search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » : ( (saoucesce)
: (
Legend3::HeadHunteR DATUM: PONEDELJAK, 2009-11-30, 13:44:05 | PORUKA # 21




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Grubi cekaj mene, 'ocu i ja da bijem palicom, AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! Jos bolja fora, ja cu kao da ga branim a ubicu Boga u njemu, jos ce on da mi bude zahvalan sto sam ga branio.... Provereno, radi....xD
 
Legend3::GruboR DATUM: PONEDELJAK, 2009-11-30, 15:46:31 | PORUKA # 22




Bojan Grubor
POSTOVA: 426

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
i meni je mene zao biggrin pa pored toliko njih on bas mene nadje......
 
Legend3::NightmarE DATUM: UTORAK, 2009-12-01, 00:11:18 | PORUKA # 23




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
da,da biggrin kum je to provereno odradio biggrin koji ludak biggrin kad je tuca samo njega zovi,napaljen je sto na sat
 
ChawA DATUM: UTORAK, 2009-12-01, 01:24:56 | PORUKA # 24




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
ovo moram da kazem xD priznaj bili smo glasniji i uvek bolje koreografije imamo...ajde ljudski reci bez svadje ko je bolje navio ovaja put plus sto smo gubili...napominjem OVO SAM REKAO NE AlI NE ZELIM SVADJU xDD
 
Legend3::NightmarE DATUM: UTORAK, 2009-12-01, 22:21:51 | PORUKA # 25




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
ovako,realno ovaj put ste bili glasniji,priznajem.ali samo ovaj put,jer smo inace mi uvek glasniji,realno gledano.primer ti je pionir i dodju nasih 50 naspram vasih 3000 i ono razvale ga.a koreografije,uvek ste imali bolje,i imacete jer su ovi nasi nesposobni da naprave nesto dobro.ne kapiram sto ovi nasi nisu pevali.kretenske face,a zato znali da lome stolice.budale.ma pusti ti head-a,mi se ne svadjamo,ja sam se vise salio sa vama.pa nismo talibani pa da se zakrvimo.svi smo srbi,neko navija za bolje,kao ja biggrin ,a neko za slabije biggrin tako chawo,nema svadje?
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: UTORAK, 2009-12-01, 22:26:58 | PORUKA # 26




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
E Dragane, a kao nismo se raspravljali u srednjoj kao mladi majmuni oko ovoga... Pa si Nemca stalno zvao da ti pomaze, jer sam nisi imao argumente kad si se raspravljao samnom....???? Ja i Beki smo te sahranjivali svaki dan....

Added (2009-12-01, 22:26:58)
---------------------------------------------
E ali nikad na krv i noz.... Uvek smo jurili picke zajedno..... xD

 
ChawA DATUM: SRIJEDA, 2009-12-02, 00:53:43 | PORUKA # 27




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
hehe ma ovo je zajebancija...kaze mi ortak inace okoreli grobar da pored 6 megafona nisu mogli da cuju vodju...ovog puta samo bas dobro navijali ali od sad ce uvek biti tako...cini mi se da cene Pedju dosta ljudi i da od kad je on vodja mnogo je bolja atmosvera na severu...
 
Legend3::NightmarE DATUM: SRIJEDA, 2009-12-02, 01:18:35 | PORUKA # 28




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
hehehe,tako je kume.ma daj kada sam zvao nemca,uvek sam bio ja sam na vas 15,i uvek sam vam parirao,jer imam pregrst argumenata.ma dobro,ko zna,mozda cete biti glasniji,videcemo to vremenom
 
Legend3::GruboR DATUM: SRIJEDA, 2009-12-02, 13:54:02 | PORUKA # 29




Bojan Grubor
POSTOVA: 426

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
samo ti se cini Chawo da ga cene, ja idem vec dugo i znam otprilike vec kako stoje stvari na severu.... nece niko da vodi pa se uhvatio Pedja ali mnogi ga zajebavaju i kuliraju, protiv cuke na banovom brdu se bas videlo da ce biti uskoro smene na mestu vodje(nadam se samo da nece neki debil da vodi) a sad na derbiju ipak jbg prevazna je utakmica da bi se zajebavali pa je sve stimalo kako treba...... a najaci deo je "grobari, jel nas cujete....." odzvanja ceo stadion a oni zvizde, ajooooj kako se culoooo xDDDDD

POST IZMIJENIO Legend3::GruboR - SRIJEDA, 2009-12-02, 13:55:12
 
ChawA DATUM: SRIJEDA, 2009-12-02, 18:29:30 | PORUKA # 30




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
ne znam meni Pedja ok lik dobro vodi i odbra je atmosfera
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » : ( (saoucesce)
Search: