search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Mnogo o meni.... (Opsta Molba za prijem u Korporaciju....)
Mnogo o meni....
NEncho DATUM: SRIJEDA, 2009-07-29, 02:11:54 | PORUKA # 11
POSTOVA: 203

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Pa nisam ni mislio da bi' ja pozvao... Nego da predložim administratorima nekog igrača dobrog čoveka, zajebanta ili čak ludaka poput mene... Jel'... I admin da odluči da li će mu odma' uputiti pozivnicu ili ne...
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: SRIJEDA, 2009-07-29, 02:38:49 | PORUKA # 12




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ma jok, samo ga uputis na forum, kad se prijavi Ti ga ishvali u njegovoj prijavi koliko volis, a ostatak klana ce da odluci da l' je za ili protiv...

P.S. hahahahah NEncho, tek sam sad provalio da imas opomenu, ko se zalio na tebe???

 
Legend3::HeadHunteR DATUM: SRIJEDA, 2009-07-29, 03:12:45 | PORUKA # 13




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
I da Kobra, zakljucavaj ovo...
 
Legend3::KobrA DATUM: SRIJEDA, 2009-07-29, 03:24:15 | PORUKA # 14




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
ahahha...e da zaboravio sam zakljucati...
Ovako Nencho..i dalje stoji da smo svi jednaki..i to niakd se i nece mjenjati....nego je samo administracija zaduzena za dovodjenje i pozivanje novih clanova.....znaci ako se mi dogovorimo da je neki lik dobar za nas mi cemo ga pozvati i nema potrebe da se glasa za njega...tako i vi mozete direktno nama predloziti nekoga pa cemo razmotriti to ili dostaviti svima pa cemo vidjeti...ali najbolje je da svakoga saljete na forum da se reg...jer tako skupljamo i clanove na sajtu...ako imadnemo dosta clanova mozda nam nabacim i sponzora nekog....pa i svoj server da imamo....
 
ChetA DATUM: SRIJEDA, 2009-07-29, 04:06:20 | PORUKA # 15
POSTOVA: 28

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
DOBRO DOSAO JARANE I NASTAVI PRITISKATI SA SVIMA NAMA:)))

 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Mnogo o meni.... (Opsta Molba za prijem u Korporaciju....)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: