search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Call of Duty 2 » KandidaturE za Legend3 CoD2 tim » walkeR - prijavnica [PRIMLJEN] (<3)
walkeR - prijavnica [PRIMLJEN]
walkeR DATUM: ČETVRTAK, 2012-04-19, 19:55:07 | PORUKA # 11




Ivan Miljanić
POSTOVA: 11

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Dovesti cu par igraca s cb-a s kojima igram. Tj njih 6-7...
I pub hrvatski cu kupiti sredinom 5 mj, i pri placanju ce mi pomoci antes, sholzi(šole) i antara pa vidit cu kolko mi novaca ostane od tih novaca kad budu mi dali pa cu vjerovatno uzeti i war server ili cu nam srediti sponzora, imam prijatelja pa cu probati bar war server nam srediti...Uz to placam jos i cod4 war server pa mi je teze :S
Al treba kikati inactivne igrace i igrace koji posvecuju vise vremena nekoj drugoj igrici a ne cod2.
Nemoj zaliti samo ih kikaj. Kad dobijemo pub kad ljudi budu vidili nas pub i da smo dobar clan htjet ce u clan, pa polako...
Kad kikate inactivne i druge dovest cu vam 7-8,9 igraca koji su s cb-a...
 
Legend3::AnteS DATUM: ČETVRTAK, 2012-04-19, 20:28:42 | PORUKA # 12




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
eto Walker vam je sve rekao smile
a što se tiče rusa več kad je započeta tema..., da nisam naletio na njega možda se nebi sada opet pokretali.
 
Legend3::KobrA DATUM: ČETVRTAK, 2012-04-19, 20:34:02 | PORUKA # 13




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
walker..upravo ti cb igraci su i doveli tim do neaktivnosti biggrin cb trazi posvecenost tim warovima, drugim timovima za koje nastupaju i slicno...

nije problem, neaktivni ce i biti izbaceni, mislim od njih vise enma koristi, oni zasluzni ce dobiti svoje mjesto u timu, ali realnost je da su oni proslost. sa tim serverima ne treba pretjerivati,. war server nam svakako nije potreban, ali pub svakako jeste i to pub sa default CoDom, gdje ce ljudi uzivati bez ikakvih modifikacija...

pokrenite vi taj prvi server, a ako stvari budu isle kako treba mislim da nece biti problem skupljati pare za ubuduce. server ako vrijedi i ako je pun ona nece biti ni tesko isfinansirati ga..problem je are davati na prazan server...

a to za sponzora..to bi bila opcioja koja bi vrijedila vise od svega...pa i pub neki od 16 slotova bi bio sasvim korektan npr..

ne znam..ja tesko mogu da igram u ovakvim uslovim ali zato mogu da vam pruzim punu podrsku sa logistikom..Antesov posao je da tim forsmira i isplanira kako zeli, a ja cu ga podrzati !!!
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: ČETVRTAK, 2012-04-19, 21:49:14 | PORUKA # 14




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Msm, budimo realni Kobra nase vreme je proslo xD Stvar je u tome sto ja starije igrace ne bih kikovao nego bi im jedostavno dao neko pocasno mesto u timu. Mogu da igraju war-ove, da nose tim tag, ne znam ni ja sta vec... Posle toliko godina msm da je malo glupo izbaciti ih iz klana. barem poziciju igraca da imaju xD Sto se tice ovih novih, koji budu dolazili, oni moraju biti pod nadzorom starijih igraca, ne moze da se kabadahise u klanu. Mora da se zna gde je kome mesto. Status i postovanje mora da se zasluzi!

Nemoj da me neko pogresno shvati, ne odonosi se na nikog pojedinacno, dajem primer samo. Ovi mladji moraju da dokazuju konstantno da su dostojni. Klasican primer toga je Antes.

Toliko.
 
Legend3::KobrA DATUM: ČETVRTAK, 2012-04-19, 22:14:35 | PORUKA # 15




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Pa upravo to Head, na sajtu ce da bude uradjena stranica HALL OF FAME, gdje ce biti izlistani svi zasluzni clanovi tima, koji vise ne igraju. Dzaba sto oni stoje na xf stranici i bune narod kad ne igraju...na forumu ce imati poseban status da mogu da komuniciraju sa nama neometano ako kad dodju (u sta cisto sumnjam), al eto nek se nadje....to mislim evo nor na Grubora, Jaksica, Apisaisl. momke koji vise nikad ovo nece zaigrati !!!

A sto se novih tice, nista drugo nego igraci...pa nek prodje neko vrijeme i more ulozenog truda, upravo kao Antes. malo se ko trudio za ovaj tim kao on i nije bez razloga od jednog od najmladjih igraca dogurao na samo celo tima !!! jednostavan primjer za novajlije !!!

Added (2012-04-19, 22:14:35)
---------------------------------------------
i ajde otvarajte novu temu zaspamovasmo covjeku prijavu biggrin

 
Legend3::ConE DATUM: PETAK, 2012-04-20, 12:51:15 | PORUKA # 16




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
Quote (Legend3::HeadHunteR)
Msm, budimo realni Kobra nase vreme je proslo xD Stvar je u tome sto ja starije igrace ne bih kikovao nego bi im jedostavno dao neko pocasno mesto u timu. Mogu da igraju war-ove, da nose tim tag, ne znam ni ja sta vec... Posle toliko godina msm da je malo glupo izbaciti ih iz klana. barem poziciju igraca da imaju xD Sto se tice ovih novih, koji budu dolazili, oni moraju biti pod nadzorom starijih igraca, ne moze da se kabadahise u klanu. Mora da se zna gde je kome mesto. Status i postovanje mora da se zasluzi!


u potpunosti se slazem sa Vasom izjavom. cool
 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2012-04-20, 14:58:44 | PORUKA # 17




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
xaxaxaxaxaxa ^^
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PETAK, 2012-04-20, 16:07:37 | PORUKA # 18




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Da nema ovog Coneta, trebalo bi ga izmisliti!
 
Legend3::AnteS DATUM: PETAK, 2012-04-20, 17:33:51 | PORUKA # 19




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Slazem se da starim igracima treba ostaviti posebno mjesto u nasem klanu, ali kao sto kaze Kobra, ako ih mislimo ostaviti u klanu na xfireu, odvojit ih u posebnu grupu igraca, npr. "Pocasni clanovi" biggrin a ako ih ne budemo cuvali u klanu na xfireu, ako toliko budemo popularni da nas je previse u klanu, otvorimo dio na forumu koji ce govoriti o njima kao pocasnim clanovima i da su u svakom trenutku dobrodosli i na forum i na warove i na servere sa nasim tagom. Zivili novi i stari smile Samo kreniti sa igrom, o ovakvim detaljima ima jos vremena, jos nebi nista dirao oko starih tj. neaktivnih clanova.
 
walkeR DATUM: NEDELJA, 2012-04-22, 02:15:35 | PORUKA # 20




Ivan Miljanić
POSTOVA: 11

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Onda odvojite stare igrače(neaktivne) i nove igrace(aktivne), tako ce biti lakse voditi team, ili napraviti team isto legend3 ali tamo koji su aktivni s jednim adminom, npr antesom, koji jos igra i igrat ce i dalje. tako bi vam bilo lakse, kao npr, |F.E.A.R| clan ako se sjecate, oni su tako odvajali članove iz loših u bolje...
 
Forum » Call of Duty 2 » KandidaturE za Legend3 CoD2 tim » walkeR - prijavnica [PRIMLJEN] (<3)
Search: