search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » BeKI Prijava za Legend3 [PRIMLJEN]
BeKI Prijava za Legend3 [PRIMLJEN]
Legend3::KobrA DATUM: ČETVRTAK, 2010-10-14, 15:32:01 | PORUKA # 41




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
xaxax....Grubire zar ti nisi ostalo u pritvoru u Italiji :)))

Polako vodeni...bi kul :))) To kakvu je on proslost imao i sami znamo....o tome se i raspravljalo na pocetku...nije cvjecka to svi znamo...al' treba svakome pruziti sansu...kao sto smo je i tebi pruzili sada.....Beki ce upasti u tim ako rijesi potrebne stvari...a te stvari automatski uslovljavaju njegpov dalji rad...evo kako....sa orgom njegove sanse da vara su minimalne...a ako i pered toga on nesta uprska gotovo je sa njim...u sto vjerujem da se nikad nece dogovditit..>Beki je dobra momak...i ja licno vjerujem u njega.....a io vas dvojica bi trebali te tenzije da smirite i da pocnete da se ponasate ako ne kao drugovi onda bar kao kolege......najvjerovatnije cete i igrati zajedno...zato lakse malo.....to govorim radi vas dvojice ali i radi samih Legendi.....

 
Legend3::BekI DATUM: ČETVRTAK, 2010-10-14, 15:42:19 | PORUKA # 42




Nenad
POSTOVA: 277

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
Ok Kobra, hvala na savjetima ... !
 
Legend3::AnteS DATUM: ČETVRTAK, 2010-10-14, 19:03:14 | PORUKA # 43




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Meni se kod Bekinelija sviđa što mjesec ipo dana odkako je poslao prijavnicu nije odustao od Legend3... Svaka cast!
 
Legend3::TaxA DATUM: PETAK, 2010-10-15, 11:24:44 | PORUKA # 44




Milos Tausan
POSTOVA: 175

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: trebinje-Bosnia and Herzegovina
STIGO GAZDA , IMA LI KAKIH HA PROBLEMA GORE DOLE TAMO VAMO LIJEVO DESNO ... ha nema nikakvih problema ... cool bitno je ... a sve sto je bitno mora da je hitno ... ma dobar je Beka ... al sam ja vako bolji sto se tice pojest i popit ... ja sam ha ZA ... cool
 
Legend3::BekI DATUM: PETAK, 2010-10-15, 12:38:42 | PORUKA # 45




Nenad
POSTOVA: 277

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
hahahahahahahahah Hvala Taxa smile
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PETAK, 2010-10-15, 14:27:47 | PORUKA # 46




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Beki me je prijatno iznenadio.... dosta se popravio sto se tice njegovog ponasanja, a i veoma je uporan da udje u legende, sto znaci da mu je stalo da udje u klan... to je veliki + ze njega.... ovoliko ni nas nisu mucili kad je trebalo da udjemo u SFC... Evo moje misljenje je pormenjeno i beki od mene imas ZA
 
Aquar1uS DATUM: PETAK, 2010-10-15, 18:36:10 | PORUKA # 47




Ivan Hut
POSTOVA: 42

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Pozega-Croatia
kobra, ja sam bio iskren. znam lika duže vrijeme, meni njegovo ponašanje neodgovara i to sam napisao i imam razloge. KobrA, sa orginalom ima šanse za haxanje kao i na cbu pošto je trenutno već više od mjesec dana UAC2 pao. pošto znam da cheater kad prestane hackati postane low onda se opet vrati svojem "zanatu" pa nije problem izdvojiti 10 eura za nekakav hack koji ne moze otkriti nikakav anticheat program. nije toliko ni bitno hacka ili ne koliko se prema meni ponašao drsko kada sam igrao protiv njega, glavni njegov način komuniakcije je bio kad ga prozoveš da ej cheater - "j***m ti mater ; j***m ti ovono". ugl psovao je i srao maximalno. a i sam znam opcenito se ljudi ne mijenjaju u onom momentu kad im kažaš da njegovo ponašanj enije u redu kao što se tu on odjednom promjenio u andjelka. malo jadno. neka ste vi svi ZA ja ostajem pri svojem PROTIV tako da se zna kad ispadne sve kak sam i mislio. slobodno pruzite priliku, al nemojte onda reci aqua nije reko. :P ajaj pozdrav od mene. smile
 
SpiriT DATUM: PETAK, 2010-10-15, 19:37:34 | PORUKA # 48
POSTOVA: 19

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Podgorica-Montenegro
e ja znam da nisam u legend ali beki nije los znam ga nekad se volio jako svadjat ali se veoma promjenio sad se poceo pomalo zajebavat nije los neznam da li haxa mislim da ne haxa momak je ok samo je problem cuo sam da je nizak treba malo porast malo KAJMAKA I SIRA I TAJ PROBLEM JE RJESEN biggrin
 
Legend3::BekI DATUM: SUBOTA, 2010-10-16, 01:49:13 | PORUKA # 49




Nenad
POSTOVA: 277

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
xaaxaxaxax *ebem te usta smile spiro !!!!!!!!!!!!!!!! haahha

Hvala HunteR

AquariuS, ti nebi nista lose regovo da ti covjek prvi opsuje mater, + sto haxa + sto psuje ... To me prilicno iznervira(tebe ne???) ... Ako tebi ne/odgovara moje ponasanje, Boze moj, idemo dalje ...
A "jos" nisam lud da bacam pare na smece od haxova, sem sto je danas ekonomska kriza, svakome je tesko dati 10€ ali otom potom ...
Pozdrav

Added (2010-10-16, 01:49:13)
---------------------------------------------
"Vjerovatno" cu da uzmem u ponedeljak orginalan key, pa cemo rijesit to sve za CB, posto nisam upucen puno u tome ali se da rijesit(Kobra objasnices mi sta mi bude trebalo ?? :D) imam profil na CB ... Samo jos da vidim sa ovim iz Bitange clana i to je to ...

Pozdrav !

POST IZMIJENIO bekinelisijasamlegenda - SUBOTA, 2010-10-16, 01:48:46
 
Aquar1uS DATUM: SUBOTA, 2010-10-16, 11:08:33 | PORUKA # 50




Ivan Hut
POSTOVA: 42

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Pozega-Croatia
nene, beki krivo si skuzio, ja bi tebi rekao da si hacker a ti bi n amene autom. krenuo da psujes i seres po meni i mojoj obitelji a niti me znas niti me poznas. kak znas kako koga vrijedja kad mu psujes majku il nekog iz obitelji. pamet u glavu i ne kurci se po netu a pogotovo po codu. to je ocaj ocaja. od mene i dalje ima sprotiv i oke je. nek bude kak ostali zele..

@ koliko placas org?
lol, znaci imas para da ga kupis za dan-dva znaci da hax mozes da kupis isto tako. i ja vec vidim da ce leci neki codehookich il x22. biggrin neknek, smao ti rokaj. smile

 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » BeKI Prijava za Legend3 [PRIMLJEN]
Search: