search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Server (Nightmare)
Server
Legend3::NightmarE DATUM: PETAK, 2010-01-15, 18:47:40 | PORUKA # 1




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Momci sta je ovo sa serverom?Ugasio se?I jel se opet ponavlja istorija,niko ne ide da igra kod nas?Ja koji nemam ni malo vremena da se zajebavam,dolazim na forum,i kad hocu da igram,nemam sa kim! Uvek prazno! Znaci zajebite tu radnju.Chawicu organizuj treninge sto pre,ovo ni na sta ne lici
 
FrkAa DATUM: PETAK, 2010-01-15, 23:47:38 | PORUKA # 2




frka
POSTOVA: 48

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
nez koji kurac je sa serverima i meni su se ugasili u UN1TED nez koji kurac a slazem se sa nocnom morom morali bi ko prije na 1.3 kad je bio server svaku vecer smo se zajebavali to trebamo ponovit smile wacko wacko smile smile
 
Legend3::KobrA DATUM: PONEDELJAK, 2010-01-18, 13:21:20 | PORUKA # 3




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ja sam i predlagao 1.3 i uvijek cu biti za tu opciju.....ali ajde jbt dogovorite se sta i kako....vi odlucite...nemojte sve da vam se crta ko konjma....a cavicu jbg...ako si kapiten,jbg ona vodi ekipu.....organizuj malo....dobro kaze Nocna mora....moras malo mrdnuti...malo agresivni i zivlje... (nemoj misliti da te prozivam sa....ali moram malo)...
i jos jedna stvar...ne moze i da se vodi tim i da se igra okolo...pomalo se i kajem zbog one odluke...al' viodjecemo...uskoro sam u Foci opet...i neke stvario cemo OPET morati da rjesavamo....
Aj aktivirajte se...pokrenite se...a to Cavicu ti moras pokrenuti.....izbacuj ko ne slusa....imas tu moc...pa raspali brate...i dovodite igrace nove....mozete kako hocete,a vi nista
meni je najvise krivo zbog ovih koji hoce da se zezaju i druze...
Evo i Nocna Mora...jbg dodje covjek na srerver nikoga nema...dodje na forum isto...pa koji kurac radimo ista...
Ozbiljno vam kazem....ovo se mora mjenjati..pod hitno...
Ponovicu onu staru moju........LEGEND3 CE POSTOJATI I RADITI >>>>>SA VAMA IL' BEZ VAS....PA BIRAJTE....a ja mislim da malo ovakvih timova mozete naci...aj odoh srat :))))
 
Legend3::NightmarE DATUM: PONEDELJAK, 2010-01-18, 21:32:26 | PORUKA # 4




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ja Chawu gotivim,nemam nista protiv njega,nego sam mu samo sugestirao da opali po strogoci.Sto se mene tice evo i ja cu,ali nemam nikakvo ovlascenje tako da ne znam koliko ce upaliti.Pazi,ovo sam u petak postavio pa ti vidi koliko ljudi ne posecuju i ne odgovaraju na ovo.Osecam se kao jedina budala koja posecuje forum.Ako cemo tako,recite,da ono dolazim jednom mesecno,i to je to.Sta bi sa onim turnirima?Nista?Treninzi?War-ovi?Nista.Mislim sramota!I zasta smo bacili pare ako niko ne igra.Ljudi mnogo ste neozbiljni,na sve mislim,i na kuma biggrin Ajmo lepo da se organizujemo,extra ste momci,zajebanti,sve to super,al aj malo ozbiljnosti,jbt,sat vremena dnevno imate!!!Nek mi kaze ko bas nema toliko. Hehe,koji si ti ludak Kobra,evo i ja da odem malo da se iskakim,dosta sam kritikovao.
 
Legend3::QubiX DATUM: UTORAK, 2010-01-19, 09:49:40 | PORUKA # 5




Ante Tustonjić
POSTOVA: 285

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
1.3
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: UTORAK, 2010-01-19, 19:06:20 | PORUKA # 6




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ja sam u prolazu pa rekoh da se javim....
 
Legend3::NightmarE DATUM: UTORAK, 2010-01-19, 21:03:19 | PORUKA # 7




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
aj svrati na pice kad si u prolazu smile
 
Legend3::JaksA DATUM: ČETVRTAK, 2010-01-21, 01:10:59 | PORUKA # 8




Aleksandar
POSTOVA: 164

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
xaxa vas dvojica samo serete :))))).... xd... server vecito prazan, kad hoces da igras moras sve redom da zoves.... al opet nije ni to resenje.... kad smo ugasili 1.0 ljudi su prestali da dolaze a taman se tad razradio server... treba da dovodimo igrace na server... a mi smo se samo fokusirala na kritikovanje jedni drugih... zbog ne dolaska na server... ako je neko razumeo bice dobro:))))))))
 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2010-01-22, 13:59:20 | PORUKA # 9




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Nocna moro....sva ovlastelja imate svi...a posebno vi...stariji igraci.....svi treba da radimo na jacanju tima...
Uskoro dolazim u FOcu...i posveticu svaki dan sredjivanju ekipe...opet...i da se dogovorimo koju verziju cemo da itgramo...samo ovako ne ide.....
 
Legend3::NightmarE DATUM: PETAK, 2010-01-22, 17:05:16 | PORUKA # 10




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
zato sto treba da se dogovorimo da u odredjeno vreme svi dodjemo,svako vece,i naravno da ce ljudi doci da igraju kod nas,a sigurno nece ako je prazan.sto se tice verzije,meni je svejedno,samo da bude bolje.
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Server (Nightmare)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: