search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » : ( (saoucesce)
: (
Legend3::HeadHunteR DATUM: NEDELJA, 2009-11-29, 21:02:09 | PORUKA # 11




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Odmah da vam kazem, ova rasprava se ovde i zavrsava!!!!!! postoje huligani i u Zvezdi i u Partizanu, jedan od njih je i Gruboru razbio glavu, tako da su to stoka, nebitno ko je u pitanju... Huliganstvo ne podrzavam.... Bilo sta je bilo, ovde je kraj, necemo da izbije kojim slucajem svadja.... Grubi brate, ozdravi sto pre....
 
Legend3::NightmarE DATUM: NEDELJA, 2009-11-29, 21:10:42 | PORUKA # 12




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
biggrin kako volim kada se ganci nerviraju.prosto uzivam biggrin pazi,mozes da kenjas koliko god hoces,ali ni vi niste ni malo bolji.koliko se secam a i ti,takodje ste palili stolice kod nas.zar ne???? po meni to je debilsko ponasanje,i vase i "nase",i smatram da ovim "vracanjem"ne dobijamo nista,ni sport ni gledaoci.pricas nesto za francuza,sto opet osudjujem,i to je uzas.sta se desilo.a guranje baklje u usta panduru je ok???????? setiite se kakvo ste vi sranje pravili u slovackoj ili ceskoj,nisam siguran,takodje ovog leta,tako da,niste ni malo bolji.sto se tice te tuce i toga posle tekme,nemam pojma,ti to tako tvrdis,video si,ali to ne znaci da ste vi vece mudonje,i da se obrnuta situacija nije desila.sto se tice navijanja ne mozete da nam prismrdite,moze da vas bude vise,ali smo uvek bili glasniji,realno gledano.poenta nije bila da pricam o navijacima,vec o tekmi.
 
Karat3KiD DATUM: NEDELJA, 2009-11-29, 21:38:22 | PORUKA # 13




Milanko Ruzic
POSTOVA: 97

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
hahahah ja kumova jeste mocni

 
Legend3::HeadHunteR DATUM: NEDELJA, 2009-11-29, 22:30:34 | PORUKA # 14




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Dragane, je l' si ti uopste procitao moj post?????? Rekao sam da se ovde rasprava zavrsava!!!!!! Neki momci znaju kako se rasprava o Partizanu i Zvezdi zavrsila u SFC klanu, i nezelim da se to ovde ponovi.....

Dakle, ovde nije mesto gde ce da se raspravlja o tome ko je bolji navijac ili ko ima veca muda, ovo je CoD2 forum, i na njemu se raspravlja samo o CoD2 igrici, kao i o desavanjima u klanu.... Za rasprave tipa CZV-PAR postoje drugi forumi, izvolite tamo pa se svadjajte do mile volje, OVDE NIJE MESTO ZA TO!!!!!! Kome se ovo ne svidja moze slobodno da ide, niko ga ne zadrzava.....

 
Legend3::QubiX DATUM: NEDELJA, 2009-11-29, 22:58:18 | PORUKA # 15




Ante Tustonjić
POSTOVA: 285

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
tako je head... baci ovo u kantu !
 
Legend3::NightmarE DATUM: PONEDELJAK, 2009-11-30, 00:48:25 | PORUKA # 16




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
nisam procitao tvoj post,jer sam kucao u tom periodu,a posto je tvoj bio iznad mog,nisam ga ni video.ok,nema problema.nisam zeleo da ovo postane svadja,vec malo da vas drndam biggrin
 
Legend3::GruboR DATUM: PONEDELJAK, 2009-11-30, 01:35:32 | PORUKA # 17




Bojan Grubor
POSTOVA: 426

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
ma tvrda je ova glava moze ona jos mnogo stangli da podnese, proce ovo brzo..... ono sto je Chawa rekao stvarno nije bilo smisla bacili one baklje na stanicu a ono ljudi cekaju tramvaj ne navijaci nego obicni ljudi i kad smo se dokopali nekog orudja onda su se razbezali, ja ne podrzavam huliganstvo ali nekad treba da se branis...... e Chawo popisam ti se na batajnicu smile tamo su me i dovatili mamu im glodarsku, e a ja jos u drustvu sa devojkama i oni tako picke jedne, sa ledja,prvo mene pa onda drugarici samar, pa ja nikad ne bi udario devojku pa nzm da je ko a ne samo zato sto navija za drugi tim, jadnici........
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PONEDELJAK, 2009-11-30, 11:05:34 | PORUKA # 18




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
A sta je bilo stangli??? xD

Added (2009-11-30, 11:05:34)
---------------------------------------------
Ma ok Dragane, i sam znas da meni to ne smeta, koliko puta smo se drndali u srednjoj oko CZV i PAR, svadjali smo se stalno.... Ali ovde jednostavno nije mesto za to... Ako hoces da me podjebavas, dodji na face picko pa ce da se pobijemo ko ljudi....xD

 
Legend3::GruboR DATUM: PONEDELJAK, 2009-11-30, 12:22:27 | PORUKA # 19




Bojan Grubor
POSTOVA: 426

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
heheheh stangla se iskrivila skorz na skroz pa gde ces bosancu u glavu biggrin
jaoooo samo da ga dovatim, saznao sam da je iz Batajnice govno jedno, ubicu boga u njemu samo zato sto me je sa ledja udario....
 
Legend3::NightmarE DATUM: PONEDELJAK, 2009-11-30, 13:39:06 | PORUKA # 20




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
ma u redu,necu vise o tome.ne mogu vise da te zezam,zao mi te je biggrin vrati mu,picka smrdljiva.to su sve govnari huligani
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » : ( (saoucesce)
Search: