search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Spirit [PRIMLJEN-IZBACEN] (Pustaj ili vam dosadjujem ;))
Spirit [PRIMLJEN-IZBACEN]
SpiriT DATUM: PETAK, 2010-10-08, 22:08:48 | PORUKA # 1
POSTOVA: 19

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Podgorica-Montenegro
*Ime i Prezime ::Drazen Milic
*Nick ::Spirit
Lokacija(drzava,grad) ::Montenegro.Podgorica
Datum Rodjenja ::29.04.1993
Klanovi u kojima ste vec (ako ih imate) ::bio u T-Rex,P4F,Network Gaming,sta zna u jos dosta,Trenutno u Tigers wink
*Nick u igri ::Spirit
*Vas XFire ::harry066,harry065
*Igrate li na 1.3 (obavezno) ::Igram 1.3 i 1.0 biggrin
*Original key ::Imam naravno wink
*Razlog zbog kojeg zelite pristupiti ovoj ekipi ::Zato sto vas ima od svuda kao u tigers,i jer se volite zajebavat to nema svugde
*Boja taga ako upadnete u ekipu ::Dogovoricemo se surprised
*Igrate li na Legend3 serveru ::Da kazem igram i da slazem nebi valjalo cool zezam se ne igram pocecu mozda wink
*Ako zelite dodati jos nesto o sebi :: Sta da kazem sta da lazem wacko evo jedna rima od mene "Stoji ptica na zivi ode ptica osta zica " biggrin like svi ovo inace...... cu da prdnem sad
NISAM NASO KAKO IDE OVO SA POSTAVLJANJEM IMENA I DRUGIH STVARI VALJDA SAM DOBRO NAPISO
 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2010-10-08, 23:00:34 | PORUKA # 2




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
imas forum "Kandidature za cod2 tim" velikim slovima :)))) xaxa...nema veze....premjestio sam ti ja temu....ovako druze...nisi mi dao PB GUID...moram ga provjeriti na PBBANS....drugo...opet ostavljate prijave a ne citate sta treba da bi se uslo u tim.....
1.Ne smijes imati druge timove ako udjes u Legende
2.ClanBase nalog

I ako sam ensta zboravio dopisacu kad se sjetim :)))

Vidio sam dobar si sa Taxom i on na aneki nacin garantuje za tebe.Danas smo se upoznali i dobro igras......Posveti se vise 1.3v i rijesi ove gore pomenute stavri i on mene imas ZA !!!

Added (2010-10-08, 23:00:34)
---------------------------------------------
P.S. sto vise dosadjujes prije ces uci biggrin

 
Legend3::AnteS DATUM: PETAK, 2010-10-08, 23:10:15 | PORUKA # 3




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Ja sam ZA, sto se tice vise klanova - mislim da stvarno nije uredu da svi clanovi moraju imati samo jedan klan . Jedino uza administracija koja vodi racuna o klanu...
 
Legend3::ConE DATUM: PETAK, 2010-10-08, 23:20:52 | PORUKA # 4




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
ZA ali ako imaš CB sredjen
i posalji 5 slika Kobri da te vidi posto svakog "opali" prije ulaska biggrin

sisam se biggrin

 
Legend3::RtZ DATUM: PETAK, 2010-10-08, 23:25:01 | PORUKA # 5




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
kobra cigane odlazi iz svetinje(legend333333) zez se cool nemoj da se ljutis smile
btw Daj nam pbguid i daj link od cb-a I izadji iz svih klanova i posveti se vise na 1.3 jer tigersi su 1.0(znam ja bio u njima ) :P

Added (2010-10-08, 23:25:01)
---------------------------------------------
off topic: VIDI KOBRA KAKO SE IGRA
kobra nemjenjaj mi postove !!smece jedno cool

 
Legend3::KobrA DATUM: SUBOTA, 2010-10-09, 02:12:23 | PORUKA # 6




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
vidim :)))
Ante,aj mi daj jedan razlog zasto ces u drugom klanu ?????
Aj dosad sam i tolerisao......konstantno ponavljam da ste do sada mogli raditi sta god zelite jer Legende nisu davale uslove da se posvetite timu.....sada kad server krene ne smijemo dozvoliti da bilo sta odvlaci paznju od tima i servera.......To pravilo nece se promijeniti...ili se prilagodite...ili trazite tim koji nudi "bolje" uslove...mada cete ga tesko naci !!!

I Spirit....posalji mi te slike...da te prostudiram :)))))

Added (2010-10-09, 02:12:23)
---------------------------------------------
i btw...kol'ko ja pratim situaciju u timu ti spadas u tu uzu administraciju !!!! Ne znam zasto se ti bunis !!!

 
Legend3::RtZ DATUM: SUBOTA, 2010-10-09, 08:27:47 | PORUKA # 7




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
e ali zato ja nespadam u administraciju :P
 
Legend3::AnteS DATUM: SUBOTA, 2010-10-09, 09:38:10 | PORUKA # 8




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Bunim se zato što će jako malo igrača doći... Meni nije problem izaći iz svih klanova, makar oni bili 100 x bolji! Ali nekom koji ne zna još kako je u Legendama, bit će problem izaći iz svih klanova i neće htjeti u Legende, za džabe. Ne govorim ovo za sebe nego za dobrobit klana.

Nisam htio kod tebe pobuditi ljutnju, već samo da razmisliš o tome.

 
Legend3::RtZ DATUM: SUBOTA, 2010-10-09, 10:54:42 | PORUKA # 9




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
ja se slazem sa antom biggrin
 
Legend3::KobrA DATUM: SUBOTA, 2010-10-09, 13:05:29 | PORUKA # 10




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ma nisam ja ljut...ni najmanje....al' pazi...zasto ce nam ljudi oji hoce u Legende a ni ne znaju sta su Legende....nesto na fazon "e je l' mogu u klan....ti kazes ok...a onaaj salji invite"...takvi nam i ne trebaju...sjetite se samo kako ste svi vi upadali utim...kol'ko vam je trebalo...i mislim da je vrijedilo...ljudima koji nas istinski upoznaju nece bitiproblem niti da izadju niti da nemaju druge timove...e takve trazimo.....Pogledaj samo...nas je 19 sada...i za tih 19 ljudi nam je trebalo 2 godine da ih okupimo !!!! Vecina je tu skoro od pocetka.....neki su relativno novi.....al' za dobrog i postenog igrca treba vremena da se nadjem....vrijedilo je sigurno ove dvije godine okupljati ovakvu ekipu...bar po meni .... pa zato i zelim da nastavimo tim putem...

Added (2010-10-09, 13:05:12)
---------------------------------------------
opet odosmo
Ne znam.....mozemo se mozda i dogovoriti kao sto je jednom ono bilo,da novi clanovi koji su jos u fazi testiranja mogu biti u drugim timovima...al' cim zvanicno postanu nasi clanovi automatski moaju izaci zi ostalih....O sadasnjim Legendama nece biti pogandjanja....to je definitivno...kad server startuje niko nece moci biti clan drugog tima....ako zelite warove iamcete warove...ako zelite igru,gospodo imate server..zovite ljude,navikavajte ih i nema frke....

Added (2010-10-09, 13:05:29)
---------------------------------------------
Sve je na vama !!!

Aj sad da se vratimo covjeku !!!

 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Spirit [PRIMLJEN-IZBACEN] (Pustaj ili vam dosadjujem ;))
  • Page 1 of 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Search: