search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Smaraci Servera (naslov Dovoljno govori....)
Smaraci Servera
ApiS DATUM: PONEDELJAK, 2009-08-24, 17:01:57 | PORUKA # 1




Milic Srdjan
POSTOVA: 82

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Unknown-Serbia
Danas 24.Augs...

neka tri lika su smarala server do besvesti u smislu glitcjovanja i upotrebe wh...i posle vise opomena i pretnjom smrti od strane moje malenkosti, svaki put kada sam ih video pucao sam u njih, majke mi...nisu prestali da smaraju i dosadjuju...

Jedan od njih, mislim da je pajsercina, am neka bude mera, ono kao 3 pajsera vredan...je cak i trazio da moze da radi u konzoli>LOOL< ma sta reci...

tako da obratite paznju sledeci put kada se djuska sa njima...

nickovi su ...

GOD 666 i CY_killer a boje su crveno crna...

imam negde i slicicu....oanj shoot ekrana sto bi rekla moja baba smile

PRIKAČENO: 1712874.jpg (102.0 Kb)
 
Nemo DATUM: SRIJEDA, 2009-08-26, 14:36:32 | PORUKA # 2




Tonci Poturovic
POSTOVA: 236

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
apis znam tu dvojicu njih dvoje su stalno na serveru i glitchaju ulaze gore u kule i ja sam god 666 jednom lijepo zamolio da ne glitcha jer je zabranjeno prestao je al je ubrzi opet poceo

 
ApiS DATUM: SRIJEDA, 2009-08-26, 16:45:52 | PORUKA # 3




Milic Srdjan
POSTOVA: 82

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Unknown-Serbia
DOKLE > BRE AMAN...

LJUDI>>>>

ma Necu vise da se nerviram, ali dokle da dozvolimo da jedni isti likovi nam smaraju server..i zasto niiko ne radi administraciju..ma ovo je sve sranje....

Stvarno sam ispizdeo...dokle da se zezamo, sa pajserima... aaa aaa aaa aaa

PRIKAČENO: 5965954.jpg (74.6 Kb)
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PETAK, 2009-08-28, 18:25:24 | PORUKA # 4




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Apise care, cim stignem kuci (a to je sutra oko 20h), najeba.....ovaj, nacestitacu im se Nove godine, toliko ce im biti lepo da ce zaboraviti na nas server... Ko na Apisa krene(u ovom slucaju ga iznervira) iz mesta je najeb'o!!!!!

Puno pozdrava iz suncem okupanog Kragujevca(sto je vruce jbm ti zivot, k'o da smo u Africi...)

 
Nemo DATUM: PETAK, 2009-08-28, 21:20:51 | PORUKA # 5




Tonci Poturovic
POSTOVA: 236

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
o tu si head upa sam u legend3 samo da znas ajde vrati nam se sto prije

 
ApiS DATUM: SUBOTA, 2009-08-29, 13:59:43 | PORUKA # 6




Milic Srdjan
POSTOVA: 82

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Unknown-Serbia
Stvarno bi mogao da se vratis..Ovde postaje izludjujuce ..e vruce , em i dalje ima pajsera....

Danas neki lik ...vec igra neko vreme koristi mombot i WH....tako da ..ma j***li mu mrtvu kevu koja ga je rodila..., brate al sam besan, jos preti da ce srusiti server..ma srusim mu ja sestru od pozadi...Izvinjavam se mladjim citaocima zbog psovki i neugodnih stvari izrecenih ovde, ali ..ma ...

nick : *neugodni* , nesto pederski sareno zeleno zuto...ma ko povracka posle tuborga....mislim da j eiz Hrvatske po govoru, tako da molim sekciju naseg CRO tima da mu se malo n**j**e, i na-**sere !$%^#&& , ma ono i kuce i neka nadje graficku sprzenu u krevetu....

PRIKAČENO: 0063241.jpg (86.9 Kb)
 
Nemo DATUM: SUBOTA, 2009-08-29, 15:13:28 | PORUKA # 7




Tonci Poturovic
POSTOVA: 236

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
ma mater in jeben meni je neugodni pritia da ce srusit server i sve ostalo ako ga kikamo itd ma... stavrno treba server sredit STALNO JE TUJANA I DM TREBA BIT S D I DRUGE MAPE A NE STALNO TUJANA

 
ChawA DATUM: SUBOTA, 2009-08-29, 22:28:26 | PORUKA # 8




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
e ljudi sto se tice servera ne mogu da ga sruse zato sto nema konzole bas iz tog razloga sam je iskljucio a i da sruse uopste nije problem podici ga opet..i da SRY nisam bio tu par dana i nisam se javio...

Added (2009-08-29, 22:28:26)
---------------------------------------------
e da neko ne zna da radi preko rcona koliko vidim...tako da ce morati da nauci...:) jbg nemojte da se zajebavate to sto oni traze DM,TDMsamo ih odjebemo lepo i kraj...igramo SD Toujane Budrgundy i Carentan i TACAKA!!!!

 
GralE DATUM: SUBOTA, 2009-08-29, 23:21:03 | PORUKA # 9




Marijan
POSTOVA: 77

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Beograd-Serbia
Evo malo informacija u tom neugodnim biggrin

Username: neugodni
Nickname: FearFuckerS<> Neugodni
Location: Bol, Croatia / Croatia hr
Age: 16
Gender: Male
Gaming Style: Assassin
Real Name: Marino Bodlović
Hobbies & Interests: Guitar

i sad je bio na serveru sa mombotom i wh-om...i nezna srusit server...reko mi je da tak zajebava ljude xD

POST IZMIJENIO grale007 - SUBOTA, 2009-08-29, 23:22:30
 
ChawA DATUM: NEDELJA, 2009-08-30, 17:00:21 | PORUKA # 10




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
ahahhah juce sam pricao sa njegovim burazerom a mali me lozio kao moj burazer moze svasta da vam uradi zajeban je kao ne kikujte ga to vam je prijateljski savet xD kao hakovace vem i server i komp...DEBIIILI!!!!!!!a komp niko ne moze da ti hakuje bez tvog IP-a a posto on ne moze da ga vidi znaci da je samo NOOB koji nas lozi...
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Smaraci Servera (naslov Dovoljno govori....)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: