search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » JEBENI SERVER
JEBENI SERVER
ChawA DATUM: ČETVRTAK, 2010-01-28, 22:25:50 | PORUKA # 1




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
e ovako legend3 moje , meni se vise jebe za server booole me vise kurcina da vas zovem da vas smaram nikad se niste setili sami da odete na server a i kad vas zovem od npr od 10 odazvace se 4 ...
sto se tice placanja vise pare za server NE DAM!!! ako ocete placajte ga vodite ova sranja oko uplatnica posto mene niko ne slusa vidim govorim 10 puta da okazite uplatnice niko nista vrv ni ne dolazite na forum...i i posto mi vise cod2 ide zestoko na kurac vrv cu izadjem iz svih cod2 klanova i budem solo igrac i ostanem samo u cod4 klanu...tolko od mene
 
Legend3::NightmarE DATUM: PETAK, 2010-01-29, 00:25:12 | PORUKA # 2




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
nemoj da nas napustas,nije poenta da ti izadjes vec oni koji prave probleme
 
ChawA DATUM: PETAK, 2010-01-29, 01:02:44 | PORUKA # 3




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
ma tu cu ja biti samo u cod4 timu
 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2010-01-29, 01:43:47 | PORUKA # 4




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ovo ovako nece vise moci....jedva cekam kuci da stignem!!!!
 
Legend3::GruboR DATUM: PETAK, 2010-01-29, 13:38:15 | PORUKA # 5




Bojan Grubor
POSTOVA: 426

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
brate nemoj tako, rekao sam ti sinoc nemoj da se nerviras wink to stoji da nam bas lose ide sa serverom, ali ja nzm koga ti sve smatras legendam-a, ima ljudi koji nisu usli na server od kako su u klanu ili su bili par puta.... ja znam koliko sam puta igrao po pola sata, sat sa Nightmerom, Demirelom i tako sa par igraca, igras brate pola sata vidis da neiko ne ulazi ismori te vise da igras 1v1 odes jos malo do nekog drugog servera malo se izigras i dosta ti.... ja neki dan bio na serveru igrao jedno sat vremena i posle toga izasao i dolazi mi neki klinac koji je kod nas u klanu zaboravio sam ime, zove me na server i ja kazem da nemogu i on mene krene da proziva kako ce zbog takvih kao ja porpasti klan, pa alo mentolu mali ti si se tad setio da udjes i ko zna kad ces sledeci put... ako se pronadjes u ovome javi mi se, posto sam zaboravio kako se zoves... mada ne veruje da ce to biti posto ovaj forum posecuje sve ukupno 5,6 ljudi...... TREBA DA SE UVEDE OBAVEZAN TRENING, SVAKI DAN ILI MAKAR SVAKI DRUGI DAN, OD 8 PA NADALJE NA NASEM SERVERU KO NECE, NEMORA NI DA BUDE U KLANU!!! MOJ PREDLOG, ZNAM DA SU GA VEC 10000 PUTA PREDLAGALI ALI NI JEDNOM NIJE ZAZIVEO!!!!

POST IZMIJENIO Legend3::GruboR - PETAK, 2010-01-29, 13:38:55
 
Legend3::ConE DATUM: PETAK, 2010-01-29, 14:22:28 | PORUKA # 6




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
ma pizda bjezi od problema xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD biggrin
VRATI NAM SE NIDŽO
VRATI NAM SE NIDŽO
VRATI NAM SE NIDŽO
VRATI NAM SE NIDŽO
VRATI NAM SE NIDŽO
VRATI NAM SE NIDŽO
VRATI NAM SE NIDŽO
VRATI NAM SE NIDŽO
VRATI NAM SE NIDŽO

Xddddddddddd
 
Legend3::NightmarE DATUM: PETAK, 2010-01-29, 14:30:01 | PORUKA # 7




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
podrzavam grubora
 
Legend3::KobrA DATUM: NEDELJA, 2010-01-31, 14:07:56 | PORUKA # 8




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Quote (Legend3::GruboR)
brate nemoj tako, rekao sam ti sinoc nemoj da se nerviras wink to stoji da nam bas lose ide sa serverom, ali ja nzm koga ti sve smatras legendam-a, ima ljudi koji nisu usli na server od kako su u klanu ili su bili par puta.... ja znam koliko sam puta igrao po pola sata, sat sa Nightmerom, Demirelom i tako sa par igraca, igras brate pola sata vidis da neiko ne ulazi ismori te vise da igras 1v1 odes jos malo do nekog drugog servera malo se izigras i dosta ti.... ja neki dan bio na serveru igrao jedno sat vremena i posle toga izasao i dolazi mi neki klinac koji je kod nas u klanu zaboravio sam ime, zove me na server i ja kazem da nemogu i on mene krene da proziva kako ce zbog takvih kao ja porpasti klan, pa alo mentolu mali ti si se tad setio da udjes i ko zna kad ces sledeci put... ako se pronadjes u ovome javi mi se, posto sam zaboravio kako se zoves... mada ne veruje da ce to biti posto ovaj forum posecuje sve ukupno 5,6 ljudi...... TREBA DA SE UVEDE OBAVEZAN TRENING, SVAKI DAN ILI MAKAR SVAKI DRUGI DAN, OD 8 PA NADALJE NA NASEM SERVERU KO NECE, NEMORA NI DA BUDE U KLANU!!! MOJ PREDLOG, ZNAM DA SU GA VEC 10000 PUTA PREDLAGALI ALI NI JEDNOM NIJE ZAZIVEO!!!!

Bracika....ovaj put cemo stvari da rijesimo jednom za svagda......svaki put kada smo nesta odredjivali i odlucivali uvijek smo nesta popustali (vise klanova i sl. stvari)....ne mogu jbg odavde da se sa svima konsultujem,ali sa nekim igracima sam vec pricao i ovaj put cemo stvari da zavedemo kako treba...stvarno je krajnje vrijeme da se uozbiljimo,a to ne ide na 1.0 v....tako da vam odmah mogu reci da cemo preci na 1.3 100%...pa ko zeli da nastavi sa nama ok...ko ne zeli,zao mi je.....vise nece biti popustanja,kao ovo za placanje servera.....sve je trebalo da bude rijeseno prije 2 mjeseca,a jos nije ni trecina ljudi platila....jbg ljudi postoje i obaveze neke....
Samo kazem,osnosno ponavljam...ovako vise necemo....vidimo se..pozZZz

 
Legend3::ConE DATUM: SRIJEDA, 2010-02-03, 18:35:47 | PORUKA # 9




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
1,3 wacko wacko wacko wacko wacko wacko cry angry
sta pricas jesi pio ti nesto
kakvo jedan zarez tri xD a luda coeka
sta vama rade tamo na faxu biggrin
 
Legend3::KobrA DATUM: ČETVRTAK, 2010-02-04, 14:35:04 | PORUKA # 10




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
E da vidis kako se poludi na faxu....al' od alkohola :DDDD
A bracika...jbg ne ide na 1.0...sve ziva zajebancija....klinci nas jebu ko konje....smorno je sve ovo....te citeri....te prozivke...te neozbiljni klanovi....
I mi smo neozbiljno...al' na dobar nacin :DDDDD
Ne ozbiljno....na 1.3 prelazimo...to je sigurno...pa ko voli nek izvoli !!!
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » JEBENI SERVER
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: