search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Mnogo o meni.... (Opsta Molba za prijem u Korporaciju....)
Mnogo o meni....
ApiS DATUM: PONEDELJAK, 2009-07-27, 17:00:06 | PORUKA # 1




Milic Srdjan
POSTOVA: 82

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Unknown-Serbia
Pozdrav i Poštovanje svima....

Posle noćasnjih dugih bilateralnih pregovora sa gospodinom Kobrom, teritorijalni integritet i suverenitet jednog samostalnog igrača je ozbiljno narušen, javlja Beta....
...nastavak u sutrašnjim vestima B92, poznato jos kao "dizanje" happy

Ljudi me znaju kao [SRB] =Apis=, iliti jos poznatiji kao "Pritišći. Druže. Pritišći"....Ime u realnom životu i nije toliko bitno, jer uglavnom. jelte živim na netu, ali ipak Milić Srđan, i nemojte molim vas da me zivkate i dahćete u telefon, ili u slušalicu, sve jedno.... wacko

Rodio sam se davne 1978 godine kada je jos Tito žario i palio po serverima Evrope i Afrike....Tada je kalkulator stvarno bio digitron a kompjuteri su se nadzirali u Ratovima Zvezda, ono gde muškarci mašu svojim velikim, stvarno velikim...pa, mačevima, ma šta vi pomislili, a princeze imaju ono što princeze i treba da imaju, velike.....pa oči....Sećam se da me je u kasnijem životu uzbuđivala i sama pomisao da Lejla može biti pojedena od velike zveri, i da sam otkrio veliki pritisak među preponama.Onda sam se dohvatio prvog Nekermanovog kataloga, ili to beše Burda,....uh...cek ovo je pogrešan forum za ovaj tekst....

Ispočetka...

Igram Call of Duty 2 već 2 godine i ovom prilikom bih želeo da se zahvalim ljudima koji su proizveli prvi kompjuter sa kojim sam počeo...sećam se divne petlje iz prošlosti koja ide nešto kao....

10 $try=thry
20 if thry=$try then 30
30 goto 10
40 end

Naravno pokušavao sam da se konektujem na NASA servere sa svojim spectrumom, u nadi da će ovaj sitan programski kod da usmeri Nuklearne rakete prema Beogradu, jer one mnogo kostaju, pa da će jedna pasti kod mene na Zvezdaru, ali mobilne linije prema Americi nisu bile razvijene kao sada, a optički kabel se tek spustao u Atlantik....Sada je stvarno mnogo drugačije, jer svaki jadnik, bubuljičavi idiot, pun izdrkotine, može da skine čit sa interneta i postane veoma dobar COD igrač. a ja bih njemu, j***o mater, i dao mu da se napuši q**ca, ma sada sam popizdeo, razbiću tastaturu....ma ni ovo nije tema ovoga dela, ček šta sam ono hteo, ah da....

Sviđa mi se ideja da se okupe igrači na ovome delu, tj, centru Evropske zajednice i da kroz šalu i pesmu organizuju sletove gde će napupele pionirke sa divnim....uh opet se gubim....

Mislim da bih mogao da postanem član vase vesele korporacije, grupice, ako smem da kažem družbe pod geslom

"Ako želiš pobjediti, ne smeš IZGUBITI"

iskreno Vaš Apis...

p.s obećao sam Kobri da pored dosta humora u predstavljanju moram da ispričam i neki Vic i obesim sliku gole cice, što bi mogla da bude i praksa ostalih članova, da imamo šta da gledamo i manje čitamo na forumu

Vic....
"Koje su bile zadnje reči Majkla Džeksona?
Vozite me na dečije , vozite me na dečije! "

Slika Cice...

pa stavio sam sliku sa tri cice, da imam fore cool

PRIKAČENO: 4862020.jpg (320.5 Kb)
 
DemiR DATUM: PONEDELJAK, 2009-07-27, 18:29:19 | PORUKA # 2




Demir Tvica
POSTOVA: 146

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Priboj-Serbia
E jesi legenda biggrin :D cool cool
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PONEDELJAK, 2009-07-27, 18:48:38 | PORUKA # 3




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ma daj... Covece sta da ti kazem, sem, DOBRODOSAO!!!!

E s'tobom nikad nece biti dosadno, JER SI TI KRALJ, CAR, MA LEGENDA!!!!

 
Legend3::KobrA DATUM: PONEDELJAK, 2009-07-27, 22:15:35 | PORUKA # 4




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ahahaha...ovo je bilo vrh predstavljanje.....odsad nikog ne pustamo dok ne napise prijavnicu bolju od ove !!! ...care....vec smo se sve dogovorili a od mene samo DOBRODOSAO !!!!
 
JaVolimMariju DATUM: UTORAK, 2009-07-28, 10:00:31 | PORUKA # 5




Miljan Vulinovic
POSTOVA: 11

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
da jaja!!!!!!! svaka cas'! samo mi se cice nesto nesvidjaju.. :D
 
NEncho DATUM: UTORAK, 2009-07-28, 14:17:59 | PORUKA # 6
POSTOVA: 203

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Bravo care, iako si odma' primljen... Imao bi moj glas u svakom sluchaju...
 
Legend3::KobrA DATUM: UTORAK, 2009-07-28, 16:10:47 | PORUKA # 7




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Za ljude koji u ekipu dodju po pozivu glasanje ne treba....samo za one koji se kandiduju...da znate za ubuduce...;)))
 
DemiR DATUM: UTORAK, 2009-07-28, 19:31:28 | PORUKA # 8




Demir Tvica
POSTOVA: 146

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Priboj-Serbia
ali bate ti nisi normalan...Lepo si docarao Star Wars
biggrin Dobro dosao biggrin
 
NEncho DATUM: SRIJEDA, 2009-07-29, 01:40:43 | PORUKA # 9
POSTOVA: 203

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Okay, KobrA, da li to znači da ako preporučimo nekog čoveka, i malo ga opišem, nešto što znam o njemu i tako to, je primljen odmah? (sorry ako sam progreshno shvatio :D)
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: SRIJEDA, 2009-07-29, 01:55:06 | PORUKA # 10




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ne NEncho, ne znaci to... Ako za nekog igraca smatramo da treba da bude u Legendama(bilo da je extra igrac ili extra zajebant), i ako ga znamo vec duze vreme, i ako sa njim imamo extra odnos, kao sto je slucaj sa Apisom, administracija Legendi odlucuje da mu posalje poziv da pristupi klanu bez kandidature...

Dakle, ako Ja, Kobra ili Hunter tj administracija klana, smatramo da ce neki igrac dosta toga doprineti Legendama u bilo kom smislu, mi cemo mu uputiti pozivnicu za klan, a na njemu je da odluci da l' ce da udje ili ne u isti...

To implicira da ostali clanovi Legendi ne treba da glasaju za njegov prijem u klan jer to nije potrebno, jelte, jer je on vec u njemu po nasem pozivu(ako prihvati)...

Takodje, to ne znaci da ostali clanovi Legendi mogu da sa ili bez pitanja dovode igrace u klan, oni mogu uputiti igraca da ostavi prijavu na forum, tada ce mo svi da glasamo za prijem u klan.

POST IZMIJENIO HeadHunteR - SRIJEDA, 2009-07-29, 01:58:09
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Mnogo o meni.... (Opsta Molba za prijem u Korporaciju....)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: