search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » prijavnica za klan (taxa bi malkice u klan :D)
prijavnica za klan
Legend3::TaxA DATUM: UTORAK, 2010-03-09, 17:32:38 | PORUKA # 11




Milos Tausan
POSTOVA: 175

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: trebinje-Bosnia and Herzegovina
ama ko te prozivao kad je bio rsklan majke ti
jedino sto popizdim u minuti pa svasa kazem a i nisam toliki klinac brate 17 god. jos jedna pa 18 xD
aj pa se vidimo na serveru cool
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: UTORAK, 2010-03-09, 17:35:59 | PORUKA # 12




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ma nisu mene, nego sve zive, a ko nije prozivao... Od Bekija pa do nekih sabana, neznam ni ja kako su se zvali vise... Kazem ti si ok... Samo mi se nije svideo taj klan... Samo ti djuskaj... Ajde ziv bio...
 
Legend3::AnteS DATUM: UTORAK, 2010-03-09, 19:56:03 | PORUKA # 13




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Suzdržan, nisam te još vidio na serveru. Dođi večeras ! wink
 
Legend3::ConE DATUM: SRIJEDA, 2010-03-10, 11:59:43 | PORUKA # 14




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
doce kad mu ja stredim punkbuster doce veceras ja msm ali nzm u kolko posto cemo najvjerovatnije imati neki rodjendan mozda pa se jos nista ne zna biggrin
 
Legend3::TaxA DATUM: SRIJEDA, 2010-03-10, 23:05:11 | PORUKA # 15




Milos Tausan
POSTOVA: 175

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: trebinje-Bosnia and Herzegovina
ljudi ovih dana imam treninge u vrijeme kad vi igrate na ser tako da necu biti tu ali kad budem mogao tu sam biggrin seguro biggrin
 
Legend3::KobrA DATUM: ČETVRTAK, 2010-03-11, 17:56:28 | PORUKA # 16




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
PozZZ taxa...odavno te nisam vidio nigdje :)))...stara ljudina....komsija moj :DDD...ovako...i od mene imas za...al' o ulasku ne racunaj odma'....pravila su nova u imtu...moramo paziti koga primamo...o tebi znamo dosta...pozitivno misljenje imam...al' dolazi na treninge tima....da te ekipa cijela upozna...sanse su ti velike...i volio bih te vidjeti u timu....jos nemas 18...iako je prvilo +18...al' sve se da srediti samo kad postoji dobra volja :)))
Zato...mis u ruke i sa conetom na server :DDD...
I da...sta je sa treninzima...vidim ne drze se nesto...il' bar nisam u toku kol'ko treba...de ljudi organizujte se..malo igrajte...i dalje server prazan....
Sledeci put ne vrijedi bezze placati server...ovo para na racunu sto ima ja cu popiti onda :DDD
 
Legend3::NightmarE DATUM: ČETVRTAK, 2010-03-11, 22:47:25 | PORUKA # 17




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
ja ne znam sta se desava.pola ekipe ne moze da dodje,jer ima problema sa kompom,ili nema cod2 ili slicno.ovde neko sve nas jebe.
 
Legend3::TaxA DATUM: PETAK, 2010-03-12, 10:53:43 | PORUKA # 18




Milos Tausan
POSTOVA: 175

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: trebinje-Bosnia and Herzegovina
ja bio na ser i jebeni punkbuster zajebava dok ja ne kerenem da ga karam mamu mu jebem i lagga nesto u picku materinu
zamalo komp nisam razvalio juce
cool da poludi covjek al eto bio sam jedno pola sata wacko stas kad nemore pa nemore jebo mu pas mater
ajde pa mi javite kad su treninzi
 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2010-03-12, 19:33:33 | PORUKA # 19




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
xaxa....malo rijecnik regulisi :DDD....kad vec kazes da nisi klinac :DDD.al' kad dodjem moram uraditi onaj bad words eliminator :DDDD
Update-uj pb.....i nebi trebalo biti problema...bar meni nema a prije me stalno zezalo.....i vidi razlog zasto te kikuje....
 
Legend3::TaxA DATUM: PONEDELJAK, 2010-03-15, 18:34:20 | PORUKA # 20




Milos Tausan
POSTOVA: 175

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: trebinje-Bosnia and Herzegovina
update sam ga i opet nece
j*** nesto u pm. nzm sta da mu radim ozb daj ako mozes add me pa mi to sredi smile

Added (2010-03-15, 18:34:20)
---------------------------------------------
daj ljudi pomagajte majke vam
sta da radim opet izbacuje a htio bi da udjem u klan a nemogu igrat
angry

 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » prijavnica za klan (taxa bi malkice u klan :D)
Search: