search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Trazim kick za Rtza. (Pitam jel ga briga.)
Trazim kick za Rtza.
Legend3::HeadHunteR DATUM: PETAK, 2010-12-17, 17:45:29 | PORUKA # 11




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
MA od sitnih stvari koje deluje kao nista strasno moze da ispadne mnogo veci problem... zato ce se ovo srediti u najbrzem mogucem roku... videcu ako veceras budem online na xf posto ima neka zurka nisam siguran 100% ali ako budem online, obojicu vas zovem u grupni cht pa da resimo to... ne mozemo stalno da cekamo kobru, ima on i druge obaveze (babojebac)... znaci veceras ili najkasnije sutra ima da popricamo o ovome....
 
Legend3::RtZ DATUM: PETAK, 2010-12-17, 18:03:29 | PORUKA # 12




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
Quote (Legend3::KobrA)
A sad sto se tice ove gore frke....ni meni nisu bas najjasnije sve stvari...ko je taj lik....a opet ako se igra war nebi trebalo niko vise da bude na ts-u osim onih koji igraju.....i opet zasto ste njima omogucili ts...boli vas tuki...vi se skupite i extra....
kazem nisma dobro akntao stvai al' ako je kikovan covjek koji nije igrao war ne vidim frku Ante

pazite sad dobro lik je bio na ts a NIJE clan legendi nego neki njihov frend..ok nema problema ali ja sam zovnio CLANOVE legendi da dodu na ts da bacimo war a taj lik nije htjeo otic...a ponavljam room se zove Legend3::WaR znaci tu igramo warove i nema nitko ama bas nitko tu nista trazit ako se igra war!!
nadam se da vam je sad to jasnije biggrin

Added (2010-12-17, 18:03:29)
---------------------------------------------
ako hoce neko da bude sa frendom na ts lijepo ima room Legend3::RelaX i tamo se mozete prcat a ne u Legend3::WaR

 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2010-12-17, 19:18:20 | PORUKA # 13




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Dobro...sad sam razumio....iskreno ako ste vec odredili sobu samo za war onda bi i trebalo da budu samo clanovi tima koji igraju war...svako ostali je visak i moze samo da smeta.....tako da to sto je uradio RTZ po meni je i opravdano.....sad na koji je to nacin uradio....mozda grubo ili nekako kako nije trebao to vec ne znam.....
Ono sto mi smeta jeste to sto postoji konflikt medju clanovima...a to je nedopustivo.....to sam milion puta napominjao....rijesite to izmedju sebe...ne uplicite druge u sitne rasprave....ako vec ne ide onda se obratite adminima pa cemo svi zajedno probati da izgadimo stvari....

Ali najvaznije....POKUSAJTE DA PREDJETE PREKO SITNIH I JEFTINIH RASPRAVA I SVADJICA..........IGRATE ZAJEDNO RELATIVNO DUGO...I AKO BOG DAS IGRACETE JOS...A I MI SA VAMA.....ZATO BOLJE I PO VAS I PO TIM DA TO MEDJUSOBNO RIJESITE...popricajte...ljudi ste jbt....ako ne ide onda se obratite nadleznima..

P.S. ako vam vec uradim avatara nemojte onda da ga kurcate i mijenjate kad god vam se navije....rekao sam vam a izaberete dobru sliku da je uradim....sta ih mijenjate sva 2 dana ko manekeni neki jbt !!!

 
Legend3::QubiX DATUM: PETAK, 2010-12-17, 19:33:22 | PORUKA # 14




Ante Tustonjić
POSTOVA: 285

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Ma igrali smo fun war. A lik je O.K. I ja i ante(qzxy) igramo s njim fun warove i super je.. i onda dode pametni rtz i pocne ga kickat a nas 4 govorimo da nekicka i onda on poludi i ode s tsa.
 
Legend3::RtZ DATUM: PETAK, 2010-12-17, 20:11:58 | PORUKA # 15




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
poludim jer me ti prcas sto sam dinamovac
 
Legend3::ConE DATUM: PETAK, 2010-12-17, 22:01:01 | PORUKA # 16




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
Kobra ma ok nidje veze
nego reci mi jel ima sta dobro u Foci za novu godinu?
 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2010-12-17, 22:59:06 | PORUKA # 17




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
pa eto......ne znam stari :))) necu ni slaviti u Foci...pisaj ga....il' cu u Bl ko normalan covjek il' necu nidje.....vidjeces kad u ponoc budem na nekom serveru...ko prosle godine !!!! :)))

E a da se vratim na temu....Toksicni....to nije lijepo od tebe...ako su te momci zamolili da to ne radis.....i sta se ne rviras koji kurac odma.....gdje je tolerancija....sjetite se onog sforovskog casopisa "MIRKO"...koja debilnost majko moja...je l' MIRKO stalno govorio "Dje je mir i tolerancija"...e tako i vi.....nisi trebao tako postupiti ako su te momci fino zamolili....a i to ako te naziva dinamovcem nije nista strasno...pazi samo sta Head i ja radimo sa NM-om...pa je l' se ikad ista naljutio...al' dobro...svi smo razliciti...pa tako ako ti to smeta evo ja molim Anta da vise to ne radi !!!

I sledeci put stavite kolege na prvo mjesto...pa kad vas neko nesta zamoli bolje i da to uradite iako nije po vasem misljenju....malo tolerancije..ozbiljno.....ovdje ste prvenstveno da bi se druzili i zezali....cemu sva ta bezvezna sranja...zar nam nije fino i ovako...ja bih volio da sam stalno u mogucnosti kao nekad da visim sa ludim na skajpu i picimo i zajebavamo se..al' evo ako mi stariji ne mozemo....primili smo vas mladje u porodicu da nastavite ondje gdje smo mi stali.....zamislite nakon par godina kad budemo svi u mogucnosti da se sastanemo negdje...zar ima sta ljepse od toga....e sad se to gradi...sad pravimo prijateljstva...zato dajte nemojte oko gluposti se zamarati...vodite ljubav...sirite potomstvo...il' ne morate...mozete voditi ljubav i bez sirenja potomstva...svejedno.....pisssss

 
Legend3::RtZ DATUM: PETAK, 2010-12-17, 23:07:54 | PORUKA # 18




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
xD opet wc solja?
 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2010-12-17, 23:19:20 | PORUKA # 19




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
jes vidio stari sta dobra stara solja cini :))))) moram sebi nabaviti i jednu prenosivu... da vucem za sobom na fax :)))))
 
Legend3::RtZ DATUM: PETAK, 2010-12-17, 23:21:38 | PORUKA # 20




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
a jebem te ala sam se nasmio kad sam ovo cito biggrin
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Trazim kick za Rtza. (Pitam jel ga briga.)
Search: