search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » proliv oce u klan
proliv oce u klan
pro_liv DATUM: PONEDELJAK, 2009-07-13, 02:03:07 | PORUKA # 1




Filip Isakov
POSTOVA: 13

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
MOje ime je Cofi i zelim da postanem Legend4....imam 16.5 godina igram ovo oko 3 godine i imam oko 450 sati (al ne sve na xf)...voli da se zajebavam a znam i da igram...nick u igri mi je (pro_liv i !MPer@TOr)...trenutno nisam pri sebi dok ovo pisem nebitno sto...Drugi me prozivaju da imam wh i mombot ali ja jedino sto znam da uradim na CoD2 je :1)Bojenje slova 2)bind nicka i texta(text mi vise ne radi) 3)da upalim xf dok igram i dopisujem se
jbg noob sam za to...
Bio sam i u Seganjcima i Veteranima...
i volo bi da se prikljucim vasem timu a jos i da me castite rconom iako bi tesko znao da ga koristim
datum:
SrdaCni Pozz od

13.07.2009 proliva

P.S vec sam napravio jednu ovu molbu al je nema...ako je nema ni sad jbg pokusao sam cool


 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PONEDELJAK, 2009-07-13, 03:17:57 | PORUKA # 2




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ja sam za, dobar je u svakom smislu, i kao igrac i kao zajebant...
 
Legend3::KobrA DATUM: PONEDELJAK, 2009-07-13, 03:25:45 | PORUKA # 3




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Pazi..i ja sam te vidjao...mislio sam da je Baja..baja je ok momak..al' posto nije Baja znaci da si ti ok :))))..Ovako...sto se mene tice nema p...a sto se rcona tice..jedino ja od LegendI svih imam...I HunteR..njegov je server...tako da to ne racunaj..zasad.....jos cemo sacekati da vidimo ostali sta ce reci (mada mslm da misle isto kao i mi)...uskoro ti se javljamo a ti samo nastavi tako..i budi redovan koliko god mozes na forumu i serveru....pozZz
 
HunteR DATUM: PONEDELJAK, 2009-07-13, 07:36:13 | PORUKA # 4




Ilija Trifunovic
POSTOVA: 33

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
Nas samo zeza sto imamo malo slotova ali cemo resiti to cim mi keva primi platu...Tako da ce biti 18 slotova..Pro_liva sam vidjao super igra..I dajem mu Za da udje..

P.S:Kobra stavi da ima jos jedan lider klana,ako sam admin neka ostane..Jer sam vidjao u drugim klanovima..Ako su oba lidera ZA clan odma upada jer su oni glavni u klanu!Mada ako ima vise PROTIV od 4 ili 5 neubacuje se clan jer cim ljudi vide da su 2 ldr napisali ZA odma znaju da nisi pogresio i oni kazu ZA!

 
pro_liv DATUM: PONEDELJAK, 2009-07-13, 09:41:07 | PORUKA # 5




Filip Isakov
POSTOVA: 13

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
ma znzm kako stvari stoje za rcon zezam se...
a za slotove je bolje ovako nego kad ih ima 18...bolje da ostanu 10-12 slotova nego 18 pa se nabije gomila citera nemos da ih poizbacujes a kamoli da igras...
u svakom slucaju hvala za glasove biggrin
xf: cofinbg


 
HunteR DATUM: PONEDELJAK, 2009-07-13, 10:46:14 | PORUKA # 6




Ilija Trifunovic
POSTOVA: 33

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
Ja bi ga ubacio dobar je igrac..Videcemo sta ce kobra da kaze
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PONEDELJAK, 2009-07-13, 13:55:36 | PORUKA # 7




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Momci, ja bih da ovog Proliva odmah ubacimo u tim.
 
Legend3::KobrA DATUM: UTORAK, 2009-07-14, 00:59:13 | PORUKA # 8




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ovako...Hunt...sto se tice oganizacije i uprave tima dogovoricemo nesta...ali moj je prijedlog da uopste nemamo ni admina ni nista sl...jednostvno svi zajedno donosimo sve odluke...jbg mi smo TIM :))))...pazi...te fore sto se tice drugih ekipa i njihova 2 admina....koliko to nesto znaci pokazuje cinjenica kako se te ekipe brzo raspadaju...Ja bih predlozio organizaciju tima slicnu onom iz SFC-a...zna Head...znaci svi zajedno donosimo odluke,nemamo "sefa" :)...ali zato imamo nesto kao PR-a...predstavnika za javnost :)..nekoga ko ce nas predstavljati tamo gdje bude trebalo..i njega nazovimo Kapitenom.
To sto sam ja jedini admin na sajtu..to je samo zato sto sam ga ja pravio pa je najbolje da jedini ja budem...jer znam kako sam ga pravio i gdje sam sta radio....sad da nekoga ubacim u po frke mslm da nije dobra ideja...
Sve Legend3 ce biti moderatori.....i niko od igraca nece imati dodatne oznake tipa ADM i sl.
Znaci svi smo jednaki i svi imao ista prava i duznosti...
Jos cemo o ovome pricati...napravicu neki pravilnik pa da vidimo da l' odgovara...

E sad sto se tice pro_liva...ja sam vec rekao...ja sam mslio da je to Baja..:)))
Ali sad kada znam da to nije to je onda + za PRO_LIVa jer je pokazao da je mocan lik i zajebant...i sto se mene tice mozemo ga odma ubaciti...i to cemo uraditi...xf imam pa cemo se dog oko boja i ostalo..
Zvanicno od danas si LegendA !!!...Cestitam :)))

 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » proliv oce u klan
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: