search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Jbg !!
Jbg !!
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2009-07-17, 00:50:52 | PORUKA # 1




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Moram vas sve obavjestiti da napustam Legend3..jbg dobio sam ponudu od TEK9...pa cemo stewa PRo i ja od ponedeljka igrati za njih....:pPP

Aj sad ozbiljno ...odoh na more jbg 10-ak dana..u subotu...pa reko samo da vas obavijestim...jbg probacu da sredim sto se srediti moze za ova 2 dana..ali kad odem htio bih da dva huntera preuzmu sve oko ekipe dok me nema...znaci sajt...forum..clanovi..sve je na vama...stewu nisam htio da stavim jer ima posla i sa svojim sajtom..al' ili sutra ili kad se vratim da organizujemo malo ekipu...utvrdimo administraciju i pozibacijemo ove sto ih niakd nema...

 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PETAK, 2009-07-17, 02:19:31 | PORUKA # 2




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Aj' bezi na more, nabaci boju k'o ovi crnci, i uzivaj boli te tuki, barem neko, kad sam ja zajebao odlazak na more... (brckaj se i za mene).

A ja cu da probam da te odmenim, sredicemo ja i Hunter sve ovo dok ne budes tu. I da, da ne zaboravim, otkljucaj one arhive da moze da se pise tamo, stavio si temu a niko nemoze da odgovori (mislim na uredjenje Legendi).

Isto to je i na forumu za postavljanje rezultata war-ova, sredi to molim te.

POST IZMIJENIO HeadHunteR - PETAK, 2009-07-17, 02:21:35
 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2009-07-17, 02:28:44 | PORUKA # 3




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
POstavljanje rezultata vam i ne treba...to cu ja ubacivati..i samo ce skorovi da stoje..no comments..a zar nisam otkljucao ono za uredjenje legendi...aj sad cu vidim :)))
 
pro_liv DATUM: PETAK, 2009-07-17, 18:42:36 | PORUKA # 4




Filip Isakov
POSTOVA: 13

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
ae lepo se provedi i ja da se najavim da od 25. isto nisam tu na neodredjeno (min.7 dana(idem na Kubu smile ) )

 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2009-07-17, 19:37:59 | PORUKA # 5




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Hvala druze...
A kuba..sve se nema :))))
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Jbg !!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: