search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » : ( (saoucesce)
: (
Legend3::NightmarE DATUM: SUBOTA, 2009-11-28, 20:43:39 | PORUKA # 1




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Moje saucesce svim zvezdasima :DDDD moram malo da vas zezam.
 
Karat3KiD DATUM: SUBOTA, 2009-11-28, 21:51:44 | PORUKA # 2




Milanko Ruzic
POSTOVA: 97

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

 
Legend3::GruboR DATUM: SUBOTA, 2009-11-28, 22:31:09 | PORUKA # 3




Bojan Grubor
POSTOVA: 426

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
pusi ti kurac svim zvezdasima biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
 
Legend3::NightmarE DATUM: SUBOTA, 2009-11-28, 23:32:24 | PORUKA # 4




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
hihiiihhihihihhih biggrin znao sam da ces da se iznerviras.e grubi,koliko bese,jel 6 utakmica za redom ne mozete da nas dobijete? biggrin
 
Legend3::GruboR DATUM: NEDELJA, 2009-11-29, 00:45:16 | PORUKA # 5




Bojan Grubor
POSTOVA: 426

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
ma idi u kurac biggrin
 
Legend3::NightmarE DATUM: NEDELJA, 2009-11-29, 13:48:10 | PORUKA # 6




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
samo polako,serija je tek pocela,bez nervoze biggrin evo,necu vise da vas zezam.grubi nemoj da se ljutis.ok?
 
Legend3::KobrA DATUM: NEDELJA, 2009-11-29, 15:30:41 | PORUKA # 7




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
xaxaxaxa...Nocna moro jos ti nije banner ispravljen :PppP....ajde DElije dajte prijedloge sta cemo da mu napisemo na banneru !!!!! biggrin
biggrin biggrin
 
Legend3::NightmarE DATUM: NEDELJA, 2009-11-29, 17:34:45 | PORUKA # 8




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
:O Nemoj da se sprdate sa banerom biggrin Mi smo ozbiljan klan,zar ne?Necemo da se glupiramo sa banerom,zar ne? surprised Kobra,nemoj samo neko cigansko sranje da mi stavis
 
ChawA DATUM: NEDELJA, 2009-11-29, 18:14:34 | PORUKA # 9




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
e samo 1 poruka za GLODARE....LAJETE REZITE A KAD TREBA BEZITE!!!!!!
 
ChawA DATUM: NEDELJA, 2009-11-29, 19:04:15 | PORUKA # 10




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
BIO SAM NA DERBIJU...ne verujem kakvi ste vi grobari seljaci oni najgori s brda sisli cobani...ide himna oni pale tribinu prave bakljadu urlaju ..smesno majke mi...isli preko autokomande isa jdene strane grobari a sa druge mi i prozivamo se mi tu,ono bas dosta ljudi bilo sa obe stra ne a vidis nasa grupa od nekih 2000 delija se izgubi odu na senjak i tako ta nasleja tamo gde zive i ostane nas mozda 200 do 300 delija odtoga 20 posto devojcica i male dece i starijih ljudi, i oko 800 grobara iza nas koji idu ka gradu kao i mi...i kad vise nije bilo one zice na autokomandi i sad smo mogli da pridjemo jedni drugima groabri vide ostalo nas 300 i puste mudakao i oce da nas biju ...i krenu da nas judre i naravno jbg mi krenemo da bezimo jer odnos snaga bas i nije kako treba E TO STE VI GROBARI 800 grobara "MUDONJA" na 300 ldelija i rekao sam to dosta dece zena i starijih ljudi stvarno svaka vam cas mnogo ste zajebani...id a jos jedna stvar...vodja BRIGATESA se vratio sam kad smo mi vec odmakli i jos njih 20 setak i zaleti se on na grobara koji se idvoji malopredrudljom i grobar naravno nesme da ga zabodee i krene da trci nazad i kad je video da su njegovi krenuli on kao odjednom mnogo jak..HAHAHA ajd idite svi lepo bacite se sa brankovog,ceo jug...ima mesta dovoljan je brankov za sve grobare...ETO IMAM DA KAZEM O VAMA...i da ne pominjem onog francuza
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » : ( (saoucesce)
Search: