM: ČETVRTAK, 2010-12-16, 21:56:43 | PORUKA # 3




Ante Tustonjić
POSTOVA: 285

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Quote (Legend3::AnteS)
Nisam za kick , samo sankcije. Sry Rtz al nije uredu da stalno kickas momka sa ts.

Ma može i to.. Whina lik i da mu se ukine rank admina i da bude normalni član!

 
Legend3::AnteS DATUM: ČETVRTAK, 2010-12-16, 21:57:29 | PORUKA # 4




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Rtz , vidim mogučnost da napraviš veliko sranje pa sam ti maknio adm.
 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2010-12-17, 01:30:08 | PORUKA # 5




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
a cek....je l' mi moze neko reci u cemu je problem...dje zapleo i tako to...nisam u toku sry !!!
 
Legend3::RtZ DATUM: PETAK, 2010-12-17, 09:38:00 | PORUKA # 6




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
ma boli me kurac.....
kobra bio je neki njub na ts i igrali smo war s njime poslje wara sam vidio da nas ima dosta online pa sam kiko njega sa ts-a jer nece on igrat war ako su CLANOVI u mogucnosti da igraju...i jos nesto taj room od ts-a sam ja omogucio i napravio sam dva podrooma znaci Legend3::ClaN->Legend3::RelaX i Legend3::WaR,kad smo se okupili mi decki za war ja sam njega kicko sa ts-a,obratite paznju na ime podruma di je on bio i taj room ima password znaci......

Added (2010-12-17, 09:36:39)
---------------------------------------------
ako treba izac cu ja i sam nedami se vise zajebavat sa antarom nek se kurci nekom drugom
antes nevidis dobro kupi naocale

Added (2010-12-17, 09:38:00)
---------------------------------------------

Quote (Legend3::QubiX)
doticnog aka BBB

mislim da si antara tu rekao sve sto imas
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PETAK, 2010-12-17, 11:54:14 | PORUKA # 7




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Jbm li ga... ja i dalje slabo fatam poentu price... Uglavnom koliko vidim nije kikovao clana Legendi pa ne vidim razlog sto bi bio kaznjen?

I u nastavku diskusije ne zelim da vidim svadju vec normalnu raspravu bez teskih i ruznih reci...

 
Legend3::ConE DATUM: PETAK, 2010-12-17, 14:30:25 | PORUKA # 8




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
Mislim da ovo nije za kick.vjerovatno ste vas 2 dobri sa tim likom i onda koa ne treba ga kikat.
e sad malo mi je cudno sto je rtz dosao na mjesto admina u klanu.na neki nacin i nepravedno ali eto vam ga tamo
ko ce se pobit?
 
Legend3::AnteS DATUM: PETAK, 2010-12-17, 14:43:00 | PORUKA # 9




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Nije veliki problem u tome što si kikao sa ts , već svađa s Antarom.
Koliko puta je neki admin iskoristio svoje mogućnosti i kikao sve iz klana? Mnogo puta, nikad iz čista mira.
Bila bi to velika sramota za nas, da zbog pojedinca moramo ponovo praviti klan na xfire-u , u kojeg jedno duže vrijeme ne bi ušli svi sadašnji članovi.
Zašto nisam da se sankcionira i Antara , ako su se oba dvojica u tome? Poznajem ga dugo u RL i 100% sam siguran da on nikada ne bi napravio nešto štetno za klan.

Quote (Legend3::RtZ)
ako treba izac cu ja i sam nedami se vise zajebavat sa antarom nek se kurci nekom drugom

Nitko nije za to da izađeš iz klana. Najbolje bi bilo da se pomirite , pa niste djeca da se zbog igre možete posvađati.

Ako Kobra ima povjerenja u tebe vratit će ti ''titulu'' admina i nema problema?

Samo bi volio da se ovo što prije riješi, stvarno bez veze.

 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2010-12-17, 14:48:48 | PORUKA # 10




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Quote (Legend3::ConE)
e sad malo mi je cudno sto je rtz dosao na mjesto admina u klanu

stari ovdje nisi u pravu....ja nikad nikog nisam zajebo sto se tice ovih stvari...svako je po zasluzi dobijao mjesto u timu.....ako se sjecas dok si i ti radio malo aktivnije bio si admin....kada govorim o adminu mislim na web admina...nista vise....
Sto se tice uprave tu smo i dalje Antes,NM,Head i ja...i niko vise.....Antara i RTZ su postavljeni kao predstavnici CB tima da mogu lakse primati ljude i voditi poslove vezane za tim....

A sad sto se tice ove gore frke....ni meni nisu bas najjasnije sve stvari...ko je taj lik....a opet ako se igra war nebi trebalo niko vise da bude na ts-u osim onih koji igraju.....i opet zasto ste njima omogucili ts...boli vas tuki...vi se skupite i extra....
kazem nisma dobro akntao stvai al' ako je kikovan covjek koji nije igrao war ne vidim frku Ante....ja samo ne zelim da tolerisem svadje medju saigracima....ali ce se sankcionisati i ponasanje van ekipe....

Ponavljam i ja...malo pazite na izrazavanje kada vodite ovakve price...jer to ostaje za stalno...vas dvojica ste saigraci....ako ne ide recite..pa cemo naci neko drugo rjesenje...a svadja nikako.....

sto se ovoga gore tice...ako stignem popricacu sa vama private....da vidim sta je bilo...mada ovako na prvi pogled nista strasno...al' opet mozda grijesim !!!

 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Trazim kick za Rtza. (Pitam jel ga briga.)
Search: