search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Obavjestenja/Informations » Deci ovo prcoitajte. (pls)
Deci ovo prcoitajte.
Legend3::RtZ DATUM: PETAK, 2010-07-09, 19:35:14 | PORUKA # 1




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
Decki ja moram ovo reci.Primjetio sam da neigrate bas cod4 a imamo server na cod4 mislim da je to zalosno .Ako se vec ima server ja mislim da bi barem pola clanova korporacije trebalo igrat cod4 ili (mislim da je ovo bolje ideja)mozda bi se trebao cod4 server ugasit jer nikad nikog nema na njemu i da bi se trebo aktivirat cod2 1.3 server,ja imam svoj server na 1.0 mogu vam ga dati isto.I molim vas decki neizlazite iz korporacije ovo su samo prolazne trzavice to ce se rjesit s vremenom.

Nemojte nista krivo shvatit to je samo moje misljenje.

 
Legend3::AnteS DATUM: PETAK, 2010-07-09, 22:57:05 | PORUKA # 2




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Ovaj cod4 server je samo za jedan mjesec (htjeli smo vidjeti kako će funkcionirati) jer smo skoro svi igrali cod4 kad smo imali cod2 server... Cod2 1.3 server je bio nešto posječeniji nego ovaj Cod4 server, a to je zato što sada nema nikog živog na xfireu pa tako ni mene (novi windowsi nemam Cod).
 
NoeM DATUM: SUBOTA, 2010-07-10, 05:09:46 | PORUKA # 3




Benjamin Barić
POSTOVA: 146

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Osijek-Croatia
Ma ni meni problem igrat cod4 x)

Legend3 :: NoeM
 
Legend3::RtZ DATUM: SUBOTA, 2010-07-10, 07:36:13 | PORUKA # 4




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
ja vise neznam mozda bi bilo bolje da admini zajedno popricaju oko toga.Moje misljenje je da bi mozda trebali opet imati cod2 server i cim bi mi igrali warove na njemu i legende da zajedno igraju na serveru ljudi ce to vidit i doce(mozda sleep )
 
Legend3::ConE DATUM: SUBOTA, 2010-07-10, 09:05:27 | PORUKA # 5




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
ma dobro smo poceli sa cod2 serverom znalo nas se nakupiti po 15-ak
a da je na 1.0 bilo bi mnogo bolje
 
Legend3::KobrA DATUM: SUBOTA, 2010-07-10, 18:52:19 | PORUKA # 6




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
kao sto neko rece...cod4 server je bio testni....sad je ugasen....a od avgusta cemo vidjeti sta i kako.......

neko je dobro primjetio....mi kad imao cod2 server igramo cod4...i obrnuto...ljudima brzo sve dosadi...

u jendoj temi smo pricali o tome....da se uzmu org cd-keyevi...i da se raspali 'ozbiljnije'...igraci da se imaju cime zanimati.....a to su turniri,warovi i sl....ali "ozbiljniji' da se ne moramo zajebavati sa citerima i svakakvim balavcima....to je i bio razlog bijega sa 1.0.....i bar ja ne planiram tamo da se vracam.....server sto da ne...al' server neko mora i placati....

 
Legend3::RtZ DATUM: NEDELJA, 2010-07-11, 07:48:48 | PORUKA # 7




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
ja se salzes sa kobrom ali opet treba cd-keyove kupiti i kad bi ih svi kupili mogli bi se prebaciti na cb.A to bi bilo odlicno.A dotad bi mozda trebalo da igramo 1.3(i 1.0) a pokoji war odigramo na 1.0 jer ja imam svoj server.Ali ja ipak volio da se prebacimo na cb ali eto.
 
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Obavjestenja/Informations » Deci ovo prcoitajte. (pls)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: