search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » SERVER again
SERVER again
Legend3::HeadHunteR DATUM: ČETVRTAK, 2009-11-19, 22:59:37 | PORUKA # 11




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
E sad stvarno nista ne razumem.... Pazi 'vamo, koliko ja znam mi smo OR ekipa i nevidim zbog cega bi mi to sad menjali??? Ako vec postoji potreba za AW, napravimo neki tim unutar Legendi ili sta vec, od ljudi koji bi hteli da igraju AW, mada mislim da ih ima malo.... Ali menjati server na AW, stvarno mislim da to nema nikakvog smisla... Sto se same verzije tice, potpuno mi je svejedno da li je 1.0 ili 1.3, samo da se igra.... Ako bude bila 1.0v, moracemo da imamo barem jednog igraca koji ce vecinu vremena biti ukljucen na xf, da bi regulisao citere i ostale smradove koji bi da nam uskrate zadovoljstvo u ovoj igri.... Ako bude 1.3 jos bolje, nece biti puno smradova da nas smaraju svojim debilizmima....

Ali ako bude 1.3 docice do zalbi unutar klana, kako nam je prazan server i ovo ono... Zato je najbolje ili da glasamo, ili da presecemo odmah, sta zelimo a sta ne, i cao djaci....

 
Legend3::GruboR DATUM: ČETVRTAK, 2009-11-19, 23:10:07 | PORUKA # 12




Bojan Grubor
POSTOVA: 426

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
ja cu placati nije problem.... hocu rcon.... i head je u pravu ta ideja da budemo AW je stvarno bzvz eto sa tim se neslazem i to mislim da bi trebalo ponovo da se razmotri.....
 
Legend3::JaksA DATUM: PETAK, 2009-11-20, 00:45:29 | PORUKA # 13




Aleksandar
POSTOVA: 164

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
Ovako.... Placacu server kao i dosada... sto se tice verzije ja sam za 1.0... sto se tice pravljenja pod ekipa za aw, or unutar tima... za to nisam.... tako smo radili u sfc i samo smo jos vise zajebali stvari mislim da ce se kobra sloziti samnom.... poslednje i ono glavno... ja sam za aw.... mnogo manje ljudi igra or.... na aw server je daleko puniji... a meni je drazi aw... zato sto ima daleko vise akcije... cool cool cool toliko od mene xd

Added (2009-11-20, 00:45:29)
---------------------------------------------
A sto se tice citera... postaviti xf-ov igraca sto imaju rcon na forum i cao...

 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PETAK, 2009-11-20, 00:56:43 | PORUKA # 14




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ma ja sam to za pravljenje ekipa unutar tima lupio, nisam ni ja za to.... Ali mislim da ne treba da budemo aw, jbg s'tim se ne slazem, ako smo OR, onda smo OR i cao, ako ne nista, ali mislim da je za ovo najbolje da se glasa, otvorimo temu na forumu Samo za Legend3 i postavimo ono cudo, i lepo svi glasamo, pa kom' opanci a kom' obojci...
 
Legend3::GruboR DATUM: PETAK, 2009-11-20, 10:30:00 | PORUKA # 15




Bojan Grubor
POSTOVA: 426

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
tako je Head, glupo je da OR ekipa igra AW to mi je nekako bezveze a onda treba da idem po drugim serverima da bi vezbao to ... jel onaj medjed jos tu msm Kobra??
 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2009-11-20, 12:28:59 | PORUKA # 16




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
OK onda...ideja je bila da server bude 1.3 (a na 1.3 se igra vecinom aw)...i da nam to bude nesto kao reklamni server....
Ali posto vidim da vecina zeli or...a or jedino mozemo igrati na 1.0v onda ce tako i biti...server cemo uplatiti za 1.0v i da bude OR....
 
DemiR DATUM: PETAK, 2009-11-20, 14:16:28 | PORUKA # 17




Demir Tvica
POSTOVA: 146

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Priboj-Serbia
Ako me vratite nazad...Sto se tice da se pravi AW ekipa ... to je uredu...Msm da bi to bilo extra... Jbg Jedan clan na 2 fronta da se bori extra...(nisam znao kako drugacije da se izrazim(LETIM))....Jbg i AW ima neke svoje prednosti a takodje i or ... Kako kome jbg svako svoje ima ... Ne znam ipak vecina odlucuje... I jos nesta AW kao sto bivsi clanovi SFC znaju PB momcima ide od ruke... wink u svim vrstama igre...Cak smo i nepobedive dragone u CTF-u dobili smile ... Da ne odugovlacim ...Ja sam za da se napravi i AW ekipa unutar legendi ... Extra ideja biggrin
 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2009-11-20, 14:49:06 | PORUKA # 18




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ma nismo mi ni mislili da se pravi aw ekipa....nego da server bude nesto kao reklamni...da se procuje za nas...a ljudi najvise igraju aw...ali evo vecina zeli 1.0 i or...tako ce i biti...ovo je vas server,vi birate...
I ja sam za or ali 1.0 mi dokurcilo...zbog citera...a na 1.3 vidjeli ste da ne ide or...bar ne bez rifle moda...a mi ga nemammo!!!
 
DemiR DATUM: PETAK, 2009-11-20, 15:41:42 | PORUKA # 19




Demir Tvica
POSTOVA: 146

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Priboj-Serbia
Oke ... Ali je ipak extra ideja biggrin
 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2009-11-20, 16:06:59 | PORUKA # 20




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
NE..ja ne kazem da nije...i ako momci zele...dovoljno je 5-6 ljudi za tim..pa da napravimo i taj aw tim !!!!
Ko zeli neka se prijavi!!!

Ustvari nema se sta prijavljivati...pricajte medjusobno kome se igra i aw pa zakazujte warove..
I DA>>>IGRAJTE VISE WAROVA!!!!!

 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » SERVER again
Search: