search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Neki trening ...A?
Neki trening ...A?
DemiR DATUM: PETAK, 2009-07-31, 16:01:38 | PORUKA # 1




Demir Tvica
POSTOVA: 146

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Priboj-Serbia
Momci mozda bi ponekad mogli na SaJ serveru mi iz ekipe da imamo treninge .... malo da se uvezbamo .... Sta kazete???
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PETAK, 2009-07-31, 16:03:12 | PORUKA # 2




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ideja kao ideja nije losa, al' treba prvo pitati momke iz SAJ-a, a i nisu samo oni u pitanju, tu je i BoS klan, treba sve to uskladiti...
 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2009-07-31, 16:50:18 | PORUKA # 3




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Au...to nam je cak i neophodno..ali mslm da to sad i nije izvodljivo jer sad dva klana igraju na saj serveru (BOS i SAJ) tako da je malo neprakticno.....mogao bih negdje naci server...to nije problem ali opet bi najbolja opcija da imamo svoj server...al' para nema a ne zelim da iko od nas placa...tako da imamo opciju da nadjemo sponzora da nam placa server..ili da pucamo reklame na sajt-u..pa da nam salju pare....ali za ovu drugu opciju moramo imati sto vise clanova na sajt-u...zato zovite koga god mozete...
Drugacije mi zasad ne mozemo...
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PETAK, 2009-07-31, 17:13:53 | PORUKA # 4




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Slazem se, ja stalno bindujem po serverima visit us i ta sranja, i mislim da bi trebalo to trebalo vecina da radi, da bi imali sto vise clanova i da dobijemo sponzora (al' smo sponzoruse muske xD), pa posle mozda i server.

Pa bi bilo lepo da barem vecina Legendi napravi bind i da reklamira forum malo, mozda nam se zelje i ostvare...

 
DemiR DATUM: PETAK, 2009-07-31, 17:46:24 | PORUKA # 5




Demir Tvica
POSTOVA: 146

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Priboj-Serbia
Oke ako je tako...Pa koliko kosta server...Ima nas 20 ... server ne bi trebao da bude problem ...
 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2009-07-31, 18:36:09 | PORUKA # 6




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
nije problem 20 evra mjesecno..problem je tih 20 evra skupiti :)))...da skupljamo 1 evro od svakoga to je idiotski ;)))....a i mnogi smo preko grane..tako da tu ima i poreza i dr sranja...pa samo bezze komplikujemo!!!
 
NEncho DATUM: SUBOTA, 2009-08-01, 14:06:32 | PORUKA # 7
POSTOVA: 203

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
E jebiga, toliko nam je potreban trening taj, a mi ne mozemo da skupimo para, jebiga... :'(((... VAZNO!!!: DemirelY i ja ne mozemo praviti bindove jebiga, u PC-u smo, stalno menjamo kompove a i drugi likovi koji nemaju pojma shta je to sluchajno mogu to da postuju preko chata ( naprimer ja - nemam blage shta je to :D)... Tako da mi necemo moci, izvinite... cry
 
Legend3::KobrA DATUM: SUBOTA, 2009-08-01, 18:15:57 | PORUKA # 8




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ma nema problema za vas...ali oni koji to mogu bilo bi dobro i da odrade..jbg treba nam ljudi i treba nam posjetitelja...minimalna suma koju mozemo mjesecno sa racuna da podignemo je 20evra...taman da se server plati...ali za 20 evra mi moramo min 40 ljudi da mjesecno dovedemo na sajt...i tako svaki mjesec....
 
NEncho DATUM: NEDELJA, 2009-08-02, 15:58:10 | PORUKA # 9
POSTOVA: 203

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
A to nije lako... Ima li iko nekog sranja shto mu ne treba, da stavimo na aukciju :)))
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Neki trening ...A?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: