search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » JBG al necu da me iko zajebava (fsdsf)
JBG al necu da me iko zajebava
Karat3KiD DATUM: SRIJEDA, 2010-01-06, 19:45:59 | PORUKA # 1




Milanko Ruzic
POSTOVA: 97

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Evo ovim ocu da kazem da napustam klan jer je moj brat velika picka.Ja necu da placam server jer mi ne odgovaraju neka njegaova sranja oko toga koja traju vec 2- 3 mjeseca kad smo odavno trebali imati server pa ako oce da komanduje i da se samo njegove ideje ispunjavaju nek ga on i placa.....ja cu se i dalje druziti sa vama ko to oce naravno ali u klanu necu biti.....chawa zna kolko sam valjo za klan....to je bilo u onom periodu i kad sam usAo u klan kad su ga svi jebavali kako vodi klan a sad mi ovaj debil prosipa neke ideje koje su nas kostale 3 mjeseca bez servera..... ideja da svi placamo server nece biti moguca sem ako dosta likova ne bude izbaceno sto ce i biti a ja necu da budem jedan od njih...3 mjeseca cekam o zbog par likova da plate server umjesto nas 10-ak da placa po 5 evra evro vise menje ko to gleda na 6 mjeseci a sad treba da placamo po 3.7evra a pola njih jebe oko toga....ma dosta mi je pojedinih kojima treba za petarde i na kraju kad izbacite te likove opet ce doci na onih 5 evra i opet necete server imati......trazice od vas da doplatite......toliko od mene...Z



POST IZMIJENIO Legend3::Karat3KiD - SRIJEDA, 2010-01-06, 19:53:30
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: SRIJEDA, 2010-01-06, 20:10:20 | PORUKA # 2




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
'Ajde bre Kid ne zajebavaj... Nije lepo tako pricati za brata, i to jos na badnje vece.... 'Ajmo mir Boziji, Hristos se rodi!!!!
 
Karat3KiD DATUM: SRIJEDA, 2010-01-06, 20:54:45 | PORUKA # 3




Milanko Ruzic
POSTOVA: 97

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
kanim se ovome vec neko vreme i eto sad je doslo dosta mi je prica ako neplatis letis a necu da platim jer mi se nesvidjaju neke stvari

 
Legend3::KobrA DATUM: SRIJEDA, 2010-01-06, 21:01:54 | PORUKA # 4




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ma ko te jebe.....mozemo mi i bez tebe :DDD
Pa ako jee tebi bilo tesko cekati 3 mjeseca sto ti fino sam ne platis server....ja da sam imao ja bih i platio....glumi tu nekog debila...necu uopste da raspravljam o ovome...tvoja odluka...cao...povratka ti nema....
A on je ovo uradio jer sam mu ja najavio da cu ga izbaciti jer je rekao da nece placati server....Nemoras boli me uvo....aj zZZop
 
Legend3::ConE DATUM: SRIJEDA, 2010-01-06, 22:17:54 | PORUKA # 5




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
Kobra os ti degeneka malo biggrin
kid nemoj to da radis iako znam da se ovo za petarde odnosi na mene nema veze nisam ih jos ni kupio niti cu jer nemam dinara sto sam imao danas potrosio maloprije u gradu i tako xD
jbg ali nemoj to da radis


POST IZMIJENIO Legend3::ConE - ČETVRTAK, 2010-01-07, 01:59:35
 
ChawA DATUM: SRIJEDA, 2010-01-06, 22:35:19 | PORUKA # 6




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
a budale boze ustavari BUDLALA oko cega se vi ljudi svadjate...neverujem...tolko od mene ati kide pusi ga sto si izasao
 
Karat3KiD DATUM: ČETVRTAK, 2010-01-07, 07:24:27 | PORUKA # 7




Milanko Ruzic
POSTOVA: 97

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
pusi ga ti znas.....nesvadjamo se mi samo je reko neke stvari koje ja nezelim da ispostujem i gotovo....nemogu trpjeti da mi se kurci debil njegov klan on ce da radi sta oce.....ja u tome neu ucestovati....nzm kojisam kurac i ulazio kad sam fino reko da necu da imam klanove jer netrpim glupe kolovodje....i sad mi sere kao sto ga nisam sam platio.....nigde veze.....jedino mi zao sto sam sam izaso trebo sam cekati da me izbaci da vidim kako ce to da uradi al jbg



POST IZMIJENIO Legend3::Karat3KiD - ČETVRTAK, 2010-01-07, 19:16:07
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » JBG al necu da me iko zajebava (fsdsf)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: