search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Legend3 :: KiLLeRx (Kandidatura)
Legend3 :: KiLLeRx
NEncho DATUM: PONEDELJAK, 2009-08-10, 22:08:23 | PORUKA # 11
POSTOVA: 203

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Alo bre, nemoj me praviti ludim. Ovaj lik igra CoD2 sa mnom u igraoni. Zato cuti i gledaj svoja posla.
BTW: Msm da si ga zamenio sa nekim drugim!
 
aQua DATUM: PONEDELJAK, 2009-08-10, 22:57:41 | PORUKA # 12




Ivan Hut
POSTOVA: 39

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
gle..ovak...ja i gleam samo svoja posla...ja ne volim tj MRZIM cheatere...i ne bih želio da u Legend3 udje cheater...makar ja ne upadnem...o5 mislim da nitko ne voli cheatere...i nencho svi se na tebe žale...nisi ni adm ni ništa a najviše svakome sereš...svako od vas glasa oFc...al ti jbt više sereš od adm koji trebaju biti najkritičniji...sad pošto ga znaš oćeš ubaci...igrao sam sa likom...znam po ovom KiLLeRx...tj na slova koja su veliak koja mala...i taj x na kraju...ul. ima wh i amen...ja ih ne podnosim a za vas ne znam!!! toliko od mene....pozz svima wink K[o]brA I <3 U ...xD...HeaDHunteR ako oćeš dopuštam ti da mi budeš ljubavnik...xD... happy



POST IZMIJENIO aQua - PONEDELJAK, 2009-08-10, 22:58:09
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: UTORAK, 2009-08-11, 02:06:01 | PORUKA # 13




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ahahahahah, neka hvala aQua, imam devojku, necu nista sa strane...
 
NEncho DATUM: UTORAK, 2009-08-11, 13:10:05 | PORUKA # 14
POSTOVA: 203

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Što se mene tiče, on ne mora biti primljen. Ali ako mislite da je on čiter, onda mislite o meni isto. Jer smo mi u igraoni i ZNAM DA NIJE JBT. I tvoje mišljenje na ovu kandidaturu NIKO NIJE TRAŽIO!!!
 
aQua DATUM: UTORAK, 2009-08-11, 13:34:22 | PORUKA # 15




Ivan Hut
POSTOVA: 39

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
HeaDHunteR...mah iam i ja...al ja ovo flertujem sa strane s kobrom...xD...ma ja se zaebavam malo...xD....dobro je nencho malo si zabrijao jer ti ovaJ FREND...al ja znam svoje...i bmk....ugl necu vise postat ništa u vezi ovog...jedino ak mi se ljubavi jave...xD...

 
NEncho DATUM: UTORAK, 2009-08-11, 13:41:27 | PORUKA # 16
POSTOVA: 203

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Vala, postuj. Ti si sada član Legend3, rekli su ti već. HunTeR te je primio! Sada možeš glasati kol'ko hoćeš!
 
Legend3::KobrA DATUM: ČETVRTAK, 2009-08-13, 16:39:08 | PORUKA # 17




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ovako...ovakve rasprave vise nece biti dozvoljene..jasno!!!! aqua...tvoje je da prijavis ako je neko cheater i na tome stajes..dalje mi preuzimamo i provjeravamo...svako raspravljanje ce biti kaznjeno...ok !!!...nenchu nemam sta reci..sad nije clan tima vise..ali isto vazi..rasprave na forumu nisu dozvoljene
 
NEncho DATUM: SUBOTA, 2009-08-15, 15:34:41 | PORUKA # 18
POSTOVA: 203

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Ja nisam rekao ništa ružno. Al' bilo kako bilo. Ja se izvinjavam zbog svog ponašanja.
 
snOop DATUM: SUBOTA, 2009-08-15, 19:01:03 | PORUKA # 19




dario pilica
POSTOVA: 4

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Nemoj vise da se ponasas! cool
Samo da pomenem da ako je igrao iz igraone iz koje i mi imamo nije imao cheat sigurno, jer igraona ne poseduje ta sranja, e sad ako je igrao negde iz 3 lepe pm onda nista ne garantujem, jer je isti vrljo kao i ovaj Nencho degenerik biggrin


<R.I.P>snOop a.k.a keNNy
 
NEncho DATUM: SUBOTA, 2009-08-15, 22:02:08 | PORUKA # 20
POSTOVA: 203

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Toliko vrljav ne može biti, heheh...
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Legend3 :: KiLLeRx (Kandidatura)
Search: