search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » ajde da vam popusim svima
ajde da vam popusim svima
AciD DATUM: PETAK, 2010-04-16, 19:30:00 | PORUKA # 1




Spam Spam
POSTOVA: 51

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Spam-Western Sahara
vi debili jedni mene niste primili u clan a ovu pizdu koja nesto glumi jeste.pa bas ste konji svi vi.nezna ni igrat a 500 sati coda ima samo zato sto sam mu ja pokaza kako lakse punit sate al on nezna ni igrat a vi ga primili a ja bi dobila cili clan da imam jednu ruku a vi njega primite.ma mrs napolje di i pripadate.tolikiste debili nemogu ni kick da dobijem a coneta iznervira da bi me istuka.mrs cone pizdo jedna i usput da znas ja san mu reka da ti ukrade org jer sam mu reka da ce bit pro kad ga bude ima on i debil mi virova i jos ti ga vraca.neznase koje veci debil ti il on.a prekrsia je pravilo vidite http://fantasyy.ucoz.com/forum/6-25-1 http://destroyrzzz-team.darkbb.com/prijave....-t9.htm http://prowireless.ucoz.co.uk/forum/4-14-1 zato KICK GA ON NEPRIPADA U LEGENDAMA JER JE PREDEBILAN NEZNA NI IGRAT ALI VI GA NECETE KICK ZATO IZLAZIM IZ CLANA I MRS VI SVI
 
Legend3::ConE DATUM: PETAK, 2010-04-16, 19:37:34 | PORUKA # 2




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
koji si ti lowzor jadni jebo bi te usta balava u centru grada samo da te vidim pizda ti materina
 
Legend3::AnteS DATUM: PETAK, 2010-04-16, 19:44:49 | PORUKA # 3




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
happy da si bio pametniji možda bi ga stvarno kikali al ovako, može se vratiti sa novim xfireom :P
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PETAK, 2010-04-16, 19:47:59 | PORUKA # 4




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
To je valjda neki razorov drug iz odeljenja... Tako mi rece... On je ostavio prijavu na forumu za klan, ali ga nismo primili... Toliko sam ja razumeo... Jbm li ga...
 
ChawA DATUM: PETAK, 2010-04-16, 19:53:33 | PORUKA # 5




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
O CEMU SE OVDE RADI???!!! Acid prestani da psujes podsecas me na nekog klinca a mislio sam da nisi takav...i nemoj ti mene da pusjes na xf ja ne znam o cemu se radi JEL TI JASNO???!!! jebem li vam maicu nenormalnu , od sad bi trebali uvesti limit 15 - 16 godina minimalno...i to isproveravati ga ono zestoko , ove izlive besa zbog toga sto niej primljen u glavni tim moze samo neko dete da ima ... bolesno je malo :S

a sad mi objasnite sta se desilo??? xDD

 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PETAK, 2010-04-16, 19:56:38 | PORUKA # 6




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
ma i mene isproziva neki lik... taman sam krenuo da psujem on ode logoff... I to valjda nije Acid tj razor vec neki njegov drug iz odeljenja koji nije primljen u legend3... Taj lik mu je izgleda usao na profil... cekamo da se javi razor i objasni ovo.... Ako si ti ovo Acid-e letiz klana momentalno....
 
Legend3::NightmarE DATUM: PETAK, 2010-04-16, 20:11:26 | PORUKA # 7




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Nista mi nije jasno,ali ako je Acid,leti naglavacke
 
AciD DATUM: PETAK, 2010-04-16, 20:46:20 | PORUKA # 8




Spam Spam
POSTOVA: 51

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Spam-Western Sahara
decki....ja sam zaprepasten....netko mi bio hackao xfire i jedva ga vratio(pomogao mi je rodak) i ja se isao log in na sajt da vamo objasnim dogadaj ali vidim da je netko podobro objasnio....vidim da je neki debil ovo radio,ali neki debil sto me dobro poznaje...neznam sto vam je pricao na chatu i vidim da je bilo svasta,ali to nisam bio ja....HeadHunter sto znaci drug iz odjeljenja mozda onda budem znao tko je....ChawA znam da si ljut jer nerazumijes sto je bilo i nekrivim te...a ako ce te uvesti pravilo 15-16 godina i ako me hocete kick ok jer vas potpuno razumijem....neznam vise sto da recem,ali mi se cini da se bit malo mrznje prema meni od nekih prema onome sto su komentirali....ako itko hoce objasnjenje nek mi se slobodno javi...decki stvarno SRY sad
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PETAK, 2010-04-16, 21:50:44 | PORUKA # 9




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ustanovljeno je da nisi kriv... neka budala te je zajebala, mani se takvog druga... taj ce opet da te zajebe... Jos ti je i provalio lozinku na forumu... Meni je rekao da ti je drug iz odeljenja.... Pa ti vidi ko je.... A Cone je prgav malo... Uvek pukne, i voli da psuje... xD
 
Legend3::TaxA DATUM: PETAK, 2010-04-16, 23:34:11 | PORUKA # 10




Milos Tausan
POSTOVA: 175

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: trebinje-Bosnia and Herzegovina
JEL OVDE TREBA JA DA REAGUJEM ... SUNCE LI VAM KALAJISANO ON MOZE PSOVAT A JA NEMOGU xD HEHEEH MOMCI AKO VAS NEKO BUDE DIRAO ZOVITE
cool IMA DA GA SMATIM KO MAJMUN BANANU :d
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » ajde da vam popusim svima
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: