search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Aj da skontamo!!
Aj da skontamo!!
Legend3::KobrA DATUM: PONEDELJAK, 2009-08-03, 20:36:53 | PORUKA # 1




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ovo sto je stewa skontao.....to ne dolazi u obzir jer on to hoce da on organizuje..pa posto je cuo da imamo server hoce to kod nas da organizuje...a i Boga pitaj kakve ekipe ce zvati..nego ja predlazem da mi to sami odradimo...kao neka proslava jer smo postali prava ekipa..imao dobre igrace...saj i server..sve sto jedan tim treba da ima...
Tako da predlazem da raspisemoneki konkurs za prijave ekipa..pa da odredimo mi 6 koje su po nama prihvatljive za turnir..da organizujemo turnir 2x4 ekipe...znaci 2 grupe..pobjednici grupa u finalu.....ili tako nesto...ako iamte prijedlog smao recite...a i mozemo mi pozivati ekipe...svejedno...skontacemo jos jedan server da bi sve brze islo!!!!
Mi cemo prijaviti 2 ekipe...
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PONEDELJAK, 2009-08-03, 20:49:45 | PORUKA # 2




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ja predlazem da turnir organizuju Legend3, SAJ i BOS klan, posto smo sa njima(barem sa SAJ-om na prst u dupe xD) u dobrim, cak sta vise odlicnim odnosima i imacemo dva servera na raspolaganju, nas i njihov...

Pozovemo jos par ekipa, koje su igracki dobre al' sa kojima se mozemo i zajebavati...

Toliko od mene...

POST IZMIJENIO HeadHunteR - PONEDELJAK, 2009-08-03, 21:32:25
 
Legend3::KobrA DATUM: PONEDELJAK, 2009-08-03, 21:11:40 | PORUKA # 3




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
moze i to..dobar prijedlog..samo onda necemo moci mi 2 ekipe praviti..ali mozemo njih pozvati i traziti server...
 
NEncho DATUM: UTORAK, 2009-08-04, 17:30:27 | PORUKA # 4
POSTOVA: 203

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Nego, KobrA, kad si vec St3wu pomenuo, on nije vishe u nashem klanu?
A BadBoy klan?
 
Legend3::KobrA DATUM: UTORAK, 2009-08-04, 18:52:34 | PORUKA # 5




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Za BB ne znma..ali sa nama vise nije....
 
DemiR DATUM: SRIJEDA, 2009-08-05, 11:00:22 | PORUKA # 6




Demir Tvica
POSTOVA: 146

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Priboj-Serbia
E jbt ...extra ideja biggrin :D...ae to malo brze da organizujete..dok smo jos na raspustu biggrin
 
NEncho DATUM: SRIJEDA, 2009-08-05, 13:26:29 | PORUKA # 7
POSTOVA: 203

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Da, posle ce keva da me pritisne xD
 
Legend3::KobrA DATUM: SRIJEDA, 2009-08-05, 14:24:31 | PORUKA # 8




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Sto se mene tice mozemo odma poceti dogovarati i tako to..pa vec sledece sedmice da se odrzi....ajde dajte prijedloge kako bi turnir trebao da izgleda...koliko ekipa,kako,sta i sl...
 
ChawA DATUM: SRIJEDA, 2009-08-05, 18:34:09 | PORUKA # 9




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
HappyGaming je vec napravio turnir tako da ne znam kako cemo bice glupo 2 turnira u isto vreme..ako bas ocemo onda da na vreme zgrabimo ekipe...al malo je glupo da se guzimo da bi odrzali turnir mozemo kod njih,jes da ih ja nesto ne gotivim malo su nakurceni al ok...kao ocete.
 
Legend3::KobrA DATUM: SRIJEDA, 2009-08-05, 19:08:20 | PORUKA # 10




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ma to je Stewino maslo..od toga ili nece biti nista ili ce biti nidje veze..ono sto vrijedi dugo se stvara :)) tako cemo i mi...pricao sam sa Ownzyyjem i samo da dogovori sa svojima....imacemo 2 servera pa mozemo da pozovemo vise ekipa...i ne mora odma; posle njihovog turnira..moze i za 10-15 dana..vidjecemo jos...
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Aj da skontamo!!
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: