search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » AJDE MALA DA PRAVIMO LOM !!!
AJDE MALA DA PRAVIMO LOM !!!
Legend3::KobrA DATUM: ČETVRTAK, 2010-08-12, 17:11:56 | PORUKA # 1




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
E ljudi.....ovako....treba mi neko iz tima...pouzdan,aj recimo 16+,da je u timu odavno,planira da igra cb i sl. da ugovara meceve....to ne moze svako raditi nego moram odobriti na nasem profilu na cb-u...znaci neko ko provodi dosta vremena...i samo treba da izaziva protivnike ili da potvrdjuje izazove...to je sve sto ce raditi.....Jer ja uskoro opet odlazim i necu biti tu u svako doba....a vi cim vas ima 2-3 online mozete igrati war.....tako da ako je neko zainteresovan neka se javne.....

Dalje...treba mi neko,takodje ovi uslovi gore,i po mogucnosti da nije aktivan u drugim timovima,da vodi sajt,tj. da redovno azurira stranice (vijesti,rezultati i sl)....ja cu mu pokazati kako sve to ide a vi mi se javite ko moze to da radi....

Dalje....jbt ja poslao svima na fb-u invite na stranicu nasu kad eno mi profesorice jbt :)))) lajkovala i ona :DD hh...i btw saljite i vi...da malo popularizujemo tim......zadnji registrovani korisnik je Juarez...a prije njega je to bio Noem...a znate kad se on reg...tako da mroamo poraditi an tome...i oduzli ste jbg i sa tim kljucevima....al' sa nama je uvijek tako....jbg

 
Legend3::RtZ DATUM: ČETVRTAK, 2010-08-12, 17:52:24 | PORUKA # 2




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
ja dok sam procito sve zaboravio sam o cemu se radi biggrin
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: ČETVRTAK, 2010-08-12, 18:06:38 | PORUKA # 3




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ja... Necu...
 
Legend3::DreeD DATUM: PETAK, 2010-08-13, 15:30:28 | PORUKA # 4




Robert Tandori
POSTOVA: 215

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
E kobra mene stavi u najnizi cin na forumu i timu....nezajebavam se.
posto nemam pojma da igram a forum posetim kad se setim
 
Legend3::KobrA DATUM: PONEDELJAK, 2010-08-23, 16:57:02 | PORUKA # 5




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
E ljudi ozbilno vas pitam...je l' ko zainteresovan da malo petlja po sajtu dok ja nisma tu....cisto da apdejtuje informacije na sajtu...tj. listu clanova,warove i vijesti...nije puno posla...5 minuta dnevno...takodje fb stranica treba da se radi uporedo sa sajtom.....a twitter se sam apdejtuje...

I jos jedna stvar...4 su igraca zasad u cb timu..treba nam jos 1 i da nas prijavim na Open cup ovgodisnji...i tu mi treba neko ko ce organizovati tim dok nisma tu....da mu dam ovlascenja da moze da dogovara meceve i pise rezultate....to je najbolje da se dogovorite vi iz cb tima...da odradite sebi kapitena i ubuduce se skupljajte i vjezbajte zajedno !!!

 
Legend3::KakA DATUM: UTORAK, 2010-08-24, 23:09:43 | PORUKA # 6
POSTOVA: 106

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: banja luka-Croatia
Uuuuu...slabo Kobrijaner,imam vremena,al mislim da ce to biti tezak posao za mene....
 
Legend3::KobrA DATUM: UTORAK, 2010-08-24, 23:39:48 | PORUKA # 7




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
ma nije nista tesko....5 minuta kucanja....sto na fb-u sto ovdje....to je samo za vijesti kad ih ima.....A sto se tice ovih rezultata i clanova...to se ionako ne mijenja svaki dan..stvarno nije puno posla...a meni bi znacilo kad bi neko sukocio da tyo radi dok nisam tu !!!
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » AJDE MALA DA PRAVIMO LOM !!!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: