search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Veoma vazno!!!
Veoma vazno!!!
Legend3::KobrA DATUM: UTORAK, 2009-08-25, 12:01:38 | PORUKA # 1




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Momci...kazem vam..nisam dovoljno u toku..mozda se neko od ovih momaka vratio i redovan je...ali opet...server se mora puniti...imamo server i nizasta nam ne sluzi jbg..vazno je samo da naucimo ljude da dolaze...sad nas je 13 u timu i jos ova dvojica(vidim poslate su pozivnice Snoop-u i Bukvi) i primicemo ovog Cicolinca........za sad to je to..necemo primati vise..jos njih dvojica i zasad dovoljno....stopiracemo ostale kandidature.....bice nas 16 u timu i sasvim dovoljno..to je konacan broj...kako neko izaadje iz tima ili bude izbacen primamo nekoga drugog na njegovo mjesto...znaci fiksni broj clanova je 16..
 
ApiS DATUM: SRIJEDA, 2009-08-26, 14:58:25 | PORUKA # 2




Milic Srdjan
POSTOVA: 82

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Unknown-Serbia
Samo malo pitanjce..Ko je taj Lik Bukva...Posto ja imam jednog ortaka koji se registrovao, davno...malo je to poduza prica i pocinje u jednoj javnoj kuci u Dortmundu, ali...ma nije bitno...U svakom slucaju taj moj ortak igra pod nadimkom ZLI [BGD] ili Soldja...i stvarno je dobar..meni je bio jedno vreme CoD duhovni vodjaali posle..pa sta znam recimo da je ucenik cesce ubijao ucitelja...

Zanima me ko je taj Bukva koji je pozvan ....eto samo ukratko happy

 
Legend3::KobrA DATUM: PONEDELJAK, 2009-08-31, 12:32:26 | PORUKA # 3




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
To je bila greska neka...jer sam vidio pending invitations na xf stranici tima...a ustvari caka je ta sto ja nisma iskljucio da oni mogu ostavljati aplikacije za clanstvo..pa sam mislio da ste ih vi pozvali pa reko neka ih...a kasnije sam skontao sta je bilo...tako da su svi odbijeni sa xf-a...imaju ovdje forum pa neka pisu....imamo jos 2 slobodna mjesta u timu...ali pazljivo moramo odabrati ta 2 lika....
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PONEDELJAK, 2009-08-31, 13:20:38 | PORUKA # 4




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ma bre, samo zovemo mi likove, ti koji se kandidju sami (mislim na xf, da ne bude zabune), odmah odstranjivati, mada vidim da dosta njih zeli u Legende, smaraju bre po serverima gde god da odem, nemogu da igram normalno....
 
ApiS DATUM: PONEDELJAK, 2009-08-31, 19:27:37 | PORUKA # 5




Milic Srdjan
POSTOVA: 82

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Unknown-Serbia
Pa kada je Klan veoma popularan..Pa ono kao Masoni, ili Rotarijanci, ma jaci smo bre od Masona...ko su ti masoni uopste...
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Veoma vazno!!!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: