search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Obavjestenja/Informations » Da se javim!
Da se javim!
Legend3::KakA DATUM: PETAK, 2010-10-01, 21:48:21 | PORUKA # 1
POSTOVA: 106

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: banja luka-Croatia
Evo i mene momci,nije me bilo tu jedno 7,8,9, dana komp mi se nacisto sam od sebe pokidao i nisam vam se mogao kako javiti,tu vam se izvinjavam,stvarno,loš komp,odlepio kao zec,samo nece da se upali jednog dana,al' bas je kralj,to mi uradi svaki put kraljina,al' nema veze,volim ja njega,moj je ipak,sta da radimo smile
Sta ima novo,jel se desilo sta u poslednjih dana a da ja ne znam,kakvi ste mi? smile
 
Legend3::GruboR DATUM: PETAK, 2010-10-01, 22:41:08 | PORUKA # 2




Bojan Grubor
POSTOVA: 426

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
kobra >>ova rijec se ne smije koristiti na forumu << mi zabranio da pisem cirilicom, ja nesta napisem on prebaci na latinicu >>ova rijec se ne smije koristiti na forumu<< ga konj dabogda xD a ostalo je sve po starom xD
 
Legend3::KobrA DATUM: SUBOTA, 2010-10-02, 01:16:35 | PORUKA # 3




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ej bracala...nemas frke...ti si nam uvijek odgovoran i redovan tako da opusteno...najvaznije da sredis komp..pa cemo lagano !! Sta ima novo...hm....ima posalji sliku za avatar...vecu od 200x200,ima to da cemo pokrenuti server...i to za pare kojima mozemo jesti 100 kila pecenja majku mu :))) pa je pitanje jesi l' sa nama.....dalje....hm....nista posebno...uzivaj :))))
 
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Obavjestenja/Informations » Da se javim!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: