search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Call of Duty 2 » KandidaturE za Legend3 CoD2 tim » walkeR - prijavnica [PRIMLJEN] (<3)
walkeR - prijavnica [PRIMLJEN]
walkeR DATUM: UTORAK, 2012-04-17, 23:04:42 | PORUKA # 1




Ivan Miljanić
POSTOVA: 11

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
*Ime i Prezime :Ivan Miljanić
*Nick : walkeR
*Lokacija(drzava,grad) : Hrvatska, Vinkovci
*Datum Rodjenja : 11.02.1995
*Klanovi u kojima ste vec (ako ih imate) : imortalium, axn, coldhands, has a wutra, lovetobe-clan.com, avici, ...
*Nick u igri : walkeR
*Vas XFire : dinocro1,dinocod4, emir98, marac155 (u sve mogu uci)
*Igrate li na 1.3 (obavezno) : :da
*Original key : :da
*CB link : http://clanbase.ggl.com/personinfo.php?pid=9829880
*Kontakt : xfire, facebook: http://www.facebook.com/imiljanic
*PB GUID(samo zadnjih 8 znamenki) : bas moram? daj dat cu vam na xf
*Razlog zbog kojeg zelite pristupiti ovoj ekipi : dobar clan, dobra ekipa, nema haxora, kupit cu vam pub s drummerom i antesom <3 :*
*Boja taga ako upadnete u ekipu : koju god vi kazete biggrin
*Igrate li na Legend3 serveru : no zasad biggrin
*Ako zelite dodati jos nesto o sebi: pozz ekipi :* <3


POST IZMIJENIO walkeR - UTORAK, 2012-04-17, 23:05:08
 
Legend3::KobrA DATUM: SRIJEDA, 2012-04-18, 03:32:00 | PORUKA # 2




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
ovo po kratkom postupku ide biggrin Antes garantuje za tebe, nadam se da ti je sve objasnio. Vec smo pricali o tebi, tako da mogu samo da ti pozelim dobrodoslicu.

Tim je jos u stagnaciji pa ces sva obavjestenja da dobijas preko fb-a..imas nasu stranicu tamo, pa lajkuj samo !!!

Sa poslom se vec krenulo, samo da se izorganizujemo malo. Zovi prijatelje ako imas neke dobre likove...dobre igrace..nebitno..samo da zivnemo malo !!

i jbg...pola Vinkovaca u Legendama...pih
 
walkeR DATUM: SRIJEDA, 2012-04-18, 13:27:14 | PORUKA # 3




Ivan Miljanić
POSTOVA: 11

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Hvala biggrin

Da, trebali bi pocet malo biti aktivniji i kikati igrace koji nisu aktivni, i sredinom 5 mj. cemo kupiti pub server hrvatski od 20 slotova, pa cemo na taj nacin postati jednim dijelom aktivniji i poznatiji kao reborned/active clan.

Stranicu sam vec odavno lajkao tako da pratim vas smile


POST IZMIJENIO walkeR - SRIJEDA, 2012-04-18, 13:28:03
 
Legend3::AnteS DATUM: SRIJEDA, 2012-04-18, 13:30:44 | PORUKA # 4




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Kobra ti je sve napisao... Ovo je samo formalnost smile Nemoj da uje*es dobit ces batina u skoli hahahaha :*
 
Legend3::KobrA DATUM: SRIJEDA, 2012-04-18, 15:57:42 | PORUKA # 5




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
To za server nisam informisan...ako moze malo pojasnjenje. ja sam pisao jednoj bosanskoj firmi, kazu razmislice...pisaj ih..

Sto se tice ovog administrativnog dijela, sajt funkcionise punom parom. Redovno azuriram novosti, u globalu se sredjuje, a Dreed nam ganja domen...tako da smo sa te strane pokriveni. Ostvaram sve vise partnerstava, kao sto vidite desno medju prijateljima klana.

Sad je samo na nama da pocnemo puniti sajt i forum...

To za server bi bilo extra, al' bar ja necu pocinjati nista od toga dok se ne skupi barem 15 novih clanova, stalnih..jer za koga server da uzimamo i od koga pare da uzmam !!!

U globalu, vi ste mladji, znate igrace...zovite ljude, da oformimo ekipu...ovi stari ce polako svi biti izbaceni..ostace 6-7 igraca koliko sam ja gledao !!
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: SRIJEDA, 2012-04-18, 18:21:53 | PORUKA # 6




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Hahahahaah jbt, mislio sam da necu docekati da vidim prijavu posle ovoliko meseci... xD Posto Antes garantuje, dobrodosao ti nama i srecno, sta da ti kazem.

ajd uzdravlje!
 
Legend3::AnteS DATUM: SRIJEDA, 2012-04-18, 21:12:36 | PORUKA # 7




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Što se tiče servera; Walker ,Shole (bivši igrač Legendi), Drummer (možda) i ja kupujemo server za Legend3 na mjesec dana (još smo u dogovorima al planiramo u 5 mjesecu) public 20 slotova, hrvatski hosting , ako budemo dobro punili server mogli bi pokrenuti veće skupljanje novaca da uzmemo server na duže vrijeme. Ako se server bude punio igrači će sami dolaziti s prijavnicama u klan, i tako bismo postali svakim danom jači i jači... Najvažnije je da se krene! Nadam se da ova priča oko servera neće ostati samo na priči i da ćemo stvarno kupiti, puniti, popularizirati taj server, a samim time i Legend3... Što se tiče starih članova tj. onih manje aktivnih, mislim da bi ih trebalo pokušati aktivirati, makar jedan dio koji je spreman za nastavak našeg projekta, oni koji su ostali zainteresirani za Legend3 korporaciju bila bi ekipa koja će ostati kostur za napredovanje Legend3. Aktivirati neaktivne članove možemo jednostavno pozivom na Facebooku, (za što si ti Kobra najkompetentniji i imaš ih 90% na Facebooku). Oni koji se ne budu javili i koji budu odgovorili negativno, o njima ćemo još odlučiti ovdje. Nisam za kickanje iz klana bez priopćenja ili napomene da se "opet" pokušavamo pokrenuti i probuditi iz groba biggrin
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: ČETVRTAK, 2012-04-19, 00:03:37 | PORUKA # 8




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Pa pazi, ja ovde na forumu vidjam samo tebe, gmizavca i sebe... xD ja bih, evo predlazem i Kobri da duznost kapitena prebaci na tebe i da probas da dignes klan iz pepela. Jer realno, ti si najaktivniji. Naravno ako ti zelis tu odgovornost.

odosmo off po ko zna koji put xD
 
Legend3::ConE DATUM: ČETVRTAK, 2012-04-19, 12:23:16 | PORUKA # 9




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
Samo da ne bude kao sa Rus-om
o kakvom kikanju se ovde prica ? cool
 
Legend3::KobrA DATUM: ČETVRTAK, 2012-04-19, 16:25:35 | PORUKA # 10




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ja sam Antesu vec rekao da ima ruke odrijesene za sve kada smo prije Rusovog dolaska pricali na temu pokretanja tima. Tj upravo tim tvojim rijecima HH, da je on novi kapiten tima, jer ja stvarno ne mogu ganjati igrace jer slabo igram..iz tehnickih razloga jbg....

OD igraca koji su na listi clanova na poloinu ne mozemo racunati, a to su ti NM, Jaksic, Grubor, Dreed mozda, Trebinjci ne znam koliko su raspolozeni, Grale, Deniro odavno puko itd...

U globalu tu ste vi iz Vinkovaca i moramo naci minimum 10 novih igraca + server.....Visim stalno sad na forumu Kamenih i tako je jako zivahno...a samo njih 15-ak visi tamo, niko vise...bas kao sto je kod nas nekad bilo.

Treba nam 15-20 aktivnih ljudi ukupno koji hoce da se druzimo medjusobno...bjelimo i igramo..

To za server bi bilo jako dobro...sto kazes ako nista da dovucemo nove ljude...

Al' evo..molim vas vs eovim putem..ajde cesce da pricamo na forumu...da sezezamo..pa makar na silu..i ako imate koga zovite...saljite ljudim na fb zahtjeve da posjete stranicu..da budu informisani...druge nam nema !!!

Walker i od tebe se ocekuje..nekad je bio glavni uslov za ostanak u timu redovno posjecivanje foruma...ne servera biggrin

Added (2012-04-19, 16:25:35)
---------------------------------------------
i COne..Rus je stvarno extra lik i jeste pomogao dizanju tima iako je to kratko bilo...ali onakve stvari su neoprostive !!!

 
Forum » Call of Duty 2 » KandidaturE za Legend3 CoD2 tim » walkeR - prijavnica [PRIMLJEN] (<3)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: