search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » cone conic hoce objasnjenje (KK)
cone conic hoce objasnjenje
Legend3::KobrA DATUM: NEDELJA, 2011-02-13, 21:58:49 | PORUKA # 41




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
ja sam kontao da iskombinujemo tdm,ctf, pa i sd i hq.....pa vremenom i pokoja nova mapa.....aj sve cemo lako...samo UPLATITEEEEEEEEEE sve !!!
 
Legend3::RtZ DATUM: NEDELJA, 2011-02-13, 22:05:04 | PORUKA # 42




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
ako nas server bude ko onaj SERBIA server kad ste igrali najebat cemo
 
Legend3::ConE DATUM: NEDELJA, 2011-02-13, 22:29:09 | PORUKA # 43




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
server im se raspada nisam htio pred njima ali ipak sam rekao.Cu max fps 125,onda nema konzole,o losoj zastiti da ne govorim(al sredili su dio),mod(treba onaj sa 1 snip),brzo trcanje,spec na waru (to nema nigdje),TDM... da ne nabrajam
 
Legend3::AnteS DATUM: NEDELJA, 2011-02-13, 22:52:27 | PORUKA # 44




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
hehehehe, tako je i nama bilo u lošim danima .... ma nama nikad nije bilo loše i server je oduvijek bio odličan biggrin
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: NEDELJA, 2011-02-13, 23:25:26 | PORUKA # 45




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Pazi, war je bio prijateljski odigran... ako cemo pravo nije igrala ni najjaca ekipa... ja koji nisam igrao cesto cod u zadnje vreme, sam bio stalno u plusu a nisam nesto uigran... jaksa i grubor su kidali dok su stalno igrali, sad se vidi da im fali malo igranja ali i dalje su bili u plusu i medju boljima... momci bez uvrede... da je nas bilo 10 kao i njih potrebe za specom ne bi ni bilo... a pazi sad ovo... zapitajte se malo... njima je ovo bio prvi war posle boga pitaj koliko vremena i imalo ih je pun kurac, a ja pre wara moram da jurim ljude koji ce da igraju... pitao sam ljude 2 dana pre wara dal mogu da igraju, a igrali su oni koji skoro pa i ne igraju cod2(dreed, cone...) i opet smo se drzali koliko toliko.... do 5 minuta pre kraja smo se klali a onda smo padali a oni povecavali pritisak... zato smo i izgubili...

Sto se tice njihovog servera, najbitnije je da lagga nije bilo, barem meni... kod njih je vazilo pravilo da fps bude po difoltu... ljudi ne vole inovacije, vec originalnu verziju igre.... cudi me i da su pristali da menjaju da max fps bude 125....

opet kazem nebitno je to... ne bavimo se mi njihovim serverom, neka rade snjim sta hoce... Ako vi ne zelite da nas server bude kao njihov(ono sto je cone rekao mada ja nisam primetio) najbolje bi bilo da kada dodje server vi pokazete malo interesovanja i ko se razume u to da to odradi vrhunski, a ne da palamudite previse.... toliko....

 
Legend3::AnteS DATUM: NEDELJA, 2011-02-13, 23:29:31 | PORUKA # 46




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Evo ja se ispričavam ovim putem , stvarno nisam mogao igrat war...
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: NEDELJA, 2011-02-13, 23:33:20 | PORUKA # 47




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Sad videh ovo sto je cone rekao za tdm... to sam ja kriv sto se igrao tdm.... ja sam vise bio za ctf... Svako voli da igra odredjeni gt... ja sada najvise volim da igram ctf.... ali sta fali i tdm... po cemu je on losiji od sd recimo... ljudi, ne mozete se vaditi stalno na to da vam gt ne odgovara... ni ja ne volim sd ali sam ppre neki dan igrao sa momcima kad su igrali war.... velika je prednost igraca koji igra sve gt-e i moze da se snadje u svakoj situaciji... kazem opet, na server se nece stalno igrati jedan gt...

Added (2011-02-13, 23:33:20)
---------------------------------------------
Ma antes nema potrebe za izvinjavanjem.... igrao je onaj ko je mogao.... ja sam te pitao, rekao si da ne mozes i to je to, nema tu ljutnje, svako ima obaveze nekad, ne moze stalno da se visi ispred kompa....

 
Legend3::BekI DATUM: PONEDELJAK, 2011-02-14, 00:23:18 | PORUKA # 48




Nenad
POSTOVA: 277

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
Da smo poceli kosto smo zavrsili na kraju cijelog wara nebi ih bilo.Meni je sve normalno radilo, samo nekad ali nekad skoci ping.Ja sam poceo na kraju da bucam.Kobra je stalno govorio ne ostajte na jednom mjestu, jer protivnik baci bombu i pola nas izgine da smo tako igrali sve bi dobro bilo, ali Boze moj,bice i sledeci put(vise srece).

Pozz

Added (2011-02-14, 00:23:18)
---------------------------------------------
PS.Meni se bas svidja TDM 10v10 Cool smile

 
Legend3::NightmarE DATUM: PONEDELJAK, 2011-02-14, 00:57:55 | PORUKA # 49




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ne dirajte mi medicinu! biggrin Sad sam tek video.A sto se tice war-a,pohvalio bi Bekija,bio je dobar,i iznenadio me prijatno.Kum standardno dobro.Kobra brate,de vezbaj malo,mnogo si covece u minusu,i mene si zajebo biggrin I da,ono sto bih naglasio je,previse price,samo kukate,pricate,bla,bla,malo ko je sem Kobre pricao o samoj igri,da se sklanjamo,idemo levo,desno i slicno,svi ostali kenjaju u prazno.Mora ubuduce da se zna ko sta radi.
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PONEDELJAK, 2011-02-14, 01:12:52 | PORUKA # 50




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ma tu je kume bitna samo taktika.... sto mi realno nemamo...milion puta sam kod burgundija rekao da se klonite mrtve stale, i nekoliko puta su nas tu savatali zbog mrtvog spawna i pravili veliku razliku.... kad bi samo malo vise igrali zajedno sve bi mnogo lakse islo... ali rеalno za to nece biti prilike dok ne dobijemo server...momci iz SC-a su svi bili an teamspeak-u... tek vidim koliko je i to vazno.... kupio sam nove sluske, sutra cu da instaliram TS3, pa da pricamo dok se koljemo... xD
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » cone conic hoce objasnjenje (KK)
Search: