search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Opet malo o serveru!!!
Opet malo o serveru!!!
Legend3::KobrA DATUM: SRIJEDA, 2009-08-05, 23:03:58 | PORUKA # 1




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ovako momci...oni mi se jos nisu javili za sponzorstvo..samo su rekli vidjecemo..nije puno para..dogovoricemo se do kraja nedjelje...i nema ih jos...
Ali sam zato kontaktirao jedne druge likove i evo vam mail-ovi izmedju mene i njih pa sami zakljucite sta namje ciniti...sve sto tarzim je da sto vise mozete reklamirate ove likove i da skupimo tih 5 kupaca...

Evo mail-ova...

2009/8/5 stefan ruzic <stefanruzic@hotmail.com>

Poštovani/a,
moje ime je Ružić Stefan,Foča.
Razlog slanja ovog pisma jeste moja molba i molba mog tima da nam budete sponzori.Naime mi smo "Legend3 :: CorporatioN since 2009" i igraci smo PC igre Call of Duty 2.Relativno samo mlada ekipa ali smo sastavljeni od najboljih igrača iz već popularnih i jakih ekipa sa ovih prostora (Rep.Srpska,BiH,Srbija,Crna Gora,Hrvatska).Da bi lakse funkcionisali i mogli napredovati potrebni su nam serveri za igru,zato VAS molimo da nam omogućite bar 1.Cijena servera od 14 slotova kod provajdera je 14 evra.Mi posjedujemo i web site (Legend3.ucoz.net ili Legend3.tk) i u zamijenu za vaše sponzorsvo nudimo reklamu kako na site-u i forumu tako i na server-u.
Iskreno se nadam brzom i pozitivnom odgovoru.
Unaprijed hvala.

**************************************

Date: Wed, 5 Aug 2009 21:40:47 +0200
Subject: Re: Za ES !!!!
From: editionservers@gmail.com
To: stefanruzic@hotmail.com

Zelim Vam odgovoriti na ovu poruku za sponzorstvo , ja sponzoriram klanove koji imaju dogovor Es-om . Obicno su to dogovori za trazelje kupaca i ostalo ... Naj češći dogovori su da Team koji dovede određen broj kupaca dobiva sponzorstvo , a to se krece od 5 kupaca pa nadalje . Pa ovim putem i vama to priopcujem . Ako ste zainteresirani za usradnju javi te se na ovaj e-mail. Hvala!

 
ChawA DATUM: SRIJEDA, 2009-08-05, 23:59:56 | PORUKA # 2




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
cekaj jel oni prodaju servere ili cime se bave vidim da je nesto vezano za to...???ako im trebaju ljudi koji ce kupiti server ja mislim da je to malo zajebano,posto svi uzimaju od milosa zato sto ga svi znaju sa nasih prostora tako da mu je put cist...ne znam kako cemo...
 
Legend3::KobrA DATUM: ČETVRTAK, 2009-08-06, 00:33:59 | PORUKA # 3




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ma Milos je izdao 10-15 servera..to je nista...pusti Milosa...to ga znaju sa ovih servera gdje igramo i to je to....
Nego ako idete negdje na druge servere ili sajtove i forume ostavljajte poruke i sl...ja cu da izbacim banner na sajt..ap ako se neko upeca upeca...
Jbg treba nam samo 5 kupaca :DDD
 
Legend3::DreeD DATUM: ČETVRTAK, 2009-08-06, 16:19:23 | PORUKA # 4




Robert Tandori
POSTOVA: 215

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
Znaci treba nam jos 5 kom!!Pokusacu nekog da nabavim!!!
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Opet malo o serveru!!!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: