search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » sastanak u subotu
sastanak u subotu
ChawA DATUM: PONEDELJAK, 2010-02-22, 21:54:18 | PORUKA # 1




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
ovako ja nemogu da budem prisutan posto idem na zurku da muvam ZEMUNKE smile (najveze kurave u beogradu) hehehe
... zar nisi mogao neki drugi dan i pametnije vreme da smislis?tad svi idu negde ejjj subota 8 sati , kod ne znas iz iskustva smile .. aj vidi neki drugi dan ako moze ako ne jbg...javi mi se kad budes tu da se dogovorimo oko mog liderstva(posto od mene nema vajde,tacnije niko me ne slusa i onda meni puca .l. da se nerviram )a ovako ukratko zeleo bih da vodim samo cod4 ... i da ne budem lider celog klana sto sam cuo da necu biti hvala puno kobro :))) znaci samo cod4...hvala unapred na razumevanju ako ga bude bilo buahahaha ;))))
 
ChawA DATUM: PONEDELJAK, 2010-02-22, 22:02:55 | PORUKA # 2




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
i da dodam za nick legendi...ne treba menjati smo modifikovati,malo naprcati smile ja cu nesto isprobati pa cu postaviti ovde...
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PONEDELJAK, 2010-02-22, 22:10:47 | PORUKA # 3




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ej, nemoj da je nekom palo napamet da menja ime klana!!!! Gubimo indentitet ako promenimo ime.... Msm znam da necu nikom nedostajati, ali ako se promeni ime klana ja odoh.... Nemojte da se zajebavamo... kobra skidaj to iz ankete molim te, znas da imam slabo srce... xD Sto se tice sastanka, mogu nije probelem, ali ako se zavrsi do 21h jer ja posle odoh da jurim Palancanke(fine devojke, a ne ko ove Chawine kurave).... xD
 
Legend3::ConE DATUM: PONEDELJAK, 2010-02-22, 22:55:45 | PORUKA # 4




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
ae kobra grickaj mi mudo biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
kakvo mjenjanje imena legend3 ostaju legende
ili si mislio promjena taga ono da dodamo nekih tacaka, crta,usklipnika xD i ostalih kuraca xD
to mozee ali legend3 stay 4 ever (a kralju kako znam engljiš ) biggrin
ae jednom da rjesimo ovo za vazda
zmijac kad stizes kuci
i pomjeri sastanak za 22h ili petak i li nedelju ali subota ja moram vani igramo zmurke svako vece xD da ja nebi djelovo
u suprotnom ako bude padala kisa bice jada :P biggrin
onda mogu i po danu igrat zmurke
xaaxaxxaax
 
Legend3::NightmarE DATUM: UTORAK, 2010-02-23, 03:38:51 | PORUKA # 5




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
meni je svejedno,ja nemam sta da jurim,one same dodju wink koje crne palancanke,propaliteti.pa sta mislis zasto me nema u palanci? smile ovde je raj
 
Legend3::GruboR DATUM: UTORAK, 2010-02-23, 11:02:52 | PORUKA # 6




Bojan Grubor
POSTOVA: 426

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
xaxaxaaxxa jedan prica kako su dobre drugi ih pljuje, kome verovati :DDD
a za subotu ne verujem da cu moci... jbg pocinje sezona, Zvezda igra, ima da se otkinem od zivota tako da bolje da ne prisustujem sastanku onako pijan biggrin
i Head jebem li ti sitno zito, kakve crne pancevljanke ti vijas, zar ti nisi trebao da si u gradu da idemo na tekmu, debilu glavati :DDD
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: UTORAK, 2010-02-23, 14:13:44 | PORUKA # 7




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Grubore koje crne Pancevljanke ti spominjes, ja jurim Palancanke... Eeee, ako nisam znao da sam nesto zaboravio za tu subotu... xD Jbg Grubi, zao mi je ali moracu da te ispalim, moram na rodjendan kod drugarice(dobra je drugarica dobra... xD)... Jbg, besplatno pice, besplatno jelo, samo treba da kupim cigare za to vece... A za utakmicu, 100 dinara kondukteru, 200 dinara za sever, 200 dinara da jedem nesto i popijem, pa opet 100 dinara kondukteru kad se budem vracao...eeee... Ima da me izadje namanje 600 dinara malo li je na ovu skupocu..... A ovaj sto jede govance za Palancanke... Nisu ti bile lose kad si pola njih prevrnuo, a? Najbolje drugarice je on zavadio, pa mu sad krivo sto ga ni jedna ne gotivi... I drzite se teme... xD

POST IZMIJENIO Legend3::HeadHunteR - UTORAK, 2010-02-23, 14:15:17
 
Legend3::GruboR DATUM: UTORAK, 2010-02-23, 14:18:40 | PORUKA # 8




Bojan Grubor
POSTOVA: 426

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
xaaxxa dobro malo sam omasio gradove :DDD jbm li ti, tacno sam znao da ces zajebati :PpPp dobro ajde ako moras na rodjendan... a ovo za pare je cista glupost biggrin voz beplatan(kada naidje kondukter krece pesma "kondukteru,kondukter...":D), ulaz na Marakanu besplatan, samo ti treba koji dinar da jedes i nesto pijes biggrin
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: UTORAK, 2010-02-23, 14:19:59 | PORUKA # 9




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Hahahaha, mamu vam grebatorsku, pa treba i kondukter da zaradi neku kintu.... Samo na svoje dupe mislite.... xd
 
Legend3::GruboR DATUM: UTORAK, 2010-02-23, 17:54:20 | PORUKA # 10




Bojan Grubor
POSTOVA: 426

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
pa mi nasem kondukteru damo piva i on bude srecan :DDD
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » sastanak u subotu
Search: