search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Obavjestenja/Informations » LJUDOVi sta je sa vama
LJUDOVi sta je sa vama
Legend3::ConE DATUM: SRIJEDA, 2010-12-01, 20:13:03 | PORUKA # 11




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
ma ne zali se niko nego kazem kako na forumu se ne pise nista po 3-4 dana
ja razumijem da si ti na fakultetu ali mozes naci 5-6 sati dnevno za cod2 i forum to vala nije problem xD sala
nego onaj sta sam htio rec ovaaaj nzm mozda bi mogli ali tesko nije sve do mene mozete i vi nekad pa da idemo zajedno a ne svaki dan da moram sam nije fer i jos kad pada kisa i moram u skolu a svi idu iza mene i onda skocim u bug i kikaju me sa servera i dobijem keca u skoli i majka mi iskljuci internet i onda moram da se selim i svi ti problemi i jos kad su mi banovali cd-key nisam mogao a da ne la sam i tako citavu godinu jos kad mi je ker krepo jer je pojeo macku i ja ga kikam sa kar98 i onda majka kaze moras u prodavnicu i ja uzmem odem po kisobran i vratim se i posalju me u popravni dom
morate me shvatiti :'(
 
Legend3::RtZ DATUM: SRIJEDA, 2010-12-01, 20:31:56 | PORUKA # 12




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
xD mozda sam retard al nekuzim biggrin
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: SRIJEDA, 2010-12-01, 20:53:45 | PORUKA # 13




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Quote (Legend3::ConE)
ma ne zali se niko nego kazem kako na forumu se ne pise nista po 3-4 dana ja razumijem da si ti na fakultetu ali mozes naci 5-6 sati dnevno za cod2 i forum to vala nije problem xD sala nego onaj sta sam htio rec ovaaaj nzm mozda bi mogli ali tesko nije sve do mene mozete i vi nekad pa da idemo zajedno a ne svaki dan da moram sam nije fer i jos kad pada kisa i moram u skolu a svi idu iza mene i onda skocim u bug i kikaju me sa servera i dobijem keca u skoli i majka mi iskljuci internet i onda moram da se selim i svi ti problemi i jos kad su mi banovali cd-key nisam mogao a da ne la sam i tako citavu godinu jos kad mi je ker krepo jer je pojeo macku i ja ga kikam sa kar98 i onda majka kaze moras u prodavnicu i ja uzmem odem po kisobran i vratim se i posalju me u popravni dom morate me shvatiti :'(

Jebeš mi sve, ovaj je na teškim drogama...

 
Legend3::AnteS DATUM: SRIJEDA, 2010-12-01, 21:11:47 | PORUKA # 14




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Quote (Legend3::ConE)
ma ne zali se niko nego kazem kako na forumu se ne pise nista po 3-4 dana
ja razumijem da si ti na fakultetu ali mozes naci 5-6 sati dnevno za cod2 i forum to vala nije problem xD sala
nego onaj sta sam htio rec ovaaaj nzm mozda bi mogli ali tesko nije sve do mene mozete i vi nekad pa da idemo zajedno a ne svaki dan da moram sam nije fer i jos kad pada kisa i moram u skolu a svi idu iza mene i onda skocim u bug i kikaju me sa servera i dobijem keca u skoli i majka mi iskljuci internet i onda moram da se selim i svi ti problemi i jos kad su mi banovali cd-key nisam mogao a da ne la sam i tako citavu godinu jos kad mi je ker krepo jer je pojeo macku i ja ga kikam sa kar98 i onda majka kaze moras u prodavnicu i ja uzmem odem po kisobran i vratim se i posalju me u popravni dom
morate me shvatiti :'(

hahaha,
 
Aquar1uS DATUM: SRIJEDA, 2010-12-01, 21:55:43 | PORUKA # 15




Ivan Hut
POSTOVA: 42

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Pozega-Croatia
ahahhahaahhahahahahahhahahhahaa.

KAKAV KRALJ.

 
Legend3::ConE DATUM: SRIJEDA, 2010-12-01, 23:40:38 | PORUKA # 16




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
Quote (Legend3::RtZ)
xD mozda sam retard al nekuzim biggrin

jesi vjeruj mi kad ovo ne kontas
probajte dva puta procitat najgore je sto me uvijek udari kamion kad krenem u skolu i moram da placam kifle i jos kad mi drug pusi ispod klupe i uhvati nas profesorica i svi nam se smiju a ja nzm sta je s njima :'( picke male wink
 
Legend3::RtZ DATUM: ČETVRTAK, 2010-12-02, 11:50:15 | PORUKA # 17




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia

ma i ja sam gay biggrin

 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2010-12-03, 03:26:43 | PORUKA # 18




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Quote (Legend3::RtZ)
opet napominjem tu sam za cb necu ja uvjek vas ganjat oces war oces cb vi mene zovnite i ja nadem war u roku od 2 minute...

evo o ovome pricam...i pazi sad da svi ovako razmisljaju..a razmislja vecina...kako onda da radimo....

A Ante....naravno da zelim...i pozeljno je da iznesete svoja misljenja....

 
Legend3::AnteS DATUM: PETAK, 2010-12-03, 14:19:00 | PORUKA # 19




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Hvala Kobra... Možda će zvučati da se ljutim na nekoga , ali se ne ljutim.
1. Istina je da nas je dovoljno za 1 ekipu za warove, problem je upravo u tome... Što nas ima 4 koji igramo , znači moramo se okupiti svih nas 3-4 ako mislimo igrati war ili da se potrefi da smo svi online što je prava rijetkost.

2.

Quote (Legend3::KobrA)
nadjem vam war,nadjem server i onda ne dodjete na war....tako je u 90% slucajeva......
Ovo se odnosi na CB? Kojeg ne igram, neznam šta se tu dešava. Znam samo da je Rtz odnedavno zadužen za warove na cbu?

3.

Quote (Legend3::KobrA)
Na forum dodjem koliko mogu,a davno sam rekao nemojte da racunate na mene kao na igraca,ja cu biti samo u sluzbi organizacije tima,tj. one bitnije teme.....shvatite da ljudi imaju obaveze...mi stariji studiramo...to vise nije zajebancija kao srednja skola.....ja sam mu srednjoj igrao 15 sati bez prestanka...ali ovdje se ne smijem zajebavati...posebno zbog roditelja koji daju velike pare za to.....

Ne moraš se opravdavati, razumijem te u kakvoj si situaciji i ne treba da popustiš na fakultetu zbog je*ene igre.

4.

Quote (Legend3::KobrA)
Jos jedna stvar koja je evidentna jeste neodgovornost...svi se mogu zaliti i traziti nesta ali kad dodje vrijeme za obaveze e tu nastaju problemi...pogledajte samo za server....server placaju ljudi koji najmanje igraju....sto krajnje nije posteno.....a i oni koji odluce da plate oko toga nastaje frka...samo skontajte koliko sam morao da vas cekam...a nekikma jos nema traga......Server ne mogu da pokrenem dok svi ne plate...tako je dogovoreno sa ceovjekom jbg.....da sklapam novi dogovor tesko...a i 25 evra koji nedostaju nisu male pare....obecavam da cu ih naplatiti.....

Slažem se. Samo mi se čini da ovu trojicu nećeš nikad uhvatit da plate server ,jer ne igraju ,niti su na forumu, niti će ovo pročitati što sada pišem. Volio bih da pročitaju. (iskreno da sam ja na njihovom mjestu ja ga ne bi plaćao, ali ne bi ni rekao da ću ga platiti)

______________________________

Lako bi klan postao aktivan kad bi doveli 5-6 aktivnih igrača (tu mislim prvenstveno na warove koje bi puno češće igrali) ... Problem je u famoznom pravilu o više klanova:
1. Kada bi ukinuli to pravilo ne dolaze nikakve obveze s kojima nastaju problemi.
2. Rijetko koji klan ima takvo pravilo, a onaj koji ima vjerojatno mu ne trebaju novi igrači. (nama očito trebaju novi igrači)
3. Netko kaže da nam ne trebaju igrači koji ne bi ušli u legende samo zbog tog pravila. -trebaju nam , jer bez njih će klan postati još neaktivniji. (još je i dobro, bit će i lošije)
4. Koliko vidim to pravilo se trenutno ne poštuje kod aktivnih igrača (uključujući i mene) , kada bi bili kikani svi igrači koji ne poštuju to pravilo tko bi aktivan ostao u klanu? Zašto postoji pravilo kojeg svi krše i koje onemogućuje ulazak novih članova?
5. OSOBNO- Ovo pravilo je uništilo moj klan kojeg sam vodio a zvao se X'naTion , jer sam dobio pitanje Legend3 ili X'naTion, žrtvovao sam vlastiti trud i radi jer je u ovom klanu najbolja ekipa i zabava . - Da kasnije nitko ne poštuje to pravilo :'(

I na kraju ću ispast konjina koja se samo žali i ništa ne radi.
-Izvinjavam se svima koji se osjećaju povrijeđeno mojim postom.

 
Legend3::RtZ DATUM: PETAK, 2010-12-03, 17:54:44 | PORUKA # 20




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
antes ja se potpuno slazem sa tobom...ja se isto protivim tom famoznom pravilu jer ljudima je to velika blokada za uci u legend3
btw ako covjek ima vise klanova nece zapostavit legend3!!
ja sam trenutno u haybersz i gravediggers jer zelim da ostanem u formi :D....ja sam u 98% slucajeva ZA da igramo pcw ili cb
 
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Obavjestenja/Informations » LJUDOVi sta je sa vama
Search: