search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Obavjestenja/Informations » LJUDOVi sta je sa vama
LJUDOVi sta je sa vama
Legend3::ConE DATUM: UTORAK, 2010-11-30, 21:42:38 | PORUKA # 1




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
sta vi mislite stvarno
klan je u fazi raspada
na forumu niko nema danima
jeli vam problem uci na forum 10 minuta svaki dan i napisati nesto ako jeste onda stvarno nzm
ajde dajte neke prijedloga sta bi trebalo uradit da se vi malo zainteresujete za forum

ps ko ne napise post gay je i najveca pedercina i mama mu gay

 
Aquar1uS DATUM: UTORAK, 2010-11-30, 21:46:36 | PORUKA # 2




Ivan Hut
POSTOVA: 42

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Pozega-Croatia

CONE GO DIE PLS.

 
Legend3::AnteS DATUM: UTORAK, 2010-11-30, 21:58:52 | PORUKA # 3




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
pa skoro stalno sam na forumu, evo vidis cekao si 15 minuta na odgovor biggrin , jer sam pisao 10 minuta.
ma nemože se klan razvijati sa ovakvim sistemom. -pretjeranim pravilima... to sam rekao kad su se ta pravila dovodila , al' me nitko nije shvačao ozbiljno...
u klanu su pretežito inaktivni igrači (neka ostanu u klanu) ali ne možemo nas 4-5 koji aktivno igramo nositi ovaj klan.
novih igrača nema, zašto? zato kad im se kaže da ne smiju imati uz legende još klanova jednostavno odustanu od pomisli da uđu klan...
nema kobre , nema aktivnosti... kao da ne postojimo kada nema kobre.

edit , i još dođe pametni aqua xD

 
Legend3::RtZ DATUM: UTORAK, 2010-11-30, 22:37:02 | PORUKA # 4




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
Quote (Legend3::AnteS)
ma nemože se klan razvijati sa ovakvim sistemom. -pretjeranim pravilima... to sam rekao kad su se ta pravila dovodila , al' me nitko nije shvačao ozbiljno...
u klanu su pretežito inaktivni igrači (neka ostanu u klanu) ali ne možemo nas 4-5 koji aktivno igramo nositi ovaj klan.
novih igrača nema, zašto? zato kad im se kaže da ne smiju imati uz legende još klanova jednostavno odustanu od pomisli da uđu klan...
nema kobre , nema aktivnosti... kao da ne postojimo kada nema kobre.
edit , i još dođe pametni aqua xD

potpis

 
Legend3::HeadHunteR DATUM: UTORAK, 2010-11-30, 23:55:04 | PORUKA # 5




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Quote (Legend3::AnteS)
pa skoro stalno sam na forumu, evo vidis cekao si 15 minuta na odgovor , jer sam pisao 10 minuta. ma nemože se klan razvijati sa ovakvim sistemom. -pretjeranim pravilima... to sam rekao kad su se ta pravila dovodila , al' me nitko nije shvačao ozbiljno... u klanu su pretežito inaktivni igrači (neka ostanu u klanu) ali ne možemo nas 4-5 koji aktivno igramo nositi ovaj klan. novih igrača nema, zašto? zato kad im se kaže da ne smiju imati uz legende još klanova jednostavno odustanu od pomisli da uđu klan... nema kobre , nema aktivnosti... kao da ne postojimo kada nema kobre. edit , i još dođe pametni aqua xD

Donekle si u pravu...

 
Legend3::ConE DATUM: SRIJEDA, 2010-12-01, 00:06:01 | PORUKA # 6




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
Quote (Legend3::AnteS)
i još dođe pametni aqua xD

ma lowara
treba ga kurcem udavit xD

Kobrina autokratija biggrin

 
Aquar1uS DATUM: SRIJEDA, 2010-12-01, 13:42:16 | PORUKA # 7




Ivan Hut
POSTOVA: 42

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Pozega-Croatia
ahahahaha. moram sam mu utjerat kurac malo. biggrin

ON TOPIC :

inaktivnost ubija svaki clan; pogotovo kad je 80% clana inaktivno; iskreno ni ne znam koe je sve u clanu al ja se trebam zajebavat sa njima sto je i cilj sveg ovog. mozda sam odigrao 3-4 wara sa antarom, antesom(koj je moro ic papat sunce mu jebem), rtzom i onim graletom.
ovaj projekt LEGEND3 je odlično zamišljen samo propada i ne razvija se kako treba.

MOGUĆE SOLUCIJE :

ponovno reorganizirat clan preko winter praznika ; odabrat vodstvo koje je aktivno i koje će zamišljeni projekat tajnog koda LEGEND3 provesti u stavrnost u što većoj mjeri. biggrin takodjer napoeman jedna, pro clan i zajebancija ne idu zajedno i ne znamo se mi toliko dugo da se znamo zajedno zajebavat i zajedno super igrat. Malo popustit što se tiče pravila bi valjalo. Čista budalaština da se ja neću borit i trudit oko legendi ako sam u drugim clanovima - da kobra dobro si pročito - BUDALAŠTINA. XD

SVE U SVEMU - VELIKA REORGANIZACIJA CLANA u smislu olakšavanja pravila za upad u clan, veće aktivnosti, npostavljanje abr aktivnog vodstva.

TOLIKO OD MENE. biggrin

Cone, zadavit ću ja tebe jajima a ne kurcem. XD

Odjavljujem se. byebye do daljneg. biggrin

 
Legend3::KobrA DATUM: SRIJEDA, 2010-12-01, 15:37:57 | PORUKA # 8




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Sta vi pricate.......stalno samo nove zalbe i sviranje kurcu...je j' vas ima dovoljno za jednu ekipu za warova...ima....igrajte...navikli ste da vam sve bude na tacnu...nadjem vam war,nadjem server i onda ne dodjete na war....tako je u 90% slucajeva......
Na forum dodjem koliko mogu,a davno sam rekao nemojte da racunate na mene kao na igraca,ja cu biti samo u sluzbi organizacije tima,tj. one bitnije teme.....shvatite da ljudi imaju obaveze...mi stariji studiramo...to vise nije zajebancija kao srednja skola.....ja sam mu srednjoj igrao 15 sati bez prestanka...ali ovdje se ne smijem zajebavati...posebno zbog roditelja koji daju velike pare za to.....

IMa vas 10-ak sredjoskolaca,organizujte se,igrajte warove...nemojte za sve cekati mene jbt......
Ako vam fali ljudi dovedite nove....rekao sam vam davno...imate slobodu da dovedete koga hocete u tim...ali vi ste odgovorni za njega.....

Jos jedna stvar koja je evidentna jeste neodgovornost...svi se mogu zaliti i traziti nesta ali kad dodje vrijeme za obaveze e tu nastaju problemi...pogledajte samo za server....server placaju ljudi koji najmanje igraju....sto krajnje nije posteno.....a i oni koji odluce da plate oko toga nastaje frka...samo skontajte koliko sam morao da vas cekam...a nekikma jos nema traga......Server ne mogu da pokrenem dok svi ne plate...tako je dogovoreno sa ceovjekom jbg.....da sklapam novi dogovor tesko...a i 25 evra koji nedostaju nisu male pare....obecavam da cu ih naplatiti.....

Aj vi malo manje se zalite...a malo vise radite nesta...ponavljam...ima vas dovoljno....igrajte....trazite warove...a moje je3 da se postaram da dobijete server uskoro....i nemojte da govorite da je server razlog zasto ne igrate.....aj fino...na xf drugovi..skupite se pa pravo na neki public...vjezbati....imao 8 izgubljenih wrova u cb-u...sve je do ne igranja.....

 
Legend3::AnteS DATUM: SRIJEDA, 2010-12-01, 18:15:52 | PORUKA # 9




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Evo ja se neću više žaliti , samo ću raditi... A ako hoćeš čuti moje mišljenje reci mi biggrin
 
Legend3::RtZ DATUM: SRIJEDA, 2010-12-01, 18:52:01 | PORUKA # 10




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
ma odustajem se vise svadjat sa kobrom uvezi pravila biggrin i opet napominjem tu sam za cb necu ja uvjek vas ganjat oces war oces cb vi mene zovnite i ja nadem war u roku od 2 minute...
 
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Obavjestenja/Informations » LJUDOVi sta je sa vama
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: