search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Izbaceni clanovi!!!-komentari/Kicked members-omments » RUS [IZBACEN - CHEAT] (dsadsa)
RUS [IZBACEN - CHEAT]
Legend3::KobrA DATUM: NEDELJA, 2012-04-15, 01:36:47 | PORUKA # 1




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
http://sajklan.laxhosting.rs/index.php?topic=377.0

pogledati obavezno !!

Vec sam Rusu rekao da ce se ovo jos proanalizirati. moje je da objavim !!!
 
Legend3::AnteS DATUM: NEDELJA, 2012-04-15, 14:28:34 | PORUKA # 2




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
čuo sam od Drummera da nije baš čist, nisam mogao vjerovat, dečko nas je pokrenio, u zadnje vrijeme budimo iskreni igramo puno više nego inače smile ... al haxanje ne opraštamo, takva je politika od osnutka našeg klana koliko ja znam wink Rus, hvala na svemu , do viđenja ili slušanja smile
 
Legend3::KobrA DATUM: NEDELJA, 2012-04-15, 15:28:07 | PORUKA # 3




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
pazi...istina da je lik dobar..mislim kao covjek..ali ako se sjetite Maramice..isto je i sa njim bilo..extra lik, dobar igrac...ali preko ovoga se ne prelazi !!!!

Antara je sugerisao da mu se da opomena zasad...ali izbacen je iz SAJ-a. Alkoholic team ga je isprozivao...mislim da bi bilo lose da ostane..jer reputacija tima je na prvom mjestu !!!
 
rus665 DATUM: NEDELJA, 2012-04-15, 17:58:35 | PORUKA # 4
POSTOVA: 4

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Pitomača-Croatia
drummer je lowara biggrin njemu je svako haxor. napisao sam na saj forumu sta mislim o tome. pa tam pogledajte :*
 
Legend3::KobrA DATUM: NEDELJA, 2012-04-15, 18:13:11 | PORUKA # 5




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
pazi kakvo ti je objasnjenje ?! i ko moze u to da povjeruje ?! mi imamo ss-ve na kojima pise lijepo da si ti...imas ove organizacije koje to kontrolisu..javi se adminima nek izvuku oni svoje logove od prije....ako si dosad uvijek cist bio, onda mozemo reci da je neko uletio umjesto tebe...a ovako ti prica ne drzi vodu !!!
 
rus665 DATUM: NEDELJA, 2012-04-15, 18:22:20 | PORUKA # 6
POSTOVA: 4

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Pitomača-Croatia
al gledaj. ja neznam zasto bi ja ouopce haxo? ono cemu na pcw haxati? zasto sta ces sa time postigunuti pa jbt igram cod od kad znam za sebe i sad da ja idem haxat zbog neznam cega? 0 prije bi si glavu odsjeko ng da idem haxat
 
Legend3::KobrA DATUM: NEDELJA, 2012-04-15, 18:30:48 | PORUKA # 7




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
ok..ae recimo i da ti vjeruem..ali isto tako ostaju dokazi..ostaje cinjenica da su i posteniji od tebe koristitli citove..to sy sve pretpostavke i moze biti al' i ne mora...mi ovdje imamo neoborive dokaze...to mi moramo rijesiti !!! Ko zna, mozda si se samo zezao, mozda nisi, mozda ovo nisi ti..ali tako pise !!!ovo je stvar po kojoj ce ljudi cijeniti nesto !!! Nije poblem da ti ostanes u timu, ali je problem sto ce kasnije ljudi reci Legende imaju prevaranta u timu !!! To je poenta svega !!!
 
rus665 DATUM: NEDELJA, 2012-04-15, 19:32:22 | PORUKA # 8
POSTOVA: 4

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Pitomača-Croatia
razumijem ja tebe. sjebano je to :SS neznam ti odluci kak ce bit.ja sam samo reko svoje.
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: NEDELJA, 2012-04-15, 19:56:23 | PORUKA # 9




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Cit = Kik

Ne razumem sta raspravljate?
 
Legend3::KobrA DATUM: NEDELJA, 2012-04-15, 22:33:21 | PORUKA # 10




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Glavonja u pravu si moram priznati..nesto razmisljam..jes momak doprinio ozivljavanju tima...ali ovakve stvari su neoprostive !!!

Rus brate..izvini..ok si lik..ali moras paziti vise...KIK !!!
 
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Izbaceni clanovi!!!-komentari/Kicked members-omments » RUS [IZBACEN - CHEAT] (dsadsa)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: