search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Izbaceni clanovi!!!
Izbaceni clanovi!!!
Legend3::KobrA DATUM: UTORAK, 2009-08-25, 11:44:16 | PORUKA # 1




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ovako...zbog duge neaktivnosti i nejavljanja zasada je izbacen samo GhosT i JaVOlimMariju(tog covjeka smo primili i od tada ga niakd nisam vidio...nijej cak ni nick postavio na xf-u)....a vidim da na xf-u nema Kaleta,Zaxa i Hada..ne znam sta je sa njima...zasto su izasli..ali nema veze.....tako da i njih racunam kao da nisu u timu....i na sajtu ce biti izbaceni iz tima...
Nastavicemo i dalje sa izbacivanjem ako to bude potrebno....zato budite redovni....

Druga stvar....nisam dovoljno u toku..ali orpilike znam sta se desava i kako je....evo liste clanova (da ne kazem pred iskljucenje)...ali koji bi trebalo da se jave i izjasne sta je i kako je...je l' planiraju igfrati sa nama i biti redovni...

*Kaka...nisma siguran da i tog momka ima....ali i ako ima nema veze...neka se javi da vidim sta planira u ovoj ekipi..
*BadBoy....tog momka ne pamtim kad sam vidio...bio je jednom nedavno na serveru....ali nema veze...javi se ovdje...
*Antara....cuo sam da je nedavno odigrao war...ali ne vidjam ga bas nesto cesto na serveru...tako da javi se...
*Pro_liv...ovaj momak je dobro poceo..zezanje i sve to..i samo ga odjednom nema..ne znam sta je..steta da ga izgubimo (kao i sve ostale)..likovi se jbg...ali ako vi necete fino..uvijek ce se naci ko hoce...
*Dragicka.....pazi...problem sa tobom je taj sto si jedan od nasih najboljih igraca..ako ne i najbolji...i sa takvom reputacijom ti imas i obavezu da igras na svakom waru na kojem mozes...ti nisi igrao ni na jednom iako si pozvan na svaki...takodje iskulirao si i turnir..to ubuduce necu tolerisati...tako da...

 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Izbaceni clanovi!!!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: