search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » NenchO hoce nazad :] (Zajebancija je bolja od surove igre i skilla :])
NenchO hoce nazad :]
NEncho DATUM: SUBOTA, 2010-03-13, 15:34:38 | PORUKA # 1
POSTOVA: 203

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
*Ime i Prezime :: Nenad Saponjic.
*Lokacija(drzava,grad) :: Priboj, Srbija.
*Datum Rodjenja :: 04.03.1994
*Klanovi u kojima ste vec (ako ih imate) :: SAJ, 6th'sense.gaming i fantasyCLAN
*Nick u igri :: NenchO, nenchO., NenchEEEh, nnch, TazZ?!, TyleR?! itd. xDD :]
*Vas XFire :: nencho17
*Igrate li na 1.3 (obavezno) :: Vise nego na 1.0
*Razlog zbog kojeg zelite pristupiti ovoj ekipi :: Vise su mi dosadile CoD2 diskusije o zahtevanjima klana (1000h+), smucilo mi se da svi traze samo skill, niko nece A da ti kaze osim ako te ne zove na war. Sranje* je zesce SKILL4CLAN itd. Zelim malo da se odmorim i da imam vremena za zajebanciju*.
*Boja taga ako upadnete u ekipu :: Jao... Nezz, mozda zuta.
*Igrate li na Legend3 serveru :: Nisam do sada imao prilike, jer igram 1.3 all weapons samo na Crogen i Crodilerium serveru. Uzecu IP ako ima banner ovde na forumu, u favorite, i da prangijam biggrin
*Ako zelite dodati jos nesto o sebi (samo 'ljeba vam nemojte skill i sate :pPPP :: Pa ne znam sta da kazem, vecina me zna, bio sam tamo, super ekipa i sve... ^^ :]
 
Legend3::QubiX DATUM: SUBOTA, 2010-03-13, 16:50:17 | PORUKA # 2




Ante Tustonjić
POSTOVA: 285

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
jooj za nencha veliki ZA
 
Legend3::ConE DATUM: SUBOTA, 2010-03-13, 17:13:02 | PORUKA # 3




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
AJ EVO TI UZDRZAN da malo dolazis na server pa bice i ZA I AKOO TI MENI NISI DAO ZA NA SAJ FORUMU xd ALI OK
a nase servere imas KLIKNI,PROSTO JE xD
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: SUBOTA, 2010-03-13, 17:38:15 | PORUKA # 4




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Brate, ja sam za tebe uvek za... Ali stvar je u tome sto smes samo da buds u legendama, i ni u jednom drugom klanu... Ako to ispostujes, onda je za veoma veliko.... xD
 
ChawA DATUM: NEDELJA, 2010-03-14, 00:29:40 | PORUKA # 5




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
UZDRZAN ... dok te ne vidim na serveru i da izadjes iz svih klanova wink inace za al samo to ispuni smile
 
NEncho DATUM: NEDELJA, 2010-03-14, 17:04:52 | PORUKA # 6
POSTOVA: 203

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Heh, ubijate me :d
neznam kako da izadjem iz ostalih, naljutice se. Mislim, iz fantasy mi je lako izaci, ali iz SAJ i 6th'sense.gaminga mi nece biti lako... Ma mozemo se nekako dogovoriti... smile
 
Legend3::NightmarE DATUM: NEDELJA, 2010-03-14, 18:23:16 | PORUKA # 7




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
samo jedan klan moze,i tacka!ako ti se ne svidja,hvala lepo dovidjenja.nema dogovora,za sve su isti uslovi
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: SRIJEDA, 2010-03-17, 23:24:27 | PORUKA # 8




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Kako kaze moj kum Nocni, jbg Nencho nema kompromisa... ili mi ili drugi... treceg nema...
 
Legend3::AnteS DATUM: ČETVRTAK, 2010-03-18, 13:57:19 | PORUKA # 9




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Suzdrzan, jbt dodji na server xD
 
Legend3::KobrA DATUM: SUBOTA, 2010-03-20, 16:35:46 | PORUKA # 10




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
E ovako Nenade :DDD...misa ti jebem.....pravila postoje da bi se...POSTOVALA naravno :DDD...i sjecas se sta sam ti rekao kad si zelio da izadjes....ko izadje nema povratka....

Zato druze....imao si prilikuy vec jednom....ne samo ti...vec mnogi koji su otisli...

Al' ovak...ja imam prijedlog za sve Legend3....aj da organizujemo "SECOND CHANCE" regrutacije...15-ak dana...sve legend3 koje su otisle iz npr. razloga (nismo tad bili na 1.3 i sl) mogu ponovo da se kandiduju.....pa cemo da razmatramo.....ima mnogo dobrih momaka koji su otisli iz bizarnih razloga.....
NPR...moram da napomenem...FRKA je rekao da ide zato sto mu se igra 1.3.....a covjek je sad stalno na serveru sa nama....takodje jos par likova je izrazilo zelju za ponovnim ulaskom....tako da...ako sete za...mozemo organizovti tako nesto.....

Ljudi nam definitivno fali.....kako za upravu tako i za popunjavanje servera.....ako ko ima kakav prijedlog neka kaze

 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » NenchO hoce nazad :] (Zajebancija je bolja od surove igre i skilla :])
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: