search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Ovo stvarno vise nema smisla (zajebavam se xD)
Ovo stvarno vise nema smisla
Legend3::HeadHunteR DATUM: SUBOTA, 2009-08-22, 01:49:04 | PORUKA # 1




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ovako ljudi...

Neznam da l' smo stvarno toliko popularni ili sta li je vec, al' malo-malo pa vidim likove nose nas tag, navescu par njih:

Legend3 :: JoJo, Legedn3 :: DoG i jos par njih, nemogu sad da se setim...

Jedan mi rece primio ga Hunter, drugi mi kaze rek'o mi Kobra da sam u Legendama, treci kaze glasali ste na forumu zar se ne secas...

Zato predlazem da te i takve likove kikujemo sa servera momentalno, a ako ih vidite na drugim serverima, recite im da menjaju nick odma', i jebite im kevu, jer ako nekog i primi administracija bez glasanja ostavicemo obavestenje na forumu, al' takve likove odmah kikovati....

 
ChawA DATUM: SUBOTA, 2009-08-22, 22:04:22 | PORUKA # 2




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
da jbt ondaj Jojo se potpisuje Legend3 :: JoJo a lik je glup ko 3 kurca ili se pravi pito ga dreed valjda od kad si ti u legendama kaze on ma neki dan sam se registrovao na forum..XaxXaxxaxXAAXXaxaXaxax LOOOOW..xD

Added (2009-08-22, 22:04:22)
---------------------------------------------
Ja ga iznapusavo par puta i vise ne stavlja koliko sam primetio...a sam opasan,a???xDDD

 
Legend3::HeadHunteR DATUM: NEDELJA, 2009-08-23, 15:16:57 | PORUKA # 3




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
To Chawo, tako treba, pun mi je kurac tih likova...

Jedan lik mi kaze, e kao svidja mi se vas nik pa rek'o da stavim da vidim kako izgleda, al' kad sam mu rekao da skine skinuo je odma i rekao da ce se kandidovati za klan, al' ga jos nisam video.

Najgore je sto neki slepac moze uzeti nas nik i igrati sa mombotom i tim sranjima, pomislice ljudi, ovaj je kod nas u klanu i mislice da smo citeri, to je po meni najveci problem....

 
ApiS DATUM: PONEDELJAK, 2009-08-24, 14:11:59 | PORUKA # 4




Milic Srdjan
POSTOVA: 82

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Unknown-Serbia
E ljudi, pa to postaje epidemija, stvarno pored toga sto na nasem serveru se javljaju chiteri i budaletine, poceli su da uzimaju i nickove....Ma ne ide treba ih stvarno opominjati....a sa servera kick...pa sta drugo i sa lepimim zeljama, kick, na nivou.....
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Ovo stvarno vise nema smisla (zajebavam se xD)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: