search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » SERVER again
SERVER again
Legend3::KobrA DATUM: ČETVRTAK, 2009-11-19, 18:50:16 | PORUKA # 1




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Evo ovako....sad smo kontali i skontali...para za 2 servera nemamo...a evidentno je da na 1.3 or nece bas najbolje proci...zato smo mi dogovorili sa Milosem da nam iznajmi server od 28 slotova (20 public i 8 samo za Legend3) po cijeni od 10 evra....bolju ponudu nismo mogli dobiti...
Dakle...server cemo uplatiti za 6 mjeseci unaprijed...da bi i vama olaksali da se ne prcate bezveze sa uplatama svaki mjesec...te uplate ce krenuti od decembra...tamo negdje 10 10 decembra svi trebaju da uplate (bice oko3-3.5 evra)...znaci ovako malo para za 6 mjeseci server...mislim da je ovo extra rjesenje...
Sad opet od vas trazim...ali svi se morate izjasniti do kraja ove sedmice...ko ne moze da placa (mada ovoliko para trosite na toalet papir ) xD
znaci ili cemo pare uplacivati na racun Legendi ili direktno Milosu to cemo jos dogovoriti ali najvaznije da se skonta koliko nas placa i po koliko...to do kraja sedmice moramo znati.

Server ce biti all wepons i na 1.3 v...a only rifle cemo igrati po tudjim serverima na 1.0v..
taj server ce nam posluziti ujedno kao i reklama..jer jbg ljudi vise igraju all ewpons...pa ako kad bude jos kakvih para mozda uzmemo jos servera.
jbg ja nemam vremena sad time da se bavim i da trazim kakvog sponzora...zato zasad cemo samo ovaj 1...public server 28 slotova...
Oko rcona cemo se jos dogovoriti ali mogu vam odmah reci da ko napravi jedno sranje sa rconom da ce mu se odmah oduzeti...
ja moram reci oper....rcon nije privilegija nego obaveza...ja licno sam uvijek gledao da ga izbjegnem jer samo stvara dodatne obaveze...ako mislite da cete kurcati server i saltati mape varate se...samo kikovanje i podesavanja za warove ce biti dozvoljena....
Evo odmah takodje kad budete pisali ko ce placati da se izjasnite hocete li rcon pa cemo razmotriti...
Mislili smo da ove mladje clanove oslobodimo placanja ali stvarno svi smo u krizi ,a i nije neki iznos...pa cemo =zasad ovako....
Toliko od mene...a vi pozurite sa odgovorima....

 
Legend3::DreeD DATUM: ČETVRTAK, 2009-11-19, 19:09:22 | PORUKA # 2




Robert Tandori
POSTOVA: 215

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
Pa Cime onda da brisem dupe!!Kad necu moci da kupim tolet papir zato sto sam platio za server!!!Zezam se ja!
Ja cu placati!
 
DemiR DATUM: ČETVRTAK, 2009-11-19, 19:10:18 | PORUKA # 3




Demir Tvica
POSTOVA: 146

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Priboj-Serbia
kUM NIJE DUGME....Znaci ovaj put uplatnica ide lpo br po br da se prepise biggrin :D
 
Crazy DATUM: ČETVRTAK, 2009-11-19, 19:21:43 | PORUKA # 4




Nebojsa
POSTOVA: 69

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Sid-Serbia
JA SE U POTPUNOSTI SLAZEM IDEJA JE EXTRA... JA PLACAM SERVER KOLIKO VI ODRETIDE PARA...
BTW..RCON MI I NIJE TOLIKO VAZAN...
 
Legend3::ConE DATUM: ČETVRTAK, 2009-11-19, 20:32:49 | PORUKA # 5




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
za placanje vam nista nemogu obecati jer nisam ni ovaj put platio
citajuci ovo sam skontao da ocete da imate dva servera
pa ako je tako onda zasto drugi ne stavite da bude 1.0
a ako je jedan onda ok
 
Legend3::NightmarE DATUM: ČETVRTAK, 2009-11-19, 20:59:30 | PORUKA # 6




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
ja cu da placam,racunajte na mene
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: ČETVRTAK, 2009-11-19, 21:00:51 | PORUKA # 7




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Slazem se sa svim, ali sa jednim ne, a to da je da server bude all weapons... Koji cemo onda kurac da budemo OR ekipa ako je server AW, to je kao da mesamo babe i zabe.....

I otkud sad ideja da bude 1.3, a rekli smo da se vracamo na 1.0v..... Nemam ja nista protiv 1.3v, i draza mi je nego 1.0 jer ima manje citera, ali ako vec hocemo pun server, onda bolje da budemo 1.0, za kojom su svi kukali u klanu....

Slazem se da bude 1.3, ali se ne slazem da bude AW, protiv toga sam... Doduse, u samom pocetku sam igrao AW, jos na SERBIA-KLAN serveru, ali danas kad odem na neki AW server, ljudi ciste zemlju po El Alajmenu samnom.... Jbg, hocu kad dodjem na svoj server da igram ono sto se meni svidja (a na to me je Kobra navukao), tj OR SD mod, sta ima koj moj da gostujemo na raznim serverma da bi igrali OR... Stavrno mi nije jasno....

POST IZMIJENIO Legend3::HeadHunteR - ČETVRTAK, 2009-11-19, 21:02:17
 
Karat3KiD DATUM: ČETVRTAK, 2009-11-19, 21:12:35 | PORUKA # 8




Milanko Ruzic
POSTOVA: 97

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
I ja se slazem sa headom...AW je nigde veze jer smo OR tim jedino oko 1 3 i 1 0 v nzm sta bi...kad bi svi mi dolazili na server sve bi bilo ok a ako ce samo par nas dolaziti ko prosli put onda od toga nema nis bolje je odma ostati na 1 0

 
Legend3::ConE DATUM: ČETVRTAK, 2009-11-19, 22:42:16 | PORUKA # 9




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
LJUDI STVARNO JE BOLJE NA 1.0
server ce uvijek biti pun sto je najvaznije
i najbolje da ostanemo OR kao i dosad i da tako bude i na serveru
 
ChawA DATUM: ČETVRTAK, 2009-11-19, 22:43:44 | PORUKA # 10




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
onaj ko je vec platio server neka doda ta 2 ili 2.5 evra i gotovo...a ovo za AW ili Or a ne znam ni sam dogovorili smo se da stavimo AW posto ce biti puniji server al opet znam da je skoro svima drazi OR i svi ga igramo...ufff al server ce biti opet prazan ,ja bi ovako AW 1.3 ili OR 1.0 da se odlucimo oko toga..al ako bude OR 1.0 admini moraju da budu tu i evo ja cu staviti svoh xf na imeni servera da ljudi mogu da mi jave dali je citer na server...ako uopste bude na OR 1.0...
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » SERVER again
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: