search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » GuDeLj wnbe LegEnD
GuDeLj wnbe LegEnD
Gudelj DATUM: SRIJEDA, 2009-08-05, 21:19:23 | PORUKA # 1
POSTOVA: 2

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Ovako:
Ja sam Tomislav Gudelj Iz zagreba...Igram cod 2 godine i na dva xfirea imam 1500 h.....gudelj8=500 h a drugi xf ne zelim iznositi u javnosti jer se tim xfireom koristim jedino na 1,3 verisji..Admini neka mi se jave na xfire ja cu im dati da od 1000 h i otici cu nja njega ako vam to treba.Moji bivsi klanovi seu c4,modul,n'vison,CrazyKillers,FEAR,Lan8....Igram sa snajpom nije bitno kojim a kada me neko naljuti onda popizidim i uzmem kar.Omiljena mapa mi je Decoy(el amain)...Zelio bi u vas klan jer sam vas vidio na ser verima i odlicni ste a i nick vam je cool biggrin cool cool cool cool biggrin biggrin


[size=20][color=red]G[/color][color=white]udelj[/color][/size]
 
Legend3::KobrA DATUM: SRIJEDA, 2009-08-05, 23:01:00 | PORUKA # 2




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
ahahah...zanimljiva prijavnica :)))) Hvala za pohvale i ovako...mi ne trazimo igrace sa skillom (imamo ih na pretek :)))) vec trazimo ljude koji ce praviti dobru atmosferu u ekipi...znaci prvenstveno gledamo ponasanje igfraca i njegov smisao za salu i zezanje....jer sta ce nam u ekipi neki namrgodjeni debil..koji samo moze da pokvari ekipu....skill i sati su nam najmanje bitni...
Nemoj da te ovo zavara pa da pomislis da smo slaba ekipa...imamo jako dobre igrace..alis vi su oni zajebanti i ok likovi..postujemo se
Preporucujem ti da igras na Legend3 serveru da bi te lakse mogli pratiti....sve u svemu strpi se malo...jbg mi se svi znamo jako dugo i ne da brzamo sa prijemima u ekipu...Veliki pozzz i samo djuskaj opusteno...be cool :)))
 
Gudelj DATUM: SRIJEDA, 2009-08-05, 23:07:10 | PORUKA # 3
POSTOVA: 2

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
kobra jedno pitanja pls mores meni napraviti web za moj klan jer ovaj web je pre mocan tongue tongue tongue tongue tongue

[size=20][color=red]G[/color][color=white]udelj[/color][/size]
 
Legend3::KobrA DATUM: SRIJEDA, 2009-08-05, 23:18:15 | PORUKA # 4




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Au druze..mnogo je to posla..ja ovaj web radim i dan danas...skoro svaki dan imam nekog posla...ja ti mogu napraviti kostur...za koji ce mi trebati par dana...ali kasnije morate znati sta raditi..jer to treba redovno odrzavati i doradjivati...kao prvo morate poznavati HTML kod...to zeznete li mozete se popisati na web :))))
Preporucio bih ti da uzmes neki od besplatnih web creatora i da vjezbas malo...jbg pokusavaj petljaj..i ako zeznes sta te briga...pokusas opet..i sve tako....
Tako sam ja bar poceo !!!
 
ChetA DATUM: PETAK, 2009-08-07, 16:14:34 | PORUKA # 5
POSTOVA: 28

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
A TI BI U KLAN JEL'...?? PA NISMO MI HUMANITARCI JBT DA SVE ŽIVO PRIMAMO...AKO OVAKO NASTAVIMO BIĆE NAS PREKO 100!!:XD

 
NEncho DATUM: PETAK, 2009-08-07, 16:20:06 | PORUKA # 6
POSTOVA: 203

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Jbg, ima mesta za josh jednog u nashem klanu. Videcemo shta cemo odluchiti ko ce bit srecnik da udje u Legend3 A klan (poshto je u planu Legend3 Jr. il' tako neshto)... Nego da se drzim glavnog: SUZDRZAN, ne znam coveka.
 
Nemo DATUM: SRIJEDA, 2009-08-26, 23:23:10 | PORUKA # 7




Tonci Poturovic
POSTOVA: 236

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
JA OVOG NIKAD U SVOM ZIVOTU ODKAD IGRAM COD NA XF A TO JE VEC 2 MJESECA MOZDA I VISE PA SAM

suzdrzan


 
Legend3::DreeD DATUM: ČETVRTAK, 2009-08-27, 03:20:11 | PORUKA # 8




Robert Tandori
POSTOVA: 215

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
gudelj je moze se reci da je izmislio cod2!secam se da sam sa njim igrao pre par meseci!! tek kad sam kreno da igram!dobar je!ja sam za!
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » GuDeLj wnbe LegEnD
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: