search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Obavjestenja/Informations » Kandidatura (Nightmare)
Kandidatura
Legend3::NightmarE DATUM: SUBOTA, 2010-04-10, 12:22:23 | PORUKA # 1




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Buduci kandidati mogu imati vise klanova,ALI SU DUZNI DA DOLAZE REDOVNO NA TRENINGE,i prate desavanja na forumu.Sve dok to postuju niko ih nece dirati.
 
Legend3::AnteS DATUM: SUBOTA, 2010-04-10, 13:31:15 | PORUKA # 2




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Jel ovo na snazi'?
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: SUBOTA, 2010-04-10, 13:37:38 | PORUKA # 3




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Nije na snazi... Nema od toga nista... Dragane ovo ti je glupost... Samo legend3 dolaze u obzir... Moze da ima vise klanova dok ne udje u legend3, moze da ima 1000 klanova, ali kad udje u legend3 ima da mu pise na xf samo legend3... Kraj price.
 
Legend3::KobrA DATUM: SUBOTA, 2010-04-10, 13:38:31 | PORUKA # 4




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Naravno!!!! al' smao da napomenem...ovo vazi za kandidate....ne za stalne clanove tima !!!
 
Legend3::ConE DATUM: SUBOTA, 2010-04-10, 13:39:00 | PORUKA # 5




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
vidi Head znam da se to tebi ne svidja jer ti ne igras cod puno i nisi puno na kompu ni na xfire u redu nemas vremena ali ima nas koji bismo to željeli to da imamo barem jos 1 team
 
Legend3::KobrA DATUM: SUBOTA, 2010-04-10, 13:45:34 | PORUKA # 6




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ne...ja se apsolutno slazem sa Nm-om....bar sad..na -ocetku...dok se ne afirmisemo na 1.3.....dobrodosli su nam svi igraci.....i tako i tako to nisu stalno itgraci....sad su tu....neko upadne...neko ne....vazno je samo da se igra na serveru....da ga popunjavamo takvim igracima.....

Samo treba naglasiti da je na serveru obavezan tag Legendi !!!

Cim nekoga ubacimo u gl. tim.....mora izaci iz svih itmova...eto to je moje misljenje....

 
Legend3::HeadHunteR DATUM: SUBOTA, 2010-04-10, 13:46:37 | PORUKA # 7




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Postujem ja to... Ali pazi sad... Ja dok sam igrao aktivno, a to je bio vremenski period od skoro 2 godine... Ja u to vreme nisam bio ni u jednom klanu, a kad sam bio u klanu, bivsem Serbia friend klanu... I tamo je vazilo pravilo 1 klan samo... I ja sam to postovao, Igrao sam samo u tom klanu, iako su me zvali iz raznih klanova da igram za njih, ali ako kazem igram u jednom klanu onda igram u jednom klanu i kraj price... vrlo dobro ja znam o cemu ti pricas... Ok, razumem ja da neki hoce da se dokazuju, da igraju u jakom klanu, ali da ih mozda pravilo samo legend3 sprecava u tome... Molim lepo, necemo se ljutiti, slobodno izadjite i idite u drugi klan, ja prvi ni rec necu reci, pozelecu srecu i sve najbolje...
 
Legend3::KobrA DATUM: SUBOTA, 2010-04-10, 13:50:31 | PORUKA # 8




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Nisi me razumio.....postoji Legend3 CoD2 tim...to smo mi....na forumu zvani "admini i moderatori )...a postoji i druga grupa....clanovi korporacije (tj igraci koji su tu samo na probi...neki od njih moda upadnu u 1. tim...neki ne)
e aj da iskoristimo te igrace koji nece upasti u tim....bar neko vrijeme neka igraju na serveru...bar za nesta da sluze.....
A opet...ako se neko dokaze.....pa mi ga fino i primimo u 1. tim...on je duzan da napusti ostale klanove (ako ih ima )

rauzmio sad ??? biggrin

 
Legend3::HeadHunteR DATUM: SUBOTA, 2010-04-10, 13:52:55 | PORUKA # 9




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ahaaaaaa.... Ok Sad razumem... Ja mislio oni ulaze odmah u prvi tim... To znaci da je i taxa na probnom radu je l'? Ako se dokaze onda ulazi u 1 tim i izlazi iz ostalih klanova? Ako je tako shvatio sam xD
 
Legend3::NightmarE DATUM: SUBOTA, 2010-04-10, 14:10:10 | PORUKA # 10




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
E moj kume,ti dok shvatis prodje sto godina.Ko ja sto shvatam tvoje viceve.Slusaj lepo vam rekao Kobra,POENTA JE da ljudi pune server,jel kapirate ???????? I sa tim pravilom ce biti upoznat svaki kandidat pre prihvatanja ulaska u klan.Ako ne dolazi kick
 
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Obavjestenja/Informations » Kandidatura (Nightmare)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: