search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » kandidatura za clanstvo
kandidatura za clanstvo
Legend3::JaksA DATUM: PONEDELJAK, 2009-08-31, 12:06:13 | PORUKA # 1




Aleksandar
POSTOVA: 164

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
Pozzz legend3..... vecinom me i znate.... Iz bivseg sfc... hteo bih u vas klan? ako me primate naravno:)))

POST IZMIJENIO Jaksa91 - PONEDELJAK, 2009-08-31, 12:06:38
 
Legend3::KobrA DATUM: PONEDELJAK, 2009-08-31, 12:28:33 | PORUKA # 2




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ahahahah...veliki pozZz bracika...pa tebe cekamo 100 godina jbt :DDD...prekopiraj prijavnicu za ulazak...jer odma kuliramo one koji ne ostave sve podatke koje trazimo...pa da ne bude zabune....sto se mene tice VELIKO ZA...a vjerujem da ce se i ostali sloziti tako....dosta LegendI te dugo poznaje :DDD...za koji dan cu poceti redovno opet igrati i biti na sajt-u tako da cemo se tad cuti detaljnije da se dogovorimo..ali i da se ispricamo..nismo odavno !! :DDD....jos jednom veliki pozZz brate i vidimo se ;DDDD
 
Legend3::JaksA DATUM: PONEDELJAK, 2009-08-31, 13:06:13 | PORUKA # 3




Aleksandar
POSTOVA: 164

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
Ma ja sam hteo davnih dana da navratim, nego kraj skole pa sad raspust, tako da nisam ni igrao... Slabo se snalazim na sajtu... pa nz kako da je prekopiram... inace nema te nikad online.. nisamo se culi iha ha... kad uhvatis vremena javi mi se na xf. pozzzzz
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PONEDELJAK, 2009-08-31, 13:26:58 | PORUKA # 4




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
JBT JAKSA CARE!!!!!!

Ma nema ovde sta da se prica, mozda drugi neznaju, al' za Jaksu je mesto rezervisano odavno, molim samo da se neki ne naljute, ali ja mislim da Jaksu odmah ubacimo, jbt pa to je Jaksa!!!!!

P.S. Sta je sa Grubijem???

 
Legend3::JaksA DATUM: PONEDELJAK, 2009-08-31, 13:35:42 | PORUKA # 5




Aleksandar
POSTOVA: 164

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
Hehe... hvala head... Navratice i grubi ovih sati, ili dana.... Jbg nisam mogao ranije, al sad sam tu... otkad nismo zaigrali.....
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » kandidatura za clanstvo
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: