search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Obavjestenja/Informations » Izlazim
Izlazim
Legend3::KobrA DATUM: PONEDELJAK, 2010-06-21, 14:37:47 | PORUKA # 21




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ovako....nikome mi ne mozemo zabraniti da igra na svoj nacin ...svako ima svoj stil i tu ne mozemo nista....mozemo samo sugerisati da se taj nacin igre promijeni da nebi dolazilo do ovoga.....

Te prozivke su,kao sto sam vec rekao,postale ucestala stvar,sastavni dio ovoga svega....i sa tim se treba nositi...

JOs jedna stvar....to sma primjetio pa smo da skrenem paznju.....vidim druze da uopste ne znam skracenicu tima (LGC),a ti si napisao LG ... ovo primjecujem zato sto sam 100% siguran da to nije greska vec neznanje....sry sto ovako otvoreno pristupam ovome ,al' ja drugacije ne znam....

Evidentno je da mnogi ovdje puno ulazu u tim i maximalno su posveceni svemu...ali isto tako mnogo je onih koji su tu....cisto radi reda...zato druze ja te necu vise ni odgovarati niti raspravljatio o ovome....tradicija legendi je svima drzi sirom otvorena vrata...i kome se svidi ovdje moze da ostane....mi imamo jako dobru druzinu....i ja bih volio da sto vise ljudi bude dio toga....

Ti kako hoces....ljeto stize...ja znam da se dosad slabo igrali...al' nadam se da ce naredni mjeseci biti aktivni....razmisli jos jednom i da zavrsimo ovu pricu !!!!!

 
Legend3::RazorX DATUM: PONEDELJAK, 2010-06-21, 15:07:43 | PORUKA # 22




Djordje Drazic
POSTOVA: 79

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Novi Sad-Serbia
Pa niko i neigra.A sto se tice LGC u LG to je zbog zurbe isao sam na fudbal,i sto se tice moga stila ja ga necu menjati.Ja nisam ni dao kandidaturu za COD4 tim ni COD2(jesam za cod2 ali rekli ste da cekam i tako se i zavrsilo)vec za CS 1.6.Tako da u klanu nisam zbog cod-a vec zbog cs-a koji kad ste ukinuli(poljski citeri upropastili server) ja sam presao na COD4.
To sto ti kazes da smo slabo igrali jeste istina kad nikako da se okupimo.Pola njih igra na drugim serverima dok je nas prazan.
Mogu samo da pitam kada sam ja usao u klan posto je CS forum izbrisan?Cone kaze da sam u klanu 2 meseca ali ja bih rekao da ima vise.
 
Legend3::KobrA DATUM: PONEDELJAK, 2010-06-21, 15:26:09 | PORUKA # 23




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ko god je u nekom LGC timu automatski moze da bude clan i drugih timova korporacije....naravno ako to zeli...

Ti si legenda nebitno u kom si timu....zato najbolje da zavrsimo sa ovom raspravom...necemo dalje duziti pricu....

Za ljeto sam planirao par aktivnosti....tad cemo se okupiti pa cemo vidjeti sta i kako...a dotad igrajte gdje hocete i kako hocete :))) pis smile

 
Legend3::RazorX DATUM: PONEDELJAK, 2010-06-21, 17:54:35 | PORUKA # 24




Djordje Drazic
POSTOVA: 79

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Novi Sad-Serbia
Dobro neizlazim :D.

Kobra zaboravio sam da ti cestitam rodjendan pa zato SRECAN RODJENDAN sve najbolje...

 
Legend3::KobrA DATUM: SRIJEDA, 2010-06-23, 18:26:47 | PORUKA # 25




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
hvala puno :000 i pos,lao sam ti invite opet...i ubuduce pazi sta radis....sve ima granicu...uzivaj...i vidimo se ljetos...preko nisana :DDD
 
Legend3::RazorX DATUM: SRIJEDA, 2010-06-23, 18:35:46 | PORUKA # 26




Djordje Drazic
POSTOVA: 79

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Novi Sad-Serbia
Ja necu paziti ali oni trebaju
 
Legend3::KobrA DATUM: SRIJEDA, 2010-06-23, 18:39:15 | PORUKA # 27




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
opet ti ...ne pricam o tome...nego o ovome izlazenju...hocu da kazem da sledeci put kad odlucis da izadjes nema povratka...
 
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Obavjestenja/Informations » Izlazim
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: