search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Komentari,zalbe i primjedbe/Comments,complaints and observations » Hvala svima! (hvala jos jednom...)
Hvala svima!
Legend3::KakA DATUM: SRIJEDA, 2010-03-03, 21:03:56 | PORUKA # 1
POSTOVA: 106

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: banja luka-Croatia
Evo momci,sto jeste,jeste,nisam bio nikako na forumu vise od dva meseca,i pravedno sam izbacen,ne bunim se nista.....ja bi se zelio zahvaliti svima koji su me podrzavali i postovali kroz celo ovo vreme dok sam boravio u ovom najboljem klanu,stvarno ste odlicni momci is samo tako nastavite,bio sam jos i u Saj-u i ostalim klanovima ali vi ste stvarno perfektni i atmosfera je odlicna...sto se tice mene,dobio sam ono sto sam zasluzio,i jos jednom se zahvaljujem svima s kojima sam se sprijateljio bas onako dobro,kao naprimer: Chawa,stavrno je legenda od coveka i volio bi jos i dalje da razgovaramo i zezamo se,bez obzira sto nisam vise u klanu,eto momci sta da vam kazem,skola me zaokupila,treninzi i covek nemoze jednostavno stici sve to...pomalo sam bio razocaran kad sam vidio da me nema vise u ovoj ekipi ali sam sebi sam to napravio tako da se mogu ljutiti samo na sebe...nemojte mi nista zameriti molim vas,ako sam nekoga povredio tokom ovog boravka u klanu,molim da mi oprosti jer stvarno nisam mislio 100% tako,kad sam na kompu 90% zezanja je zagarantovano....hvala svima! imate moju podrsku za daljnji rad i zelim vam sve uspehe.....

Hvala na razumevanju,
vas bivsi suigrac Dejan Gemeri (Kaka')

 
ChawA DATUM: SRIJEDA, 2010-03-03, 23:40:01 | PORUKA # 2




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
jbg brate zao mi je stvarno , istina nije te bilo dugo posebno ne na forumu a i trebao si nam se javiti konju mozda nebi bio izbacen xD smile ... a dobar si lik stvarno naravno ostacem u kontaktu i dalje a i nadam se da ces sa svim legendama ... verujem da i oni tako misle wink

OSIM coneta on je picka njega briga za svakog samo svoju bulju gleda ... hahahahhahahaha wink salim se cone (u svakoj sali ima istine) x))))))))))

 
Legend3::KakA DATUM: SRIJEDA, 2010-03-03, 23:41:12 | PORUKA # 3
POSTOVA: 106

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: banja luka-Croatia
hahahaha....ajde nadam se....:D
 
Legend3::KobrA DATUM: ČETVRTAK, 2010-03-04, 00:32:40 | PORUKA # 4




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Xexe...e jbg druze...sve ti je jasno...do nas ti nije...sto kaze Cavic...niko tebe nece izbaciti zato sto ne mozes da igras...samo si se trebao javljati ....pa kol'ko tol'ko...da znamo da si ziv...i prije sam ti ovo pricao.....
Sve najbolje ....ti si i dalje kod nas dobrodosao....tako da ...vidimo se ;0
 
Crazy DATUM: ČETVRTAK, 2010-03-04, 08:41:52 | PORUKA # 5




Nebojsa
POSTOVA: 69

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Sid-Serbia
Uparavu je Kaka' ja sam sa njim ostvario mnogo dobro prijateljstvo od kako smo bili zajedno u legendama , a pre toga ja se secam da smo se klali na warovima svadjali smo se skroz na skroz... jos jednom kaka pozdrav i od Nese (crazy) nemoj samo da ti vidim u nicku na xf "kaka quit cod2" smile :) ... i da dolazis na legend3 od sad smo na 1.3 i sve je bolje...

pozz

 
Legend3::ConE DATUM: ČETVRTAK, 2010-03-04, 11:20:54 | PORUKA # 6




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
e da se i ja javim xD
prije svega zelim ti dosta dobrih klanova i hedsutova XD
i da poboljsas svoju cod2 karijeru
da si se javljao svatili bi te ali vako jbg xD
nije do mene
a ovaj chawa ti je govno najvece nemoj nista da mu vjerujes jer smrdiiii xD
sjecas se kad te blocko na xfire xD
salim se chawo (u svakoj sali ima istine) x)))))))))) biggrin :D icecream moonw
 
Legend3::KobrA DATUM: ČETVRTAK, 2010-03-04, 13:52:49 | PORUKA # 7




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
xaxax....kluturno ti vrati moja Cavicu :DDDD
 
Legend3::KakA DATUM: ČETVRTAK, 2010-03-04, 20:04:29 | PORUKA # 8
POSTOVA: 106

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: banja luka-Croatia
haha....hvala svima...
 
ChawA DATUM: ČETVRTAK, 2010-03-04, 21:41:48 | PORUKA # 9




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
cone znas sta? TETKA TI JE STRIC!!! xDDDDDD ne salim se ! xD
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PETAK, 2010-03-05, 16:16:28 | PORUKA # 10




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
U jbt, kakve prozivke... Kaka sve najbolje...
 
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Komentari,zalbe i primjedbe/Comments,complaints and observations » Hvala svima! (hvala jos jednom...)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: