search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » decki sad ste me skroz zbunili
decki sad ste me skroz zbunili
AciD DATUM: NEDELJA, 2010-04-25, 22:26:55 | PORUKA # 1




Spam Spam
POSTOVA: 51

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Spam-Western Sahara
jesam li ja u Legendama ?? ja mislim da jesam...pa zasto onda to nepise ovamo http://Legend3.ucoz.net/index/0-8
a onaj zucko usao u clan poslje mene i on je tamo...samo nemojte K[o]bru okriviti za sve ovo,covjek ima obaveza i ja to postujem,a koliko znam on nije jedini adm na webu zato molim objasnjenje
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: NEDELJA, 2010-04-25, 22:37:15 | PORUKA # 2




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Zucko je u cod4, nema on nikakve veze sa cod2 timom... Ti si sad na probnom radu kod nas... Jedno mesec dana... da vidimo da l' nam odgovaras kao lik, kakav si covek i tako.... Manje je bitno kakav si igrac... Mada bi bilo pozeljno da si dobar igrac (sto realno gledano nisi xD)... Ako nam budes odgovarao, postajes Legenda u punom i pravom smislu te reci.... valjda sam ti pojasnio.... xD
 
Legend3::NightmarE DATUM: PONEDELJAK, 2010-04-26, 00:07:54 | PORUKA # 3




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
To stoji jos pre sto godina,a verovatno je Chawa to namestio.Ja bih ti stavio,ali mora to lepo da se sredi,da se sklonu ovi izbaceni i ubace novi,kontas?I trebas sliku da posaljes itd,itd.I vidis da regrutujemo nove clanove,ne mozemo svaki dan da se jebavamo da azuriramo to.Ne brini s nama si
 
AciD DATUM: PONEDELJAK, 2010-04-26, 09:12:55 | PORUKA # 4




Spam Spam
POSTOVA: 51

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Spam-Western Sahara
kad budem sluzbebno u clanu javite mi da se mogu potuziti hands a HeadHunter ako tebi ili bilo kome nesto neodgovara kod meni nek mi se javi pa ce mo to da rijesimo,evo samo da znate...a znam da najbolje neigram ali jbg nemogu da igram kao NightmarE ili AnteS...HeadHunter zato cu igrat kao ti pa cu pro da budem happy happy happy happy happy
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PONEDELJAK, 2010-04-26, 14:08:16 | PORUKA # 5




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Samo ti prati mene, daleko ces da doguras.... xD
 
Legend3::ConE DATUM: PONEDELJAK, 2010-04-26, 15:38:50 | PORUKA # 6




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
ja bi to sredio ali jbg nisam admin na webu mislim da ima i drugih koji to znaju biggrin smile
 
Legend3::TaxA DATUM: PONEDELJAK, 2010-04-26, 19:11:13 | PORUKA # 7




Milos Tausan
POSTOVA: 175

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: trebinje-Bosnia and Herzegovina
ako te ja jednom zbunim biggrin tongue bash barbarian biggrin :D biggrin hehe sala
 
Legend3::KobrA DATUM: PONEDELJAK, 2010-04-26, 19:53:16 | PORUKA # 8




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
To je moj posao...mogu i drugi to odraditi...al' ne bi bilo pozeljno jer ce onda biti dva razlicita nacina rada...a to nikad ne valja....
ko nesta pocne da radi to treba uvijek da on i samo on radi.....
Tako da....ako neko zeli da uredjuje stranicu sa igracima neka se javi....
A sto se mene tice...jbg ja to ne stizem redovno azurirati......pa ce otprilike svakih mjesec dana...odnosno nakon ubacivanja novih clanova.....stranica biti azurirana...i bice postavljeni svi clanovi....
niko nece biti izostavljen...nista ne brinite smile
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » decki sad ste me skroz zbunili
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: