search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Ispricnica (Pixon)
Ispricnica
Pixon DATUM: PETAK, 2009-11-20, 15:25:07 | PORUKA # 1
POSTOVA: 4

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
E ljudi vidim da sam izbacen. Znam nisam bio aktivan a nisam rekao zasto. Ja neigram (samo vikendom) radnim danima posto imam puno za uciti glazbenu skolu sada su mi bili i javni sati a nisam rekao stvarno mi je zao i zelio bih se vratiti. Zbilja ste super ti i ja u nekom clanu trazim zezanciju i druzenje a ovdje sam to nasao pa sada ako hocete invite me (nije ulizivanje wink
 
ChawA DATUM: PETAK, 2009-11-20, 20:13:17 | PORUKA # 2




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
i sad neka mineko objasni sta da radim svi mole da se vrate a ne misle na vreme...gle ovako previse nas je ok si ti al brate nisi od koristi server ne placas i da oces sad cemo davati po 5 evra a ako budemo velikodusni pocnemo da vracamo clanove odosmo u kurac..ocemo da se uozbiljimo malo i moramo ostrije tako da ne zamerite ima pun kurac klanova dosta vas ni ne nosi nick legendi i sad kad vas izbacimo kao svima je stalo...a mozda vam je i stalo da van na profilu pise 5 klanova ne znam ..ovo vazi za sve,ovo je tek prvo izbacivanje bice ih jos dok klan ne svdemo da savrsenstva sto se tice clanova...sry pixon sto sam iskoristio tvoju temu za ovo obavestenje..
 
Pixon DATUM: PETAK, 2009-11-20, 20:20:30 | PORUKA # 3
POSTOVA: 4

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Aj onda nista drago mi je bilo sto sam bio u clanu see ya alll.
 
ChawA DATUM: PETAK, 2009-11-20, 20:42:24 | PORUKA # 4




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
tnx na razumevanju smile
 
Legend3::AnteS DATUM: PETAK, 2009-11-20, 21:06:03 | PORUKA # 5




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Pozdrav i sretno u nastavku igre!
 
Legend3::QubiX DATUM: PONEDELJAK, 2009-11-30, 15:27:13 | PORUKA # 6




Ante Tustonjić
POSTOVA: 285

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
znam kako ti je ... JEBENA GLAZBENA !
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Ispricnica (Pixon)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: