search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Predstavljanje (Upoznavanje)
Predstavljanje
D1vinituS DATUM: SRIJEDA, 2009-07-29, 04:08:23 | PORUKA # 1
POSTOVA: 3

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Dobar jutar svima...Zovem se Knezevic Vladimir i imam 16 godina...Zivim u Budvi i odlucio sam da pristupim klanu jer sam cuo da je atmosfera opustena a moze se reci da me je i mali nencho nagovorio...toliko zasad od mene...

 
Legend3::KobrA DATUM: SRIJEDA, 2009-07-29, 04:11:08 | PORUKA # 2




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Od mene samo da si primljen nakon konsultacija sa nekim clanovima...poznajemo se jako dugo i imali smo i prijateljse odnose sa njegovim klanom...mocan lik nema sta....sve smo se dogovorili...i sad samo...DOBRODOSAO !!! :))))..
P.S. Vic da ispricas...to nam je obicaj ;)))
 
ChetA DATUM: SRIJEDA, 2009-07-29, 04:13:54 | PORUKA # 3
POSTOVA: 28

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
DOBRO DOSAO JARANE:))) I AKO NEKADA BUDEŠ DOLAZIO U MOJ GRAD,JAVI SE DA SE NE SRETNEMO:XD

 
Legend3::KobrA DATUM: SRIJEDA, 2009-07-29, 04:15:09 | PORUKA # 4




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
LoL..kakva dobrodoslica :))))
 
DemiR DATUM: SRIJEDA, 2009-07-29, 11:45:43 | PORUKA # 5




Demir Tvica
POSTOVA: 146

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Priboj-Serbia
AAAAAAAA bate...Neka si neka si se i ti prijavio za ovo ....Sta da kazem...Lik je extra ... Sto se mene tice i bez vica moze da prodje ... MOj glas je ZA biggrin :D
 
ApiS DATUM: SRIJEDA, 2009-07-29, 14:02:06 | PORUKA # 6




Milic Srdjan
POSTOVA: 82

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Unknown-Serbia
Ej, Ljudi....

ma ovoga znam, djecarac na mestu, basi igrali dosta puta, secam se jednom davno, kada smo na ...ma pusti....voleo bih kada bi mogao da upotpuni nasu veselu grupicu.....

Ne mora vic, iako je obicaj tradicija, humor....ali slike golih cica....Mora..."samo za moje oci" 007

lol

 
Legend3::HeadHunteR DATUM: SRIJEDA, 2009-07-29, 14:40:08 | PORUKA # 7




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Divintius care, a dugo te nisam video, dobrodosao ti nama, i sledece leto da nam rezervises jednu vilu da svi mi iz Legendi dodjemo na more u Budvu, i priredimo neko okupljanje, da se upounamo uzivo...

Da malo na Crnogorskom primorju prodiskutujemo cije su devojke lepse, ko ima bolje pivo i ko ce biti prvak sveta u fudbalu i prvak Lige Sampiona, i naravno neizbezno da l' je bolja Zvezda ili Partizan...

 
D1vinituS DATUM: SRIJEDA, 2009-07-29, 14:47:11 | PORUKA # 8
POSTOVA: 3

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
hvala na finoj dobrodoslici...a evo vica...Sretne Mujo Hasa kako gyra cajnu u guzicu...i pita ga:"Je l Haso bolan,sta radis to?"Ma pusti me covjece,bio kod zubara danas,popravio mi neke zube,pa mireche da jedem na drugu sranu.. biggrin

 
Legend3::KobrA DATUM: SRIJEDA, 2009-07-29, 16:45:32 | PORUKA # 9




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Dobro....odsad izbacujemo viceve !!! :))))) hehe....
 
DemiR DATUM: SRIJEDA, 2009-07-29, 18:39:15 | PORUKA # 10




Demir Tvica
POSTOVA: 146

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Priboj-Serbia
Lep predlog Head ... msm bilo bi extra kada bi se nesta tako dogodilo biggrin :D
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Predstavljanje (Upoznavanje)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: