search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Nesto mi mnogo razmisljamo xD (Nesto sam razmisljao)
Nesto mi mnogo razmisljamo xD
Legend3::DreeD DATUM: SRIJEDA, 2010-03-24, 23:18:41 | PORUKA # 1




Robert Tandori
POSTOVA: 215

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
Razmisljao sam kako da napunimo server.... msm da stavimo rcon na statuse na xfire pa neka ljudi koriste...ako promene tu je FTP.....pa neka zovu ljude na server..to makar da bude dva-tri dana..neki ljudi mozda ostanu
Zahtevi ako ce mo to da radimo:
Mareth da se ukloni
Ako dajemo da se nebuni niko ako bude kikovan s Legend3 servera
Pa ono neku ljudi ce ostati...jel tako???
wink
pa razmislite posto izgleda mnogo se bacamo u razmisljanja smile
 
Legend3::AnteS DATUM: ČETVRTAK, 2010-03-25, 00:09:52 | PORUKA # 2




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Slazem se!
Odlicna ideja, mozda neko ostane igrati ... Ovako ce dosta njih doci...
Malo me brine kako ce to izgledati stalno neko mjenja mape ili nesto... Mozda je bolji call vote (on)
 
Legend3::NightmarE DATUM: ČETVRTAK, 2010-03-25, 00:21:46 | PORUKA # 3




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Naravno da ne!!!Protiv sam.To vise nece liciti ni na sta!!!Mora da se zna neki red.A ako im je to jedini razlog da dodju ne trebaju mi.Ja dovodim jos dvojicu kolega da cepaju cod.tako da svako vece od 9 vas ocekujem!!!!
 
Legend3::GruboR DATUM: ČETVRTAK, 2010-03-25, 12:38:09 | PORUKA # 4




Bojan Grubor
POSTOVA: 426

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
nzm meni se ovo ne svidja, msm malo je bzvz dati rcon svakom zivom, na sta bi to stvarno licilo....
 
Legend3::AnteS DATUM: ČETVRTAK, 2010-03-25, 18:58:56 | PORUKA # 5




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Možemo makar call vote upalit. Pa kad budemo malo puniji maknemo ga.
 
ChawA DATUM: ČETVRTAK, 2010-03-25, 22:10:43 | PORUKA # 6




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
ej nismo mi kurve da se dajemo tako nema nikom rcon , na sta bi to licilo ... svakog bi kikovalo nek napravi malo cuniji kill a to ne mora da znaci da je citer...i onda bi izbilo sranje svadje i tako to ... nego mogli bi ono klasika najbolji igrac nedelje i onaj ko je najduze na serveru pa njima da damo na nekih nedelju dana i ako mi se to ne svidja al to i moze da se podnese ako pocne da pravi sranja menjamo odma lakse je pratiti...a ovako njih 20 i cak bi neki namerno samo menjali mape restartovali ceo dan da ne moze da se igra sigurno da nam se nebi napunio server ...

Added (2010-03-25, 22:10:43)
---------------------------------------------
a i sto smo dali onoliko pare? da nam drugi drkaju server ...

 
Legend3::TaxA DATUM: PETAK, 2010-03-26, 01:34:35 | PORUKA # 7




Milos Tausan
POSTOVA: 175

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: trebinje-Bosnia and Herzegovina
ljudi ja sam tek usao ali mislim da je davanje rcona glupost jer ima tu svakakvih budaletina ja licno neznam koristiti to alo znam sta se desavalo kad dijete dodje do rcon tako da ja nisam ZA sad pa nzm vi odlucite
 
Legend3::KobrA DATUM: PONEDELJAK, 2010-03-29, 11:21:59 | PORUKA # 8




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
to za rcon ne dolazi u obzir....al' slazem se za call vote...bar jedno vrijeme da bude ukljucen...pa neka ljudi stavljaju sta hoce kad nema niko do tima...a kad su nasi na serveru....imate rcon na onom modu na serveru...pa brzo i lako mozete da iskljucite call vote...
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Nesto mi mnogo razmisljamo xD (Nesto sam razmisljao)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: