search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » DreeD bi da bude LEGENDA (ZA Legend3)
DreeD bi da bude LEGENDA
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2009-07-31, 17:03:33 | PORUKA # 11




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
DriD...dosta mi te je ...upadas!!! :DDDD...jos samo da se dogovorimo oko detalja i to je to :))))veliki pozZz
 
Legend3::DreeD DATUM: SUBOTA, 2009-08-01, 01:55:39 | PORUKA # 12




Robert Tandori
POSTOVA: 215

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
EVO JOS JEDAN VIC ZA KRAJ!!!!!

Upada mali u sobu a mama ga pusi, "mama sta to radis"? "pumpam tatu sine" a mali ce: "mora da negde busan - jutros ga je komsinica pumpala".

ADD-ME_XF--------->>>roki94

 
ApiS DATUM: SUBOTA, 2009-08-01, 12:05:08 | PORUKA # 13




Milic Srdjan
POSTOVA: 82

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Unknown-Serbia
Ej, ono za WC solju sam se smejao pola sata.....Joj, Brate ti bas znas da ulepsas dan, subotnji...Ljudi dajte ovog za nas....

Added (2009-08-01, 12:05:08)
---------------------------------------------
p.s A i svidja mi se kako postuje na forumu, postuje pravopis, i covek bas pise ok....Citao sam na nekim forumima neke postove, pa ono kao "besan sam" i "SVE IDE VLIKIM SLOVIMA", LOL, a ono se zaglavio caps lock, ili znas "NIGDE TACKE I NIGDE razmakNEGO stavlj AM gde stignem".

Meni moze slika cice na PM (bolje nego da se zove MPM - Mars u P ma znate).

Zahvalan za sliku Unapred.... cool

 
NEncho DATUM: SUBOTA, 2009-08-01, 13:59:14 | PORUKA # 14
POSTOVA: 203

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Ahahahahaha, kako ti Apis umesh da ulepshash forum ahahahahaha i + odo' u WC "u trenutku govora" biggrin
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » DreeD bi da bude LEGENDA (ZA Legend3)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: